Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vaščanarji se dušijo v gnoju, mestjanarji pa uživamo na svežem zraku

Vaščanarji se dušijo v gnoju, mestjanarji pa uživamo na svežem zraku

Spet je sezona gnojenja. V slovenskih kmečkih prestolnicah (Šenčur, Cerklje, Lendava, Breg, Murska Sobota itd.) se dušijo v nenehnem gnojenju kmečekih tajkunov, mi v večjih mestih pa uživamo na svežem zraku. Na pa naj še kdo reče, da je na vasi bolje!

Splosno znano je , da je v mestu bolje.


Posadi si krompir na čistem zraku!

nenehen hrup, cel kup migrantov ki jih je vedno več, zrak poln plinov od vseh avtomobilov in tovarn okoli, stare razpadajoče ulice, izstrebki na javnih površinah, po možnosti še prerekanje s ne vem kolikimi sosedi v bloku itd.

Oprosti ampak če misliš da je zaradi blagega vonja ki ga imamo na vaseh 2 krat letno in traja manj kot en teden mesto boljše potem imaš res majhno razgledanost.

Grozno! Hvala bogu, da si v mestu! Pri nas je tako grozno, ker je sosed gnoj trosil danes, da sem se jaz kar obesit hotel. Pa se potem nisem, ker nisem lojtre najdu, da bi štrik na tram zavezal. Kakšna škoda! Ne morem verjet, kako da ne najdem lojtre takrat ko jo rabim!
Zavidam ti, tvoje mestno življenje. Ker moja najmlajša hči namesto, da bi zdaj začela govorit – ona je kar mukat začela, ker sosedovo kravco sliši. Joj prejoj, kaj še bo… Še to mi manjka, da mi sin sosedovo svinjo nategne, ker je videl, kako bik na kravo skoči danes na pašniku! Joj prejoj, kaj šele bo!
Jaz sem pa tudi že za eno srno kar tekel… Sem se šele tik pred zdajci zavedal, da ne smem hlač dol spustit. Ni pa veliko manjkalo!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Nikol mi ne bo jasno, da taka tesla, kot je avtor, mislijo, da v stacunah mlek v hladilniku zraste in podobne kozlarjje. 🤣

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Kdor se seli v slovenske kmetijske prestolnice in tega ne pričakuje je še bolj prizadet, kot zgleda na prvi pogled! Drugače pa…kaj točno tebe boli pri tem? Pa ne da si zavohal kaj v svoj brlog?

Grozno! Hvala bogu, da si v mestu! Pri nas je tako grozno, ker je sosed gnoj trosil danes, da sem se jaz kar obesit hotel. Pa se potem nisem, ker nisem lojtre najdu, da bi štrik na tram zavezal. Kakšna škoda! Ne morem verjet, kako da ne najdem lojtre takrat ko jo rabim!
Zavidam ti, tvoje mestno življenje. Ker moja najmlajša hči namesto, da bi zdaj začela govorit – ona je kar mukat začela, ker sosedovo kravco sliši. Joj prejoj, kaj še bo… Še to mi manjka, da mi sin sosedovo svinjo nategne, ker je videl, kako bik na kravo skoči danes na pašniku! Joj prejoj, kaj šele bo!
Jaz sem pa tudi že za eno srno kar tekel… Sem se šele tik pred zdajci zavedal, da ne smem hlač dol spustit. Ni pa veliko manjkalo!
[/quote]

Samo avtor te teme se bo od fovšije požrl, ker nima keša, da bi k vam na Tirolsko vsaj na dopust prišel. Bo moral kar v LJ ostati ali pa v hrvatijo zaviti. Za tja dol bo mogoče nastrgal, za Tirolsko pa mu ne bo zneslo.

Samo avtor te teme se bo od fovšije požrl, ker nima keša, da bi k vam na Tirolsko vsaj na dopust prišel. Bo moral kar v LJ ostati ali pa v hrvatijo zaviti. Za tja dol bo mogoče nastrgal, za Tirolsko pa mu ne bo zneslo.
[/quote]

;)) no ja, saj se tudi tu pri nas da dobit kaj sprejemljivega za vsak žep. Čeprav res malo pretiravajo s cenami ja. Odvisno kje no. Dobr, Zillertal tu je bolj petičen, sicer se pa z malo brskanja da dobit kaj lepega. Ampak poleti je bolj mikavno dol na Koroškem pri jezerih. Se pa lep dopust dobi že za eno družinico za 1000 eur.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

;)) no ja, saj se tudi tu pri nas da dobit kaj sprejemljivega za vsak žep. Čeprav res malo pretiravajo s cenami ja. Odvisno kje no. Dobr, Zillertal tu je bolj petičen, sicer se pa z malo brskanja da dobit kaj lepega. Ampak poleti je bolj mikavno dol na Koroškem pri jezerih. Se pa lep dopust dobi že za eno družinico za 1000 eur.
[/quote]

Za 1000 v Tirol? Se priporočam za kakšno informacijo več 😁

Ne samo, da smrdi kot kuga, podeželje je smrtno nevarno. Kar naprej se koljejo v familijah, ker so tako dobri ljudje, kadar ni pokolov, so pa ciganska posla. Neka kokoš je omenjala migrante v mestih. V mestih so oni lepo zaprti v centrih, na podeželju pa v vikende vlamljajo, kradejo avte in še kakega domačina ugrabijo. Če ni migrantov, pa medved pritaca na dvorišče.

Za 1000 v Tirol? Se priporočam za kakšno informacijo več 😁
[/quote]

Jah če radi hodite v naravi, potem se za 1000 da dobit apartma pri privat ponudnikih. Samo tu je bolj zimski turizen (če odšteješ zadnji dve sezoni). Pozimi je pa res preklemano drago.
Poleti sem mislil za recimo Faak am See na koroškem, ob jezeru dobiš lep apartma za 100 eur na noč. To je 7 dni jurja s hrano vred…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ah, ti revež ti avtor. Kako hudo mora biti tvoje življenhe v mestu, da ood več nicki iščeš tolažbo za svoje frustracije. Komu na selu si tako zelo fovš? Sicer pa mi je na to temo nekoč ena sodelavka rekla, da na vasi občasno gnojnico zavohaš, Ljubljana pa cela ves čas nad drekom in podganami plava. Tako ogabnega vonja po piškanju in kozlanju, kot ga zavohaš za vsakim drugim vogalom in ko greš mimo zračnikov starih kleti ne prekaša nobena njiva na vasi.

 

Krompir, solata, paprike, koleraba, pesa, mleko, meso… od kje meščani mislite, da to pride?

Drugače pa ne zamenjam vonja gnoja za vonj migrantov iz Kosova, izpušnih plinov in razgled na beton.

 

Kako ste eni omejeni. Avtor te teme ne razume od kod pride hrana, ki jo on kupi v trgovini. Gospa, ki se pritozuje nad dezjem ne razume, da večina hrane, ki jo ona popapa potrebuje vodo za rast. HA HA HA stupidity.

New Report

Close