Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vaše mnenje od judih ?

vaše mnenje od judih ?

Ja, tudi jaz se pridružujem :)))
[/quote]
Pa boljs za njega da bojo mladi pa seksi da ne bo zdaj kake ko metuzalem stare, zdelane generale gor pripopal 🙂
Jaz dedcem nič ne zaupam,so z vsemi zavbami namazani

Kje se lahko včlanim v IDF?
[/quote]
Ti bi se vclanil samo zato da bi vse te postavne miške za tabo kričale : mami, mami I want you. Kar priznaj.

sexi!

Jah men moški niso, to morte pa ženske limat 😀

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a0/e3/2f/a0e32fa594e1bc55ae44e2a73577458c–idf-women-military-women.jpg[/img]
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/6f/88/98/6f8898dff7ebf833aa1456988d63c7fe–army-girls-guns-girls.jpg[/img]
[img]http://thrillblender.com/wp-content/uploads/2015/04/israeli_army_40.jpg[/img]
[img]http://www.cavemancircus.com/wp-content/uploads/images/2016/december/israeli_defense_girls/israeli_defense_girls_23.jpg[/img]
[img]http://shrani.si/f/41/hL/303k7kBp/isral.jpg[/img]


Daj rajši ti no. Jaz imam strogega moža pa hudič ni ne vojak ne izraelc. No je pa vsaj seksi.

Kje se lahko včlanim v IDF?
[/quote]
Ti bi se vclanil samo zato da bi vse te postavne miške za tabo kričale : mami, mami I want you. Kar priznaj.
[/quote]

Jaz bi se včlanil v IDF da bi se skupaj s temi miškami bojeval proti GRDIM GRDIM palestincem in musličem

Meni so Judi isto pakovanje kot Arabci in vsi Muslimani.
Neprimerni za našo kulturo.
[/quote]

Ok, s tem si zgolj dokazal svojo topoumnost. Sicer bi vedel, da so k tvoji zahodni civilizaciji, znanosti in kulturi veliko prispevali prav Judje. Omogočili so ti tudi to, da s svojimi topoumnimi prsti tipkaš na ekran traparije. Izobraževanje lahko začneš z nobelovci in nadaljuješ vse do Sache Barona Cohena (Borat), ki ga najbrž edinega poznaš.
Teletina SQ. 😉
[/quote]

… k tvoji zahodni civilizaciji, znanosti in kulturi veliko prispevali prav Judje. Omogočili so ti tudi to, da … tipkaš na ekran … Izobraževanje lahko začneš z nobelovci …

Ja.

Leta 2006 so dobro dobili po pički od libanonskega Hezbollaha.

Judje so narod ki si nikoli ni znal izboriti svobodo. Vedno so čakali da jim drugi prinesejo svobodo, dajo državo. Tisočletja so bili sužnji starih Egipčanov, Perzijcev, Rimljanov, Bizantincev, Arabcev… :-)))))))))))))))))))


Ne.
Judje so narod oblegani tisočletja od tistih narodov ki bi bili radi kot judje. Ko so dojeli da ne morejo biti kot oni so ubrali drugo taktiko. Naredimo Jude da bodo kot mi, če mi ne moremo biti kot oni. Ko tudi ta taktika ni uspela so začeli pa z podtikanji in lažmi. Ampak judje so se vedno tukaj. In vedno bojo s svojimi običaji, vero, jezikom. In ne nikoli ne bojo kot so drugi ker oni so sami svoji. Za njih res velja be yourself
Hezbolah je pa navadna teroristična organizacija ki se skriva za ženskami in otroci tako kot vsi kratkoumni teroristi. Fight like a man je njim znanstvena fantastika.
Poscijem se na Hezbolah!

Jaz mislim da so judje trmasti, pametni in egoisti. Zato tud drugi narodi jih nikol niso marali ker so bli glupi kot noč in so se fizično spravljali na njih ker drugače niso mogli.

Pa vi veste kaj delajo vse v ozadju.Bo treba peč pržgt pa tud vs libtarde zmetat skupi z judi not degeneriranci eni !!!

Pojdi v aušvic enkrat na izlet, da ne boš takšnih klovasal okrog.

Poznam kup Judov pa nit eden nima teh ali temu podobnih idej.

Saj se Slovenci se spravit ne moremo, d ane omenjamo, da bi nekateri odcepili Maribor ipd. Ne mores sodit ljudstva po enem kre..te..nu


Ne.
Judje so narod oblegani tisočletja od tistih narodov ki bi bili radi kot judje. Ko so dojeli da ne morejo biti kot oni so ubrali drugo taktiko. Naredimo Jude da bodo kot mi, če mi ne moremo biti kot oni. Ko tudi ta taktika ni uspela so začeli pa z podtikanji in lažmi. Ampak judje so se vedno tukaj. In vedno bojo s svojimi običaji, vero, jezikom. In ne nikoli ne bojo kot so drugi ker oni so sami svoji. Za njih res velja be yourself
Hezbolah je pa navadna teroristična organizacija ki se skriva za ženskami in otroci tako kot vsi kratkoumni teroristi. Fight like a man je njim znanstvena fantastika.
Poscijem se na Hezbolah!
[/quote]
Izraelci niso nič boljši. Vredni so arabcev in obratno. Mosad še zdaj pizdarije zganja.
http://www.dailymotion.com/video/x1vz709


Ne.
Judje so narod oblegani tisočletja od tistih narodov ki bi bili radi kot judje. Ko so dojeli da ne morejo biti kot oni so ubrali drugo taktiko. Naredimo Jude da bodo kot mi, če mi ne moremo biti kot oni. Ko tudi ta taktika ni uspela so začeli pa z podtikanji in lažmi. Ampak judje so se vedno tukaj. In vedno bojo s svojimi običaji, vero, jezikom. In ne nikoli ne bojo kot so drugi ker oni so sami svoji. Za njih res velja be yourself
Hezbolah je pa navadna teroristična organizacija ki se skriva za ženskami in otroci tako kot vsi kratkoumni teroristi. Fight like a man je njim znanstvena fantastika.
Poscijem se na Hezbolah!
[/quote]
Izraelci niso nič boljši. Vredni so arabcev in obratno. Mosad še zdaj pizdarije zganja.
http://www.dailymotion.com/video/x1vz709
[/quote]
Če ne bi arabci začeli že davno nazaj pobijati Jude in jim vsiljevati vse zivo bi bilo drugače. Izrael če ima kaj pameti se ne bo pustil več čobanom tovčt za nobeno ceno.
Izrael si tega ne sme nikoli dovoliti. Ker ti cobani so neusmiljeni divjaki. Izrael ali pa cobani. Izraelci so modro izbrali-sebe!

TOP! Daj še


Izraelci niso nič boljši. Vredni so arabcev in obratno. Mosad še zdaj pizdarije zganja.
http://www.dailymotion.com/video/x1vz709
[/quote]
Če ne bi arabci začeli že davno nazaj pobijati Jude in jim vsiljevati vse zivo bi bilo drugače. Izrael če ima kaj pameti se ne bo pustil več čobanom tovčt za nobeno ceno.
Izrael si tega ne sme nikoli dovoliti. Ker ti cobani so neusmiljeni divjaki. Izrael ali pa cobani. Izraelci so modro izbrali-sebe!
[/quote]

Isto sranje.

Pravih judov je zelo malo. Tistih, ki so bivali na področju levante.
99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} judov danes je khazarov ali khazarskih judov. To so potomci turško-mongolskega ljudstva, ki je imelo svojo kraljevino in ker jim je najbolj sedel izvitopirjeni kabalizem pri judih (morate vedeti, da so si judje kar sami dopisali knjigo in svoja pravila igre (brez Boga) imenovano talmud – kjer lepo omenjajo, da je Jezus pbuh bil pankrt Marija ra pa kurbica, in da smo vsi ostali teleta) in se masovno spreobrnili v ‘judovsko’ vero (seveda ne pravo judovsko vero brez talmuda in švercanja z demoni).
To jim je pomagalo, ker tako niso potrebovali vojaškega spopada na eni strani z pravoslavci in drugi z muslimani.

Ustanovili so politično gibanje zionisem, ki je ustanovilo drzavo Izrael in prek svojih mrež drži vse niti današnjega sveta. Vse kar vidite okoli sebe je od njih. Denar, prestižne znamke, države, itd. je od njih.

Moje mnenje je, da so nas (teleta) držali žive, dokler niso naredili tehnološkega preboja. Zdaj bodo veselo zgradili 3. tempelj in počakali na svojega ‘mesijo’ (antikrist).
Ki bo pobil vse, ki niso judje =) kako dober prerok ni kaj.

Njihovi psi vojne aka isis ter umetno narekovana imigracija bosta poskrbeli za spopad med zahodnim svetom in islamskim živežem potem na koncu tisto kar ostane bodo pa zionisti sami popucali. Bojijo se smrti, ker vedo kaj jih čaka.
Izraelski vojaki v tankih se poserjejo v vrečko in potem vržejo ven. Ker moraš imeti jajca, da greš ven in se orng poserješ =), tako da bodo rajši videli, da se mi med sabo ruknemo ali pa vsaj zda / nato vs rusija / kitajska.

Ampak čeprav so 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} turkomongoli ne smeš nič rečt, ker te obtozijo antisemitizma. A največji semiti so ironično arabci (saj gre za jezikovno skupino, legitimno).

Laž je treba vedno znova ponavljati … resnica lahko počaka, da pride na plano in ni panike. Bo na koncu zmagala.


Te krščanske in islam sovražne floskule proti judovskemu narodu prodajaj neukim.
A misliš da ker se v kristjana in muslimana lahko spreobrne vsak v 5 minutah in to kar masovno, da to velja tudi za judovstvo.
V judovstvo se ne da kar tako spreobrniti. Potrebna so leta preučevanja tekstov, priprav in razumevanja načina življenja tipičnega za pobožne jude(šabat, prazniki, prehrana itd.. ) sodelovanje z rabinom in se vedno te na koncu vprašajo če si res želiš biti Jud in vernik. E šele potem postaneš Jud in nič prej. Tako da v judovstvu ne obstaja nekaj kot je masovno spreobracanje kot je značilno za krščanstvo in islam. Domišljijsko pravljico o hazarih pa prodajaj neumnim in oboževalcem teorij zarote.
Pred izraelskim vojakom v tanku bi se pa pokakal samo ti in tvoj velik ego, ki bolj smrdi od tvojega dreka katerega si poln.
Zdaj pa pejd spat nakladac neumen.
Najboljsi ste mi vi teoretiki neumnosti, ki trdite da zidov ni več, vsaj tistih pravih. Po vaši neumni teoriji So samo pravi izvorni kristjani in muslimani, medtem ko cela njihova tako krščanska kot islamska vera temelji na judovski zgodovini ampak glej ga vraga pravih židov itak ni kajne? So samo umetni židje. . Od kod so se potem vzeli vsi ti kristjani in muslimani? A si lahko se bolj neumen?


Te krščanske in islam sovražne floskule proti judovskemu narodu prodajaj neukim.
A misliš da ker se v kristjana in muslimana lahko spreobrne vsak v 5 minutah in to kar masovno, da to velja tudi za judovstvo.
V judovstvo se ne da kar tako spreobrniti. Potrebna so leta preučevanja tekstov, priprav in razumevanja načina življenja tipičnega za pobožne jude(šabat, prazniki, prehrana itd.. ) sodelovanje z rabinom in se vedno te na koncu vprašajo če si res želiš biti Jud in vernik. E šele potem postaneš Jud in nič prej. Tako da v judovstvu ne obstaja nekaj kot je masovno spreobracanje kot je značilno za krščanstvo in islam. Domišljijsko pravljico o hazarih pa prodajaj neumnim in oboževalcem teorij zarote.
Pred izraelskim vojakom v tanku bi se pa pokakal samo ti in tvoj velik ego, ki bolj smrdi od tvojega dreka katerega si poln.
Zdaj pa pejd spat nakladac neumen.
Najboljsi ste mi vi teoretiki neumnosti, ki trdite da zidov ni več, vsaj tistih pravih. Po vaši neumni teoriji So samo pravi izvorni kristjani in muslimani, medtem ko cela njihova tako krščanska kot islamska vera temelji na judovski zgodovini ampak glej ga vraga pravih židov itak ni kajne? So samo umetni židje. . Od kod so se potem vzeli vsi ti kristjani in muslimani? A si lahko se bolj neumen?
[/quote]

OOoooo? registrirana? :)))
kdo bo zdaj moj zaveznik?


Te krščanske in islam sovražne floskule proti judovskemu narodu prodajaj neukim.
A misliš da ker se v kristjana in muslimana lahko spreobrne vsak v 5 minutah in to kar masovno, da to velja tudi za judovstvo.
V judovstvo se ne da kar tako spreobrniti. Potrebna so leta preučevanja tekstov, priprav in razumevanja načina življenja tipičnega za pobožne jude(šabat, prazniki, prehrana itd.. ) sodelovanje z rabinom in se vedno te na koncu vprašajo če si res želiš biti Jud in vernik. E šele potem postaneš Jud in nič prej. Tako da v judovstvu ne obstaja nekaj kot je masovno spreobracanje kot je značilno za krščanstvo in islam. Domišljijsko pravljico o hazarih pa prodajaj neumnim in oboževalcem teorij zarote.
Pred izraelskim vojakom v tanku bi se pa pokakal samo ti in tvoj velik ego, ki bolj smrdi od tvojega dreka katerega si poln.
Zdaj pa pejd spat nakladac neumen.
Najboljsi ste mi vi teoretiki neumnosti, ki trdite da zidov ni več, vsaj tistih pravih. Po vaši neumni teoriji So samo pravi izvorni kristjani in muslimani, medtem ko cela njihova tako krščanska kot islamska vera temelji na judovski zgodovini ampak glej ga vraga pravih židov itak ni kajne? So samo umetni židje. . Od kod so se potem vzeli vsi ti kristjani in muslimani? A si lahko se bolj neumen?
[/quote]

OOoooo? registrirana? :)))
kdo bo zdaj moj zaveznik?
[/quote]
Sem že nekaj časa reg. Samo se redko prijavim.
Reg. ali ne grda resnica bo vedno tvoj zaveznik:)

Nimam mnenja o judih.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

OOoooo? registrirana? :)))
kdo bo zdaj moj zaveznik?
[/quote]
Sem že nekaj časa reg. Samo se redko prijavim.
Reg. ali ne grda resnica bo vedno tvoj zaveznik:)
[/quote]

V veselje 🙂

New Report

Close