Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Važno !!!

Važno !!!

Vsaj za nekatere .
Moja mala je v Lj. v bolnici , jaz grem danes k njej.
Ker sem ji dala svoj telefonin , ne me klicat , ampak mi na hitro pošljite mail in tel.številke , da vas pokličem jaz , če bi bil kdo na volji za en čaj ali kofe – predvidoma okoli enih ali pa po peti zvečer.

Niki (žalostna , ampak v upanju na boljše , rabi prijateljsko besedo)

ne bit žalostna…noooooooo…….saj bo boljše…..kavica pa naju še vedno čaka

leta letijo - iščem stevardeso.....

A danes ?

Ma **** , sem res mal sitna … pa še tako lije dež …

a sam mal??????????hahahahhahah…polej je pa vse OK

lepo vozi….pa ne osvajal mi mladoletnikov močvirnih…hihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Niki … ne bit žalostna. Sej veš kako pravjo … po vsakem dežeku posije sonček … in sigurno bo tudi zate in za tvojo malo.

Držim pestke, da bo vse v redu.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma ne bom , kaj čem z njimi … so mi bolj Štajerci (al pa Primorci ) pri srcu ;)))

Ja , bo pa zvečer res sranje vozit nazaj … misli mal name , za srečno pot 🙂

***

Ma je hudo..ko je otrok v bolnici..hudo za popizdit..ampak ej..prosim ne unicuj še sebe..okej..glavo pokoncil.si borka.in ves in znas..vse bo okej kot vedno!!!

Ce ne bo nobenga druzga za kofija…ulet na unga dobrga ledija..al si nekaj privosci samo za svojo duso..Niki..ja dej no..pa naj bo to nakup enih seksi hlack;))..al nekaj no..dej..da ti bo srce zaigralo ob misli na uno…dej..to je ukaz..ti posljem itak se mejl..lubcka..papa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nikita srce vse bo ql, drugače ne sme bit :*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close