Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Včasih ni danes

Včasih ni danes

včasih so slovenke nosile mini krila in štikle.

.https://youtu.be/r8aueYfKNEo

V 70ih so bili pa DDT in razni drugi grozni pesticidi.

Ja, ni bilo toliko krem kot danes, niti ni bilo osveščenosti glede sonca. Kot tudi si bil “in”, če si kadil, ker niso vedeli, kolk strupeno je kajenje.

Dajmo še poizvedet, koliko ljudi s te slike je fasalo melanom, ker so se pekli kot čevapi?

Nikoli ni samo lepo kot tudi nikoli ni samo slabo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ni vse samo lepo, 20.12.2022 ob 17:28

V 70ih so bili pa DDT in razni drugi grozni pesticidi.

Ja, ni bilo toliko krem kot danes, niti ni bilo osveščenosti glede sonca. Kot tudi si bil “in”, če si kadil, ker niso vedeli, kolk strupeno je kajenje.

Dajmo še poizvedet, koliko ljudi s te slike je fasalo melanom, ker so se pekli kot čevapi?

Nikoli ni samo lepo kot tudi nikoli ni samo slabo.

 

Moj foter se je vsako leto pekel kot čevap. Samo na morju, drugi del leta nič. Z morja je vedno prišel že blizu zamorske polti. Ima pa tudi raznoraznih prirojenih kožnih znamenj na kupe, kar medicina dodatno obravnava kot potencialno problematično.

Kljub temu nič od melanoma. 85 let ima. Nič resnejšega mu me fali.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2049, 20.12.2022 ob 17:33

Moj foter se je vsako leto pekel kot čevap. Samo na morju, drugi del leta nič. Z morja je vedno prišel že blizu zamorske polti. Ima pa tudi raznoraznih prirojenih kožnih znamenj na kupe, kar medicina dodatno obravnava kot potencialno problematično.

Kljub temu nič od melanoma. 85 let ima. Nič resnejšega mu me fali.

Anonimno, ni nujno, da bo pri preostalih tako, kot je bilo pri tvojem očetu. Lahko je tvoj oče pač imel malo sreče…. Nekdo drug je pa ne bo..

New Report

Close