Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vcasih se mi moz res gabi

Vcasih se mi moz res gabi

Naj povem da sva stara 37 in 34 let pri teh letih bi zase lahko kaj naredil,da o osnovi higiene ne govorim. Ko pride iz sluzbe in ce mu smrdijo noge sw nw gre niti takoj stusirat meni se to tako gabi,ne zavoha cisto nic jaz zavoham takoj smrdljive copate v sobi,ko ga naderem rece da bo spal v drugi sobi namesto da se gre umit. Res ne vem kje je dobil tako zeno ki ji nikoli nihce v zivljenju ni rekel da bi smrdela kvecjem da vedno disim in sem lepo negovana,sama se umijem vsako jutro po intimnih predelih in vsak vecer stusiram cela z lasiscem vred..disim skratka s telesnimi izlocki da bi imeli neprijeten vonj pa nimam tezav. Res mi je grozno da se clovek ne trudi po toliko letih zakona kot se je na zacetku enostavno gabi se mi

Ti ga gledaš in vohaš. Tvoj problem.

Takih parov je ogromno,zenska lepa negovana moski pa zavaljen smrad.

Koga briga 🤪

Zdaj se bomo zasekirali.  🙂  Ne bomo mogli spat. 🙂

Sama se boš odločila, ali ga boš vohala svinjakarja smrdljivega še naprej.

Ogabneža imaš kaj še bo  , če je že zdaj tak. Pri nas se umivamo najmajn enkrat na dan odvisno kaj se dela tudi po trikrat , če je treba.

Zelo me zmoti avtorica, kako napišeš, da te “včasih” zmoti. To vse pove o tebi. Pa tolk nališpana pa nadišavljena  🙂

Mene bi zmotilo samo enkrat.

Pa če se partnerju še umit ne da zate, če že zase ne, kaj točno lahko pričakuješ od njega? Mislim očitno mu tako dol visi zate, da se mu zdi še za par minut pod tuš stopit prevelik napor. Vso srečo ti želim. Na tvojem mestu bi šla kkšn mašo vplačat. K bog ne daj da se ti kaj zgodi….bo čez tebe skakal dokler te ne pobere.

Odgovor na objavo uporabnika
ajajajj, 23.11.2022 ob 19:15

Zelo me zmoti avtorica, kako napišeš, da te “včasih” zmoti. To vse pove o tebi. Pa tolk nališpana pa nadišavljena  🙂

Mene bi zmotilo samo enkrat.

CE sam sebe zafrknes z izjavo

A zate pomeni cista zensk nadisavljena in nalispana? Misim da si ti s tem vse povedala packa stara smrdljiva.

Disi ti koza od nekdaj od malega.ce si od malega higienski kot je lepa koza brez licil

Dabs se prfumas in lispas..

Govorimo o vonju clovekovem vonj koze in izlockov

Odgovor na objavo uporabnika
Fuj, 23.11.2022 ob 18:50

Naj povem da sva stara 37 in 34 let pri teh letih bi zase lahko kaj naredil,da o osnovi higiene ne govorim. Ko pride iz sluzbe in ce mu smrdijo noge sw nw gre niti takoj stusirat meni se to tako gabi,ne zavoha cisto nic jaz zavoham takoj smrdljive copate v sobi,ko ga naderem rece da bo spal v drugi sobi namesto da se gre umit. Res ne vem kje je dobil tako zeno ki ji nikoli nihce v zivljenju ni rekel da bi smrdela kvecjem da vedno disim in sem lepo negovana,sama se umijem vsako jutro po intimnih predelih in vsak vecer stusiram cela z lasiscem vred..disim skratka s telesnimi izlocki da bi imeli neprijeten vonj pa nimam tezav. Res mi je grozno da se clovek ne trudi po toliko letih zakona kot se je na zacetku enostavno gabi se mi

lej, če bi meni ženska rekla, DEJ PEJT SE UMIT KRETEN SMRDLJIVI NO….sama si napisala, da ga NADEREŠ….jaz bi tudi rajši v tem primeru spal v drugi sobi. Če pa bi mi rekla, ljubi pejt se struširat, bova pol eno rundico….aaaaaaaahhhhhhrrrrrrrhhhhhhhhhaaaaasssss, fok po ritki, že letim pod tuš…ne morš baba smotana dedca nadirat, ko pride zmatran iz službe in ga žalit s smrdljivcem nooooo! Ni čudno da je toliko samskih bab!

Pa sem vas spet. Avtor teme sem jaz❗❗❗🎠🎠🎠🧚🧚🧚🎠🧚🧚🧚🎠🌸

Ce se trikrat na dan umivate je p res hudo z vami neki nrobe a tok smrdite

Moj pa neprestano prdne. Tudi pri mizi.

Odgovor na objavo uporabnika
Je hudo, 23.11.2022 ob 19:26

CE sam sebe zafrknes z izjavo

A zate pomeni cista zensk nadisavljena in nalispana? Misim da si ti s tem vse povedala packa stara smrdljiva.

Disi ti koza od nekdaj od malega.ce si od malega higienski kot je lepa koza brez licil

Dabs se prfumas in lispas..

Govorimo o vonju clovekovem vonj koze in izlockov

Za “Je hudo”,…. Avtorica sama pravi da je negovana in diši.  Ne travmatiziraj zdej.

Mogoče on malo smrdi, ampak ti imaš pa OKM, če se toliko glancaš in pereš 😀

Tvoj mož se je spremenil v nemarnega ogabnega prasca, ki mu dol visi zate. Najverjetneje bo z leti samo še slabše.

Kot je smrduh pod vzdevkom grrrrr,……….. Če ti mora baba rečt, da se pejt umit da bosta kavsala… A ti se drgač ne umivaš, razen ko bo padla ena runda za tri minute??  Svašta……………………………………….

Osnove higiene so da clovek disi in ne od parfuma in disav ampak kot rezultat higiene od kar smo bili otroci. Ce vam smrdijo noge pac z vasimi izlocki ni ok,svic ne smrdi enako pri vseh isto …

Kar se tice glancanja pa je osnova da se clovek umije zjutraj ali zvecer ce se bolj znojimo pa se po intimnih predelih ko pac se znojimo.

Da mormo to govort v l 2022 kasne svinje stare ste tuki gor

Odgovor na objavo uporabnika
druga plat, 23.11.2022 ob 19:39

Mogoče on malo smrdi, ampak ti imaš pa OKM, če se toliko glancaš in pereš 😀

Tuširanje enkrat dnevno in umivanje zjutraj je OKM? Naj uganem, zate ni bila problem razdalja med covidom a? So že prej ljudje ovinke okoli tebe delali.

Odgovor na objavo uporabnika
dihur837, 23.11.2022 ob 19:51

Tuširanje enkrat dnevno in umivanje zjutraj je OKM? Naj uganem, zate ni bila problem razdalja med covidom a? So že prej ljudje ovinke okoli tebe delali.

ZVi u starih casih k so se enkt na tedn tuseral😅😅😅😅

Se jim že samo izogibam. 😀 Ej, nekateri ne švicamo kot prase pa je osnovna higiena dovolj.

Odgovor na objavo uporabnika
druga plat, 23.11.2022 ob 20:01

Se jim že samo izogibam. 😀 Ej, nekateri ne švicamo kot prase pa je osnovna higiena dovolj.

OSnovna higiena je umivanje zvecer in zjutraj intimne predele kot je napisala avtoric,ti pa si rekla da ma okm dj ne vleci se ven

Smrad babji

Odgovor na objavo uporabnika
Ta, 23.11.2022 ob 20:07

OSnovna higiena je umivanje zvecer in zjutraj intimne predele kot je napisala avtoric,ti pa si rekla da ma okm dj ne vleci se ven

Smrad babji

Kušni me na zadnjo plat 😀 😀 😀

Če boš tako pizdila skozi nanj, valda da si jih ne bo umil…najti moras prijazen ali pa šaljiv pristop, da si jih umije..

Odgovor na objavo uporabnika
Sanja496, 23.11.2022 ob 22:23

Če boš tako pizdila skozi nanj, valda da si jih ne bo umil…najti moras prijazen ali pa šaljiv pristop, da si jih umije..

Zakaj bi morala iskati prijazen in šaljiv pristop? Lej higiena je osnova in sploh ne bi smelo priti do take situacije.

New Report

Close