Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek VČERAJ…..

VČERAJ…..

..mi je bilo zelo lepo !
V naslednjih stavkih , ne bo nobenega ” sladila ” ipd..da se razumemo . Ta post je odraz mojih občutenj in čustev , je post resničnega občutja, zatorej prosim za primerno razumevanje pri branju. Ker vsakdo čuti drugače , ker tudi vsakdo razmišlja drugače..
Pri meni je je bilo takole : prelepo, prelep večer ! pravzaprav dan , ki se je prevesil v večer in nato v nočko ..

Na tem mestu , prisrčna zahvala simpatični , čudoviti in naravnost genialni gostiteljici včerajšnjega večera, Niobi !!!!
Ko sem te zagledala Nioba , kako si vstopala v tisti naš lokalček , je bilo takole. Kot bi te poznala že sto let ! Kot da ni res , pa vendarle je, to mi je šlo skozi moje misli tisti večer , tudi kasneje pri tebi doma . Tako zelo blizu si mi bila !
Tukaj sem se nekako odločila , da nekoč vendarle objasnim moderatorju foruma , kako veliko , pa niti on sam se ne zaveda koliko daje ljudem ta , oziroma tile forumi.
Skratka Nioba , čudovita si !

Nato ti , ljuba Mariči . Kaj neki se je tebi zgodilo , tako ali tako ne bom nikoli vedela. Včeraj si cvetela kot roža . Kot , da nisi ti. Tako lepo in krasno si izgledala . Kot bi te prevevala neka nova vrsta ljubezni. Pravzaprav , si cvetela in bila tako lepa …
Tudi tebi tukaj na starega leta dan , iskrena hvala za vse , kar mi daješ !
In veš , tako zelo sem se veselila tvojega prihoda …kot vedno , ampak tokrat hudo, hudo bolj….vedno bolj….vedno te tako rada čakam da prideš !

Na koncu še ti severnica moja ljuba . Ti ne boš huda, ker si zadnja nede ?
Tebe se pa tko ali drugače ne morem znebiti , dihaš mi za ovratnik vsak dan, vsak trenutek ( ej, da bi mi ja še dolgo ) . Tvoja skrb zame mi je namreč všeč.
O tebi ne bom pisala na dolgo , ampak tko kot pa ti skrbiš za mene…..ah..zlata si !

Imeti okoli sebe take ljudi, dobesedno, tukaj ni leporečja…kot da ni res !
Ampak , je res , ker imam dokaze. V svojem srcu in to je največ . To daje človeku upanje, vero in moč !
Vsem trem dekletom , iskrena hvala !!!
In zakaj potem ne bi smela reči : Rada vas imam !

Ps : Ja, ker to moram povedati danes, ker se ne ve , kaj bo jutri anede ?

Moj mili zlati zajček! Oko se orosi, srce se
s toplino napolni, duša se nahrani, v grlu
ostaja cmok. Bog ti polončkaj za vse, jaz pa
se mu zahvaljujem, da imam tebe in ………
severnico in ………. mojo Niobči in ………. njeno
odejico. Zlata ste, dekleta. Morda bomo šle
v to, da se bomo poimenovale ne le štiriperesna
deteljica, ampak Golden girl, kaj pravite!

Zajček, saj veš, kajne, kaj pravi Dražen:
učia se mene čaća, da se dobro s dobrim vrača ………
Tudi jaz te imam rada, zelo ……. naj ti povem danes,
da ne bo jutri prepozno ……… a čas za izreči besede “rada te imam” ni nikoli minil in nikoli ne bo minil.

Moje ljube Golden girl, ja, jaz sem z vami in ve ste v tem hipu z menoj in ……no, stopimo, preskočimo leto objete in v mislih druga z drugo!

Zajček, tisto o lepoti…. morda pa počasi, čisto počasi res lahko človek vidi tudi kaj drugega, kot grdega račka, morda pa sem dobila eno malček perja belega laboda, kaj praviš! Lepa sem morda bila v tvojih očeh, ker sem želela biti prijetna … zate in za vas! Hvala.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In zajček misli na vas vse ! In Mariči, bila si lepa, ja ! In vse vas imam rada golden girls !!!!!!!!

in zdej zajček reci.. da ste bili pri štumpiju… popoldan… hmmmmmmmmmm

Jani se je včeraj popoldan potikal po BTC pa po City – ju 🙂

Hja..viš k nč ne poveste..:(((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, ne sekiraj se.. tud men nihče nič ne pove 🙂 Zato pa sprašujem :)))

Muca moja mila , bilo je tako .
Zajček je vedel samo , da mogoče pride Mariči v Ljubljano. Oj, kako sem jo čakala.
In potem me že dopoldan kot vedno, saj ni izjema , pokliče severnica , da pridem do nje. Saj veš kako zelo blizu sva, da bi lahko v copatkih prišla k njej. In me določi , da se nalimam ob 15 uri pred vrata njene službe. Še prej sem mogla ob 11 uri z njo na obvezen kofetek, mi ne da dihat nikoli veš…se boji zame..
Potem pa gremo v naš lokalček, kjer naj bi nas počakala mariči. Ona pride, ojej veselje, nakar pride presenečenje…Niobči sonce…zajček ne ve nič…samo presenečenje in ojej…
in potem še marsikaj…
do btc – ja nismo prišle…do štumpija…pa sem pomislila na to…toliko je bilo vmes še stvari…
Pa da veš muca, naj ti povedo še ostale moje prijateljice…HUDO SMO MISLILE NA TEBE TISTI VEČER !!!

Jani, hehe…
nismo niti uspele do btc – ja . Pa še dogovoriti bi se mogle prej s Štumpom, ma sem ga mislila poklicat , pa je bilo še toliko vmes…
Saj veš tile naši sestanki, na hitro….in nikoli ne vemo kam potem naprej..
in veš , je najlepše takole…
A ti si tudi lutal tam okoli ?
Pismo Jani, saj bomo kmalu lutali together ?
cmoka
zajček

ja recmo… da bo to kmalu ja.. da bomo lutali togeder :))))))))))

Hm, hm …
mora bit !!!!!!!

Glavno da ste se imele lepo…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))))9
ma se spomnete lejdis

golden lejdis…. doniš…. golden bojs

še mal pa bo golden gate ne de

ma kej ste zlati vsi

škrat na ves glas tuli RAD IMAM – SE VE KOGA

New Report

Close