Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek včeraj šla v posteljo z njim po 1. zmenku

včeraj šla v posteljo z njim po 1. zmenku

Prostitutko sili pimp, zvodnik.

Prostitutko sili pimp, zvodnik.[/quote]
Tebe pa šef v službi .. da sploh kaj delaš. Brez dela ni zaslužka, tudi šefovega ne.

Japajade. Prisilne prostitucije v Sloveniji ni, (pustimo par posameznih primerov s tujkami) zvodništvo je prepovedano, kar sicer ne pomeni, da ne obstaja, ampak da obstaja kot dogovor med prostitutko in zvodnikom. Ne pa kot prisila.

Tudi čistilni servis ima čistilke, ki delajo in šefa, ki kasira, in prav nič ne čisti.

Ok, odvisno kako dolgo se poznata…če sta si ful privlačna in se že nekaj časa “opazujeta, gledata-“, ne vidim prepreke, zakaj ne bi šla seksat z njim…če pa ga poznaš šele ne vem par dni, pa ti odsvetujem tako dajanje dol…

če tipa ne poznaš…pa ga drugič vidiš

Zakaj pa ne bi smela, tud če se ne poznata? Po pameti, s kondomom.
Malo pa paše včasih se minglat z boljalimanj neznancem.

Ja, ampak poleg dobrega avta mora imeti tudi dober bančni račun :))) Samo od avta bosta težko živela… :)))

je pa velika razlika, ali greš seksat z nekom, ker ti je všeč, ali greš seksat z nekom, ob katerem se ti gabi in greš z njim samo zarad denarja.[/quote]

Noben ne sili prostitutko, da gre seksat z nekom, ki se mu gabi. Če z nekom noče seksat reče da ne bo seksala in je zadeva zaključena. In počaka naslednjega, ki ji bo bolj simpatičen.

In tudi ti, če se ti zdi da v službi premalo uživaš, lahko jutri daš odpoved.[/quote]
kaj ko bi sprobal in nam povedal?
saj tipov, ki iščejo prostitute ni tako malo, da lahko končno iz prve roke poveš, kak fajn je? pa plačajo tud ne tak slabo, da dobijo končno nekaj zdravega pod svojga tiča, namesto tistih đankijev?
ker dokler samo filozofiraš, so tvoja pisanja, tak kot sc*** v veter. brezpomembna.

Prostitutko sili pimp, zvodnik.[/quote]
Tebe pa šef v službi .. da sploh kaj delaš. Brez dela ni zaslužka, tudi šefovega ne.

Japajade. Prisilne prostitucije v Sloveniji ni, (pustimo par posameznih primerov s tujkami) zvodništvo je prepovedano, kar sicer ne pomeni, da ne obstaja, ampak da obstaja kot dogovor med prostitutko in zvodnikom. Ne pa kot prisila.

Tudi čistilni servis ima čistilke, ki delajo in šefa, ki kasira, in prav nič ne čisti.[/quote]

A bejž no… Kako pa ti vse to tako natančno veš??? Da nisi ti zvodnik…


Sveta špranja je dejstvo in ne zastarela mislenost. Vse se vrti okoli nje in še dolgo se bo. Ko bodo prevladale parade ponosa, pa bo človeštvo izumrlo in takrat bo šlo res za zastarelo miselnost. Dotlej pa je pač ženska plen, moški pa lovec. Svojo luknjico mora pač čim dražje ponuditi. Seveda se lovec in plen tudi zamenjata, če ženska zna manipulirati s svojo špranjico. Vse ostale oblike enakopravnosti pač pripeljejo do depresije in apatije med ženskami …

Skratka, tista ki hito da, dvakrat da!
🙂

Hvala vsem za vaša cenjena mnenja 🙂
Da poročam nadaljevanje: danes sem že dobila par sms-ov, da mu je bilo super, tako da greva spet na kofetek. Odpikal me ni, če bo pa kaj več, bomo pa vidli. Je pa res, da se počutim zelo neobremenjeno, ker sva to že dala čez. Zdej pa upam na najboljše.



Noben ne sili prostitutko, da gre seksat z nekom, ki se mu gabi. Če z nekom noče seksat reče da ne bo seksala in je zadeva zaključena. In počaka naslednjega, ki ji bo bolj simpatičen.

In tudi ti, če se ti zdi da v službi premalo uživaš, lahko jutri daš odpoved.[/quote]
kaj ko bi sprobal in nam povedal?
saj tipov, ki iščejo prostitute ni tako malo, da lahko končno iz prve roke poveš, kak fajn je? pa plačajo tud ne tak slabo, da dobijo končno nekaj zdravega pod svojga tiča, namesto tistih đankijev?
ker dokler samo filozofiraš, so tvoja pisanja, tak kot sc*** v veter. brezpomembna.[/quote]
Če si ženska se lahko zmeniva, dobiva in poseksava, pa bom poročal kako je bilo. V tej temi govorimo pač o naravnih spolnih odnosih med moškim in žensko kolikor razumem.

takrat ko, pač enkrat bi imela danes vsaj spomin….

ah zdej se šele dober seks začne…uživaj!

Meni se sex prvi večer zdi napačen začetek. Ampak to ne pomeni, da ima moški o tebi slabo mnenje ali da se ne bo odnos razvijal še naprej.
Lahko pa povem, da imam kolegico, ki je s fantom spala na prvem zmenku in ona pravi, da ji je v 10 letih že velikokrat rekel, da težko razume, da mu je dala na prvem zmenku.
Mene pa zanima če res nista imela kaj drugega delati na zmenku kot sexati? Kaj sta šla relativno hitro v avto pa se začela mečkat?
Hočem reči, da je 1001 ideja kaj vse bi lahko počela … Jaz če bi šla s fantom ven bi si želela, da ga spoznavam in on mene, da me kam povabi in pelje, ali da imam jaz zanj kakšno presenečenje … Ne vem kako izgledajo vaši zmenki, ampak jaz sem glede tega romantična – rada grem na kakšen sprehod, si kaj ogledam z njim, kaj doživim … Rada nekoga določen čas spoznavam kot osebo preden se mu telesno in čustveno predam. Rada imam, da si vedno bolj želim povezanosti in intimnosti z njim in da je tisto prvo ljubljenje malo bolj poseben dogodek (saj dva čutita, da se strast čedalje bolj prebuja, da si čedalje bolj želimo eden drugega in da se bo kmalu zgodilo).
Moški, ki bi me peljal na pijačo, potem pa odpeljal na bližnji travnik, da bi se začel z mano ljubiti, se meni ne bi zdel dobra partija – zdel bi se mi dolgočasen, premalo trden, premalo gentlementski …
Ne želim ti zbujati občutkov krivde, ampak se mi oba zdita izgubljena – predvsem pa neiznajdljiva kako si ustvariti lep večer tudi brez sexa.

Poznam kar nekaj parov,ki so že leta v vezi. Dva med njimi skoraj vedno ne pozabita pripomniti,da so šle v posteljo na prvem zmenku. Stvari so se razpletle v vezo – ampak jim moški ne zaupajo preveč. V tem je razlika. Če si šla z mano – boš tudi s kom drugim. Žal. Ampak resnično.

Vidim, da tukaj na monu vsi redno hodite v cerkev ker drugače res ne vem, od kod vam te ideje. Iti prvi zmenek sexat mogoče ni priporočljivo med 14 in 22 letom, ker so fantje nezreli in gre res bolj za lovske komplekse. Tako nekako od 22. leta dalje pa menda vsi vemo, za kaj gre, fantje bi morali malo dozoreti in se jim hormoni umirit in če tega dedec ne ve, potem nimaš z njim kaj iskati. Če se bo sprenevedal okrog 29 let stare babe da je devica in on devičnik, potem naj si ga sam sebi vtika v rit.

New Report

Close