Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek včerajšnje soočenje

včerajšnje soočenje

Golobič bi pa ostal v podjetništvu, kaj rine nazaj v politiko, ampak laže je ribariti v kalnem v politiki kot tam, kjer je bil …, tam je treba pokazati kake konkretne rezultate.

Janša mi je za bruhat.Škoda Urške zanj.
Laže pa tako,ker če bi povedal resnico,bi mogli kamere ugasniti.

Ja, plače so bile podobne, samo stroški so bili za krepkih par procentov nižji. Udarila je inflacija, če nisi pozabila, kar je plače kar precej oklestilo, baje največ v celi Evropi (zadnjič sem slišala po radiu). In to ob inflaciji, ki so se ji smejali, ko je začela kazati zobe! Če ne prej, so me izgubili tukaj. Ker vlada, ki ob očitnih kazalcih negativnih sprememb zamahne z roko, namesto da bi ukrepala, zame ni nobena vlada, ampak so tam zaradi njih samih. Potem so sproducirali tajkune, da bi ljudje pozabili. In v veliki večini tudi so. Čisto preusmerjanje pozornosti.

Glede zadnjega dela se pa 1000 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam!!!

Ti ni zadnjič ena kopirala, da firma cveti?

Ja ta vlada deli. Samo ni mi jasno kje bo ves ta denar vzela. Malo štrajka in hop evo povišice plače. Nam upokojencem so tudi dali (meni osebno 150e), ampak ljudje božji ne moreš samo delit. Vreča se enkrat sprazni. In ta je že precej prazna oz. zadolžena. Pa saj vidite tudi v gospodinjskem proračunu, da moraš stvari načrtovati. Ti, ki so zadolženi zato tega ne znajo ali nočejo. Tele socialne transferje naj si nekam vtaknejo, kajti tudi, če delaš komaj prideš iz meseca v mesec. Prinas so plače, pokojnine tako nizke, da bi vsak mesec potrebovali eno socialno pomoč zraven.

Kadar so stvari zelo očitne, je predvsem na dlani vpršanje, ali jih ni začetno in namenoma ven spravil ravno tisti, ki mu sedaj najbolj koristijo 🙂

Ljudje so pač ovce, da zlasti ženske rade padajo na taktiko “bogi, bogi, ti bom dala iz usmiljanja, ker si revček sam in te nihče ne mara in so vsi proti tebi”, pa ve tudi kar fantov na ulici 🙂 In na MON-u 🙂

New Report

Close