Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ve kdo za kaj naravnega, ki povečuje plodnost

ve kdo za kaj naravnega, ki povečuje plodnost

Ostalim je pa poznavanje in poslusanje svojega telesa naravno in normalno in zato ne rabijo psihoterapihe, da jih prepricuje, da ne smejo razmišljati o plodnih dneh, da morajo zatreti svojo zeljo po otroku. Bolnik je ta ki te je na to poslal, predvidevam partner, ki si ne zeli. Otroka in bi.mu bilo vseeno al je al pa ni in je zelel tebe s to zeljo prikazati za noro in te podrediti njemu tako da se ti idreces svoje zelje. In zdaj imas super partnerski odnos ker si ubogljiva pozlacila svoje zelje in izrazanje njih njemu na ljubo. Ti rabis psihoterapijo, da začneš spoštovati sebe, da ne bos dovolila, da te,drugi prepricujejo, da so tvoje zelje za k psihoterapevtu in da jih moras potlaciti. Zelka zenske po itroku je naravna in ne za k psihoterapevru- tvoje pisanje in odnos do tega sta cisto skrivljena, tudi sedaj ne moslis na otrika, ko je ta,realnost. Ker je po tvoje to obsedenost , ki jo je treba zbiti iz glave in se posvečati tistim mislim in dejanjem, ki ti jih narekuje diktatorski partner. In ker je njemu ukvarjanje z otrokom odvec, glavno da dobi on tvoj sex na njegov ukaz in vso ppzornost in dejanja kot pm rece ane otrocek mali. Otrok pa naj se sam znajde.
Sem prepricana da,si tole tip mamin sincek napisal, si mislim tudi kateri, ki sovraži otrike in prepricuje zenske, da je zelja po otroku za psihoterapijo. Za psohoterapijo je v resnici edino on s tskim odnosom in pisanjem in takim.ponizevalnim odnosom do zensk in otrok.

Kaj ti pomaga psihoterapija in ultrasproscenost, ce imas zamasene jajcevode ali on prepocasne plavalce?

Izogibaj se tuni in drugim ribam s težkimi kovinami.

On pa ne sme v savno


nič toplega, kar pregreva genitalni predel- ala tud notebook na kavču na predel genitalij položen in delo z njim ipd.

Vsa gensko spremenjena hrana zagotovo vodi v neplodnost. Dodatno škoduje kemija v hrani in kozmetiki…
http://www.2012-transformacijasvijesti.com/zdravlje-i-prehrana/kemija-u-hrani

Lugolova raztopina, kar oba jo jemljita.
Naročiš jo na spletu, zeaven vtipkaj še ptuj.
Vse info boš dobila na walter last, lugils solution.

Ter pod komentarji na alternativazavas.com.

Upam, da bo vse več parov poseglo po tem naravnem in vsestranskem
čudežu.
Tudi tiste s cistami, rakom dojk, ter moških s težavno prostato.
Imejta še enega zame;)
Držim pesti.
[/quote]

Ti si pa vztrajen prodajalec.

Živjo, od kar sem pričela z jemanjem kontracepcijskih je moja želja po spolnosti izginila. Kolegica mi je priporočala Maco, ki dela čudeže… Priporočam:
https://www.sen-shop.si/products/maca-ginseng-za-vec-energije-in-boljse-pocutje

New Report

Close