Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ve ženske razumete zakaj imate joškice?

Ve ženske razumete zakaj imate joškice?

Reče se DOJKA, zakaj? Ne zato da vas vaš nedonošenček od moškega gnete in cuza po njej, ampak da bi SESALEC otrok imel jesti. Ker drugega DOJENČEK (tisti ki se ga DOJI) ne more ker smo tako evoluirali.

Med nogami menstruacija zakaj? Ker niste bile oplojene.

Feritilni jajčki in maternica. Zakaj? MATERnica. Da bi postale mame.

Ne. Ve pa kaj? F** na hrbet z vsakim smrdljivim playerjem, tabletke, zapacane s hormoni, jezne na cel svet, kArIerA,silikon za poštukat kot Gaja Hribernik, da ima 5 minut boljšega počutja, da ji joškice izgledajo večje. Zakaj bi to sploh želela? Zakaj bi želela ogrožati EDINI VIR hrane svojega otroka. Zakaj bi si dajala gelish kitajsko sranje na nohte, plastiko in se zastrupljala?

Večina vas je toksično zastrupljenih zarakanih žensk ki si ne zaslužite pozornosti 5% kar je dobite. Ker dobite jo samo ker ste FERTILNE. stare babe noben ne pogleda in če ni babica, ode ji smisel življenja.

Sicer tole ni vredno branja, vendar opozorilo moderatorju- takoj brisati!

Tud jaz sem par stavkov preletela..madona kok pa ti sovrazis zenske! Pa vsak dan tu gor preberem kok sem nesrecna ker sem samska 🤣

Povzetki učne snovi?

Cist prav je napisal: dojke so namenjene dojenckom za njihovo hrano. Drugo je da so postale spolni objekt pozelenja. Zenske imamo primarno funkcijo da postanemo matere, lepo a ne nujno pa je da zgradimo kariero (nekatere so pac pametejse in si kariero zasluzijo a ne vse, vecina zensk ni zmozna tega in nic slabega ni ce ostanejo doma pri otrokih.

Danes bo to se nujno ratalo, drugace si ne bomo vec upali imeti otrok. Zaradi varnosti mislim. Pa zato ker otrok rabi custveno oporo, ki jo varuska ne more enako dati kot mami.

A ne ce je ta po cele dneve v sluzbi, sploh ce dela za minimalno plačo.

Vcasih je PRIMARNA druizna enaostavno funkcionirala samo z eno placo !!! To so nam vzeli in zdaj morajo eno druzino gor drzati dve placi !!!

A TO PA VAS NIC NE MOTI!?

Si pa res nekaj nataknjen. Očitno imaš nekaj proti 1 ženski (Gaji Hribernik??) in potem to posplošuješ na vse ženske? Ne grem se jaz teh otročjih for generacije Z.

@ Sttarsh

Torej se drži svojih prepričanj in SE SPLOH NE OZIRAJ ZA DOJKAMI, ker NISO namenjene tvojim ogledom, ampak – kot sam praviš – naraščaju.

Običajno se ne oglasim v take zblojene teme, ti pa že lep čas pretiravaš s svojimi frustracijami. Pojdi si po pomoč.

Odgovor na objavo uporabnika
Qwertz, 09.07.2024 ob 07:29

Si pa res nekaj nataknjen. Očitno imaš nekaj proti 1 ženski (Gaji Hribernik??) in potem to posplošuješ na vse ženske? Ne grem se jaz teh otročjih for generacije Z.

Uboga gaja hribernik (sic, sploh ne vem kdo je to in me ne zanima)

Ampak a koga briga kako so nas kapitalisti nategnili!?

No!????

 

 

Ne.

Potem pa ne jamrite, ker se niti ne zavedate pravih problemov, vidite samo eno ubogo gajo…

Odgovor na objavo uporabnika
Applause, 09.07.2024 ob 07:46

@ Sttarsh

Torej se drži svojih prepričanj in SE SPLOH NE OZIRAJ ZA DOJKAMI, ker NISO namenjene tvojim ogledom, ampak – kot sam praviš – naraščaju.

Običajno se ne oglasim v take zblojene teme, ti pa že lep čas pretiravaš s svojimi frustracijami. Pojdi si po pomoč.

Izpostavil je pravi problem. Ce si toliko proti temu, da moski gledajo tvoje joske, jih pa lepo pospravi in ne kazi vsem na ulici.

Lepo se je tudi modestno obleci, brez da bi balkon vsakemu ponujala pod nos!

Ni cudno, da se moski nocejo vec porociti, same lajdre okoli hodite, ki ne znate biti vec zveste. A pritozujete se pa da vas prevec tja dol gledajo, namesto v oči…

 

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 07:27

Cist prav je napisal: dojke so namenjene dojenckom za njihovo hrano. Drugo je da so postale spolni objekt pozelenja. Zenske imamo primarno funkcijo da postanemo matere, lepo a ne nujno pa je da zgradimo kariero (nekatere so pac pametejse in si kariero zasluzijo a ne vse, vecina zensk ni zmozna tega in nic slabega ni ce ostanejo doma pri otrokih.

Danes bo to se nujno ratalo, drugace si ne bomo vec upali imeti otrok. Zaradi varnosti mislim. Pa zato ker otrok rabi custveno oporo, ki jo varuska ne more enako dati kot mami.

A ne ce je ta po cele dneve v sluzbi, sploh ce dela za minimalno plačo.

Vcasih je PRIMARNA druizna enaostavno funkcionirala samo z eno placo !!! To so nam vzeli in zdaj morajo eno druzino gor drzati dve placi !!!

A TO PA VAS NIC NE MOTI!?

Malo dramatiziraš in spet kot je navada pr dramaqueenih svojo perspektivo potenciraš.. avtor je napisal grobo, kar ni prav! Način komunikacije je podenj. Pa tut če piše o lepem dnevu, očitno je enim vse sprejemljivo.,  Torej jebeni kreten pofukani zjebano sonce na polno žge v pičko mater tele nevedno. Ampak prav mam no 🙂 O Gaji ne vem nič, o zajebu pa tako.. 50 let nazaj so naše babice imele 3 mesce porodniške, zdaj smo skoraj leto dni z otrokom, v tem letu dni so ene sposobne marsikaj, druge jamr na jamr in se učijo postopnega kuhanja, ene spoznamo kako je podojit otroka, druge kupčkajo denar za umetne zize. Vedno je stvar perspektive s kom se primerjaš.

Pa dojka ni nič postala spolni objekt poželenja, misliš, da so rimljani zatisnli oči, ko je bila gola ženska pred njimi?? Jao! Kere fore res, sam da se nardi spektakel iz ene navadne zize.

Ženske edino kar razumejo je to, da ga morajo kdaj pa kdaj svojemu šefu pocuzat v pisarni.

Odgovor na objavo uporabnika
Sttarsh, 09.07.2024 ob 07:13

Reče se DOJKA, zakaj? Ne zato da vas vaš nedonošenček od moškega gnete in cuza po njej, ampak da bi SESALEC otrok imel jesti. Ker drugega DOJENČEK (tisti ki se ga DOJI) ne more ker smo tako evoluirali.

Med nogami menstruacija zakaj? Ker niste bile oplojene.

Feritilni jajčki in maternica. Zakaj? MATERnica. Da bi postale mame.

Ne. Ve pa kaj? F** na hrbet z vsakim smrdljivim playerjem, tabletke, zapacane s hormoni, jezne na cel svet, kArIerA,silikon za poštukat kot Gaja Hribernik, da ima 5 minut boljšega počutja, da ji joškice izgledajo večje. Zakaj bi to sploh želela? Zakaj bi želela ogrožati EDINI VIR hrane svojega otroka. Zakaj bi si dajala gelish kitajsko sranje na nohte, plastiko in se zastrupljala?

Večina vas je toksično zastrupljenih zarakanih žensk ki si ne zaslužite pozornosti 5% kar je dobite. Ker dobite jo samo ker ste FERTILNE. stare babe noben ne pogleda in če ni babica, ode ji smisel življenja.

Ti kar piši. Brez veze da te mi zmerjamo z bedakom, če ti sam znaš!

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 09.07.2024 ob 07:55

Pa dojka ni nič postala spolni objekt poželenja, misliš, da so rimljani zatisnli oči, ko je bila gola ženska pred njimi?? Jao! Kere fore res, sam da se nardi spektakel iz ene navadne zize.

Seveda je bilo golo zensko telo že prej ideal za pogledat ampak ce ze rimljane omenjas, je bil najboljse za pogledat mlado deckovo telo…

A ne ves!? No takrat so rimljani imeli navado, da se dogovorijo s starsi otroka (izključno fanta), da bodo pod streho vzeli njihovega mladega fanta, da mu bodo mentor, seveda za nudenje najboljse mozne izobrazbe ampak da ga bodo tudi vodili in seveda z njim sexali. Aja ampak ti si tolk pametna pa še nisi slusala za to???

Ja, se pa tudi babe že od vedno mecejo naprej moskim, jaz samo pravim, da normalnih punc, ki nosijo normalne majce ni vec…

Pa sem sama zenska

In  šlo se je pa za mladoletne fante od 10 let navzgor…

Tocno to kar hocejo lgbt doseci (najprej v usa nato pa se drugod…)

 

https://9gag.com/gag/a1mM5p2

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 08:08

In  šlo se je pa za mladoletne fante od 10 let navzgor…

Tocno to kar hocejo lgbt doseci (najprej v usa nato pa se drugod…)

 

https://9gag.com/gag/a1mM5p2

Ja ni zdaj bistvo teme mlad deček, govor je o dojkah in poželenju teh.. V

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 07:51

Izpostavil je pravi problem. Ce si toliko proti temu, da moski gledajo tvoje joske, jih pa lepo pospravi in ne kazi vsem na ulici.

Lepo se je tudi modestno obleci, brez da bi balkon vsakemu ponujala pod nos!

Ni cudno, da se moski nocejo vec porociti, same lajdre okoli hodite, ki ne znate biti vec zveste. A pritozujete se pa da vas prevec tja dol gledajo, namesto v oči…

 

Neverjetne zaključke delaš navsezgodaj… kaj šele bo do večera?
Poznaš same lajdre? Hja, menjaj družbo.

Ženske se pol toliko ne ukvarjamo s svojimi sekundarnimi spolnimi znaki, kot se vi moški nanje fokusirate, da niti ne omenjamo vaših tegob okoli vaših lastnih organov.

Sem prva proti silikonu, lajdrastemu stilu oblačenja, nimam niti lukenj za uhane, kaj šele, da bi bila pristašica izpostavljanja katerekoli sorte namigovanja na spolnost.
Je pa stvar ponudbe in povpraševanja, kako se nekatere z dodatki silikona “prilagajajo” pričakovanju moških.
Dokler bodo obstajali poceni moški, bodo obstajale tudi silikonarice.
To je nek vzporedni svet, ki ga ne skušaj posploševati. Med mojimi znanci ni nikogar, ki bi komentiral zasebne izbire posameznikov, niti v zvezi z njihovim izgledom, niti sicer. Meni je tuje komentirati izgled ali odločitve ljudi, če me direktno ne prosijo za moje mnenje.

Zakaj se pa ti spuščaš v tiste, ki ti niso všeč? Pusti jih pri miru in se ukvarjaj s tistimi, ki so ti blizu.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 09.07.2024 ob 07:53

Malo dramatiziraš in spet kot je navada pr dramaqueenih svojo perspektivo potenciraš.. avtor je napisal grobo, kar ni prav! Način komunikacije je podenj. Pa tut če piše o lepem dnevu, očitno je enim vse sprejemljivo.,  Torej jebeni kreten pofukani zjebano sonce na polno žge v pičko mater tele nevedno. Ampak prav mam no 🙂 O Gaji ne vem nič, o zajebu pa tako.. 50 let nazaj so naše babice imele 3 mesce porodniške, zdaj smo skoraj leto dni z otrokom, v tem letu dni so ene sposobne marsikaj, druge jamr na jamr in se učijo postopnega kuhanja, ene spoznamo kako je podojit otroka, druge kupčkajo denar za umetne zize. Vedno je stvar perspektive s kom se primerjaš.

Še prej pa so naše prapra babice lahko bile doma in jim ni bilo treba iti v sluzbo .. ampak vsak tele ima svoj veselje an

Jaz uzivam s svojimi cukrcki doma, v nasi obcini nas je ogromno mam, ki smo doma. Pa je to najbolj varen zdrav okoliš s urejenimi druiznami (tako starsi kot otroci in drugimi ljudmi)

Mogoce ima pa še krščanstvo kaj zraven, tukaj se boga bojijo in so verni skoraj vsi… Zato pa nam je lepo in ni kriminala in ekscesov

Ampak jaz sem zblojena po vašem mnenju, okej… 😀

Ups, meni je zdaj vrglo nedokončan komentar. Uglavnem ja. Saj se strinjam veliko s tabo, da o modi na plaži ne govorimo, kjer se punce 20 letne na pladnju ponujajo. Lepo bi bli vsi nudisti in neb blo fovšije! 🙂 Drugač normalne majce še obstajajo. Ni treba, da gledaš sam nenormalne in se vznemirjaš.

Ti veš zakaj imaš lulčka? In zakaj ti odspodaj binglja smrdeča povešena vreča?

Ni to samo zato, da ga drkaš doma, v mamini kleti pred ekranom, ampak je namenjeno temu, da bi kakšno oplodil.

Če bi se ti pustila 😂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3037, 09.07.2024 ob 08:00

Ženske edino kar razumejo je to, da ga morajo kdaj pa kdaj svojemu šefu pocuzat v pisarni.

https://www.iol.co.za/news/crime-and-courts/porsche-executive-threw-her-newborn-baby-out-of-the-window-fearing-that-she-will-ruin-her-career-a4b8e28e-cd1c-43bf-bf43-ac1b4f7229a7

Ta 28letnca nobenmu ni povedala da je noseca, ker jo je sefe verjetno za napredovanje nevede oplodil a potem dojencico vrze skoz okno v smrt iz balkona, ker se je bala da bo to skodilo pri njeni sluzbi pri Porscheju, ker je bila karieristka…

Take ste ve moderne babe an !

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 08:12

Še prej pa so naše prapra babice lahko bile doma in jim ni bilo treba iti v sluzbo .. ampak vsak tele ima svoj veselje an

Jaz uzivam s svojimi cukrcki doma, v nasi obcini nas je ogromno mam, ki smo doma. Pa je to najbolj varen zdrav okoliš s urejenimi druiznami (tako starsi kot otroci in drugimi ljudmi)

Mogoce ima pa še krščanstvo kaj zraven, tukaj se boga bojijo in so verni skoraj vsi… Zato pa nam je lepo in ni kriminala in ekscesov

Ampak jaz sem zblojena po vašem mnenju, okej… 😀

Da si zblojena je tvoja ideja, ja so bile doma in živeli so skoraj v skupnosti in nategnjene so ble na seniku pa zgolj oplojene pogosto kt krave, pa spet ne vse. Js sam pravim, da se vse da potencirat, stvar perpsektive, stvar primerjave in stvar DRAMAQUEEN drže! Maš vso pravico bit besna, kt mam js pravico poudarit, da omenjaš sam poljubne plati zgodbe.

Lubček, vse samo zato, ker moški na to palijo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 08:16

https://www.iol.co.za/news/crime-and-courts/porsche-executive-threw-her-newborn-baby-out-of-the-window-fearing-that-she-will-ruin-her-career-a4b8e28e-cd1c-43bf-bf43-ac1b4f7229a7

Ta 28letnca nobenmu ni povedala da je noseca, ker jo je sefe verjetno za napredovanje nevede oplodil a potem dojencico vrze skoz okno v smrt iz balkona, ker se je bala da bo to skodilo pri njeni sluzbi pri Porscheju, ker je bila karieristka…

Take ste ve moderne babe an !

Joj  koook otrok so preprosto v greznco zavrgli.. Kok jih je v Halozah med delom v vinogradu izginilo, viničarji so bli, dost trpinčeni in še in še.. vse to je greh ne sam moderna družba.

Odgovor na objavo uporabnika
Žal ne bo šlo, 09.07.2024 ob 08:15

Ti veš zakaj imaš lulčka? In zakaj ti odspodaj binglja smrdeča povešena vreča?

Ni to samo zato, da ga drkaš doma, v mamini kleti pred ekranom, ampak je namenjeno temu, da bi kakšno oplodil.

Če bi se ti pustila 😂

Saj vse punce samo sanjajo o bogatasih, ceprav tepejo zenske oz so psihopati! Normalnih lepo vzgojenih in postenih pa ne pogledate!

Same si pluvate v skledo ne zdej jokat!

Ker vemo, da na tinderju samo svajpate na eno stran (nevem katero ga ne uporabljam, sem nasla svojga princa na belem konju, ki pa je imel en obicajn mali avto 🙂

New Report

Close