Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ve ženske razumete zakaj imate joškice?

Ve ženske razumete zakaj imate joškice?

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 09.07.2024 ob 08:12

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 08:08

In  šlo se je pa za mladoletne fante od 10 let navzgor…

Tocno to kar hocejo lgbt doseci (najprej v usa nato pa se drugod…)

 

https://9gag.com/gag/a1mM5p2

Ja ni zdaj bistvo teme mlad deček, govor je o dojkah in poželenju teh.. V

Pri meni se debata razcveti 🙂 hvala da nekateri mislite da nisem zbojena ampak chances are never zero… Veliko se jih ne strinja z mano in ti mislijo, da sem zblojena, ja tako.

 

Za snu snu

Ti zenska, ja kako, da ne. Avtor in ti  ena oseba. Pejta rajs na en pir….☺️

pa fosilke mislimo da je to le en del našega telesa, ki ga dostojno pokrijemo in ne dajemo na izvoli, sodobnice pa da je to poleg mednožja bistvo nje in s tem bistvom lovijo tipe.. tako se tudi lažni dinozavri razkrijejo da so le sodobni kurbirji ki bi a ne morejo..

dandanes ženska nima drugega ponudit kot joške riti mednožje, pri sodobnih moških pa razen tega in manija ter zidov itak ni nič vredno..

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 08:20

Odgovor na objavo uporabnika
Žal ne bo šlo, 09.07.2024 ob 08:15

Odgovor na objavo uporabnika
Sttarsh, 09.07.2024 ob 07:13

Reče se DOJKA, zakaj? Ne zato da vas vaš nedonošenček od moškega gnete in cuza po njej, ampak da bi SESALEC otrok imel jesti. Ker drugega DOJENČEK (tisti ki se ga DOJI) ne more ker smo tako evoluirali.

Med nogami menstruacija zakaj? Ker niste bile oplojene.

Feritilni jajčki in maternica. Zakaj? MATERnica. Da bi postale mame.

Ne. Ve pa kaj? F** na hrbet z vsakim smrdljivim playerjem, tabletke, zapacane s hormoni, jezne na cel svet, kArIerA,silikon za poštukat kot Gaja Hribernik, da ima 5 minut boljšega počutja, da ji joškice izgledajo večje. Zakaj bi to sploh želela? Zakaj bi želela ogrožati EDINI VIR hrane svojega otroka. Zakaj bi si dajala gelish kitajsko sranje na nohte, plastiko in se zastrupljala?

Večina vas je toksično zastrupljenih zarakanih žensk ki si ne zaslužite pozornosti 5% kar je dobite. Ker dobite jo samo ker ste FERTILNE. stare babe noben ne pogleda in če ni babica, ode ji smisel življenja.

Ti veš zakaj imaš lulčka? In zakaj ti odspodaj binglja smrdeča povešena vreča?

Ni to samo zato, da ga drkaš doma, v mamini kleti pred ekranom, ampak je namenjeno temu, da bi kakšno oplodil.

Če bi se ti pustila 😂

Saj vse punce samo sanjajo o bogatasih, ceprav tepejo zenske oz so psihopati! Normalnih lepo vzgojenih in postenih pa ne pogledate!

Same si pluvate v skledo ne zdej jokat!

Ker vemo, da na tinderju samo svajpate na eno stran (nevem katero ga ne uporabljam, sem nasla svojga princa na belem konju, ki pa je imel en obicajn mali avto 🙂

Kdo joka? Zaradi tebe, ljubček? Še opazimo ne, da manjkaš, kaj šele da bi točile solze!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1657, 09.07.2024 ob 10:00

Za snu snu

Ti zenska, ja kako, da ne. Avtor in ti  ena oseba. Pejta rajs na en pir….☺️

Nisem originalni avtor tega posta, sem snu snu. Se pa strinjam z njim

in ne pijem pira razen Bishe vcasih (vino +jagodni sok) ali pa radler. To je pa to.

Trezna in dolgocasna:D

Odgovor na objavo uporabnika
Žal ne bo šlo, 09.07.2024 ob 10:38

Kdo joka? Zaradi tebe, ljubček? Še opazimo ne, da manjkaš, kaj šele da bi točile solze!

saj mene tudi briga za vas, ni zamere 😉

Drugače pa ti je že Zartrose vse povedala kaksna si, je zadela v polno… Pejd delat naprej kar delas, itak ni mozganov za kaj drugega 😛

Pa uzivi poletje !!! 😀

 

Pa punca sem! A je tezko verjet da smo vas pocestnice ostale zenske razkrinkale kako se same nastavljate, hkrati pa jokate kako vas imajo drugi samo za objekt !?

 

Ironija???

Za žal ne bo šlo

Avtorica imaš popolnoma prav. In moški fu**** telo polno strupov. Potem se pa čudijo od kje in zakaj je prišla …

Vsa ta plastika je Iluzija.
Namesto, da bi se preko spolnosti zdravili, se pa večina zastruplja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 09.07.2024 ob 07:21

Povzetki učne snovi?

Plastika = Rak

 

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 12:11

Pa punca sem! A je tezko verjet da smo vas pocestnice ostale zenske razkrinkale kako se same nastavljate, hkrati pa jokate kako vas imajo drugi samo za objekt !?

 

Ironija???

Ah ženska, ki kaj takega napiše je lahko samo zelo nesrečna v svoji poziciji in nevoščljiva vsem ostalim v drugačni.

Kaj tebe brigajo joške od sosede? S svojimi se ukvarjaj.

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 07:27

Cist prav je napisal: dojke so namenjene dojenckom za njihovo hrano. Drugo je da so postale spolni objekt pozelenja. Zenske imamo primarno funkcijo da postanemo matere, lepo a ne nujno pa je da zgradimo kariero (nekatere so pac pametejse in si kariero zasluzijo a ne vse, vecina zensk ni zmozna tega in nic slabega ni ce ostanejo doma pri otrokih.

Danes bo to se nujno ratalo, drugace si ne bomo vec upali imeti otrok. Zaradi varnosti mislim. Pa zato ker otrok rabi custveno oporo, ki jo varuska ne more enako dati kot mami.

A ne ce je ta po cele dneve v sluzbi, sploh ce dela za minimalno plačo.

Vcasih je PRIMARNA druizna enaostavno funkcionirala samo z eno placo !!! To so nam vzeli in zdaj morajo eno druzino gor drzati dve placi !!!

A TO PA VAS NIC NE MOTI!?

Nič nista dve plači. To je filcija.
Plačilo/plačo, ki jo je včasih domov prinesel moški, je Sistem RAZPOLOVIL.
Zdaj mož in žena v večini delata za ENAK znesek, kot ga je včasih prinesel domov mož/oče.

*F I K C I J A

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimmo, 09.07.2024 ob 12:19

Ah ženska, ki kaj takega napiše je lahko samo zelo nesrečna v svoji poziciji in nevoščljiva vsem ostalim v drugačni.

Kaj tebe brigajo joške od sosede? S svojimi se ukvarjaj.

Ubistvu se smejem unim ki jokajo kako nobenega pametnega desca ne najdejo, samo luzerji ki bulijo v njihove zize… Ja kaj se pa tako oblacis!?

Fuck around and find out

Zares… Mi je sam dolgcas ampak zanimivo kako ene zenske pa se kr ne dojamejo:)))

Odgovor na objavo uporabnika
snu snu, 09.07.2024 ob 07:51

Odgovor na objavo uporabnika
Applause, 09.07.2024 ob 07:46

@ Sttarsh

Torej se drži svojih prepričanj in SE SPLOH NE OZIRAJ ZA DOJKAMI, ker NISO namenjene tvojim ogledom, ampak – kot sam praviš – naraščaju.

Običajno se ne oglasim v take zblojene teme, ti pa že lep čas pretiravaš s svojimi frustracijami. Pojdi si po pomoč.

Izpostavil je pravi problem. Ce si toliko proti temu, da moski gledajo tvoje joske, jih pa lepo pospravi in ne kazi vsem na ulici.

Lepo se je tudi modestno obleci, brez da bi balkon vsakemu ponujala pod nos!

Ni cudno, da se moski nocejo vec porociti, same lajdre okoli hodite, ki ne znate biti vec zveste. A pritozujete se pa da vas prevec tja dol gledajo, namesto v oči…

 

Če ženska nima globine, pač zavaja s silikonskimi joški in usti kot lubenica. Pač vsem kaže, da je lahka in da je lajdra, ki ga z veseljem vsakemu pofafa gratis ali za pare.

Kaj boš s tako?
Uporabi in zavrzi, ker za drugo ni.

Odgovor na objavo uporabnika
🥑, 09.07.2024 ob 12:33

Če ženska nima globine, pač zavaja s silikonskimi joški in usti kot lubenica. Pač vsem kaže, da je lahka in da je lajdra, ki ga z veseljem vsakemu pofafa gratis ali za pare.

Kaj boš s tako?
Uporabi in zavrzi, ker za drugo ni.

Še vedno težko razumem, zakaj se ti zanje sekiraš.
Če ne sodiš v njihovo ligo, nimaš razloga, da se z njimi ukvarjaš. Če pa v njih vidiš konkurenco, te pa verjetno to bega in v takem stanju težko zmoreš realno presojati o lastni vrednosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Povzetek, 09.07.2024 ob 12:24

*F I K C I J A

Tocno tako !!!

“Ampak one so opolnomocene zenske ki nocejo bit suznje” pa zraven jokajo za masko feminizma :))) Jaz zivim idealno življenje:D

Odgovor na objavo uporabnika
Applause, 09.07.2024 ob 12:42

Še vedno težko razumem, zakaj se ti zanje sekiraš.
Če ne sodiš v njihovo ligo, nimaš razloga, da se z njimi ukvarjaš. Če pa v njih vidiš konkurenco, te pa verjetno to bega in v takem stanju težko zmoreš realno presojati o lastni vrednosti.

Zakaj se ti z menoj obremenjuješ?

Če si nad tem, se ne spuščaj na moj “nizek” nivo, ker si potem enaka!
Kapiš?

Zao ker je bilo s kapitalistov zensko delo doma razvrednoteno in otroci, ki so sami doma, oba starsa pa delaa za minimalca da lahko prezivijo kot druzina, so zlomljeni otroci, tako custveno kot fizicno.

Sem dozivela in je bilo grosno hudo. Ne samo da sta bila oba fizicno prevec itrujena da bi se z nami ukvarjala vse se je rpestavljalo na to kako je sluzba pomembna otroci smo pa tam zrak.

Vceraj pa me mami klice in pravi kako misli na nas .. a zeaj smo pa najpomembnejsi. Pa ni ona kriva ampak globalisti kapitalisti tisti ki bojo v visave privzdignili korporacije in sestdnevno delo kot v grciji danes !!! Ne hvala pol pa res ne imeti otrok vec ampak mi tudi ne migrantov voziti ! Posteno placaj ce hoces zdeavo druzbo !

No saj vemo da nocejo zdrave druzbe, itak gre vse v maloro ampak ne vtikaj se v druge ali kako ze gre tista vasa !????

Budale

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 09.07.2024 ob 10:05

pa fosilke mislimo da je to le en del našega telesa, ki ga dostojno pokrijemo in ne dajemo na izvoli, sodobnice pa da je to poleg mednožja bistvo nje in s tem bistvom lovijo tipe.. tako se tudi lažni dinozavri razkrijejo da so le sodobni kurbirji ki bi a ne morejo..

dandanes ženska nima drugega ponudit kot joške riti mednožje, pri sodobnih moških pa razen tega in manija ter zidov itak ni nič vredno..

Draga Zartrose, ponovno razmišljava skoraj do pike natančno.

Neverjetno res, tako podobno meni ni še nihče razmišljal.

💛🧡❤️

Zenske seksualizirajo same sebe ker tako dobijo vec pozornosti in ta pozornost jim je zelo vsec.

Ce nebi kazale rit in joske bi bile skoraj nevidne,nepomembne.

Kaksnega moskega pa taka zenska pricakuje pa ne vem.

Ti je dajala mamica poljubčke za lahko noč tik zatem, ko ga je potegnila fotru?

 

Odgovor na objavo uporabnika
🥑, 09.07.2024 ob 13:02

Draga Zartrose, ponovno razmišljava skoraj do pike natančno.

Neverjetno res, tako podobno meni ni še nihče razmišljal.

💛🧡❤️

ooo pozdravljena.. lepo slišat.. samo previdno, da ne boš kot jaz, ko sem srce dala na pladnju in bila u nulo odkrita dobila po buči s takimi obtožbami da še zdaj ne dojemam da sem to res morala doživet na stara leta… verjetno je bolje biti lažnivec kot pa iskreno o sebi govort..

u pišku majčinu,  več kot očitno v najbolj poemmbni fazi po rojstvu nepodojeni avtor…..

Ženske dojke so primarno  medij za prehranjevanje novorojenega otroka.

Ne za vaš seksualni objekt poželenja. Ko drkate na takšne in drugačne   velike ženske  “mlečne profile” v  intimi svoje mračnjaškosti.

 

Drži pa- moški, ki ni bil dojen  na materinih prsih v času svoje dojenčakste starosti pri materi, ima hude travme kasneje v svoji odrasli dobi in devianten odnost do ženskih dojk.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 09.07.2024 ob 18:27

u pišku majčinu,  več kot očitno v najbolj poemmbni fazi po rojstvu nepodojeni avtor…..

Ženske dojke so primarno  medij za prehranjevanje novorojenega otroka.

Ne za vaš seksualni objekt poželenja. Ko drkate na takšne in drugačne   velike ženske  “mlečne profile” v  intimi svoje mračnjaškosti.

 

Drži pa- moški, ki ni bil dojen  na materinih prsih v času svoje dojenčakste starosti pri materi, ima hude travme kasneje v svoji odrasli dobi in devianten odnost do ženskih dojk.

 

Kak bulšit no. Nobenemu odraslemu še ne vidi, ali je bil dojen ali ne. Ženske dojke so primarno objekt poželenja, znak plodnosti. Šele nato so, če je reklamiranje uspešno, lahko vir hrane za potomstvo. Pa še to so samo zanemarljiv do življenja. Skratka – joške so reklama, pa če si priznate ali pa ne.

New Report

Close