Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Večer pri svečah*

Večer pri svečah*

Predlagam,da se danes zvečer in seveda pozno v noč pogovarjate ,objemate in cmokate ob svečah.Je romantično in še prihranili boste pri računu za elektriko.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Lisjak.. klinc pa taka romantika… k zraven misliš na to.. kolk boš pršparal :)))

Jani ob svečah ne….. zato, da bi šparal.. ampak hehehe :)))

hehe … :)))

lep večer .. ob svečkah .. ali brez njih 🙂

B.

Ja.. Barbara.. tud teb 😉

Jani ne more.. danes k svečam :))) ups.. pr svečah :))

Uhhh Lisjak ti pa znaš…to je romantika..pa pa…uhhh!
Jest predlagam da poleg vsega vključite še masažo…

Jest pr svečah ne bom definitivno!He bom malo pri pC-ju…da kakšno pošteno rečemo…Program na tv itak ni bohvekaj…..
Itak bom pa dežurni tekač na krajše proge….kaj mi preostane potem….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala za predlog Lisjak !

Problem je le v tem, da sem v službi in nimam niti najmanjše želje v poslovalnici se muckat s šoferji ob svečah. Tako ali tako imam občutek, da me cel čas jebavaju. Na suho, brez romantike.

Pa tudi moji dragi ostane nocoj za se pogovarjat, objemat in cmokat edino – sveča. No ja, vsaj upam, da nima kaj konkretnejšega za zaveso za primere mojih dežurstev.

Sicer je bil pa vikend totalno adrenalinski.
Dirkal sicer sem, a ne na rally na obalo, marveč v zdravstveni dom.
In gledal namesto razgretih zavornih diskov in turbin – glave od mojih dveh miškotov ki sta združila moči in zbolela – obenem. Kaj čem, ma datum sta pa res izbrala, nabriteža.

Lep vikend želim vsem skupaj, pa čimmanj ospena.

Bruce….. je hudič… k vrag začne na kup srat :)))) No upam, da si zdejle že pri ženi…. namesto sveče 🙂 in da tvoja dva nabriteža ospen jesta samo še zato.. da se stvar ne ponovi!

Jani je mel vikend…. brez sveč z ljubico….pa z ženo in otrokoma… :)))

Dobro jutro, Lisjak,
tvojega nasveta nisem upoševala iz dveh
razlogov: prvi je ta, da me je bolezne – močna
viroza priklenila na posteljo in na WC školjko!
Drugi razlog pa je ta, da čeprav bi sinoči prebrala tvoj nasvet, mi zveni malce preveč sarkastično.Nisi napisal: “predagalam, da se nocoj pogovarjamo in cmokamo …”, ampak si napisale: “pogovarjate in cmokate …..!”. In to mi zveni zajedljivo in zajebantsko. Pa dobro, kdor pač ne želi biti v gemu golažu, kjer se stiskamo, pogovarjamo in cmokamo, pa ni! Jaz bi se še kako cmokala in pogovarjala, pa za to še danes nimam prave moči.
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Želim,da se tvoja dva nabriteža čimprej pozdravita,da bo naslednji weekend po tvoji želji.

Šoferjem pa kupi ,čeprav je skoraj pol leta minilo,koledar kakega privatnika na katerem so dame brez tekstila.Šoferji…ja pa mehaniki…imajo take stvari radi obešene na stenah.Baje jih,v nasprotju z ostalimi,pomirja.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

OOO boga Mariči..hitro se pozdravi…z zajčkom sva pa že študirali,le kje se potepaš,kje si….uf na bolezen pa res nisva pomislili..Okrevaj!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja Brusko bolezen nikoli ne praša..kar pride in evo!Ponavadi ravno takrat ko……..ah kaj bi govorila preveč dobro poznam…

ampak svaka ti čast!Da si se odpovedal svojim užitkom,moj se nikoli ni ,ker take stvari prepušča mamici..Ona bolj zna..je njegova pretveza…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close