Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu večina je majhnih

večina je majhnih

Ah, sprobano že vse, no edino usnja in biča še nisem sprobala 😛 ahaha no samo res, hmm na to z bičem še nisem pomislila.
[/quote]
Hm, mišljenje imam, da samo provociraš. Če je pa res, ga ne privlačiš več dovolj, žal, tudi to se zgodi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

star sem čez 25, samski, dolg je 12-13, obseg 14 cm.

Bedno mi je met tako žalost v hlačah. Že tako je težko najdt žensko za druženje, potem pa še tak mali tič. Takole bereš po forumih, vse ženske hočejo 18 ali pa celo 20+ in nevemkakšen dober seks.
Brezveze je živet, sem nekoristen za ženske, razmišljam da bi se zaplinil v garaži.

Sem si ga izmeril prav iz firbca in še pogledal mal po net kako se pravilno izmeri. 17-18 cm, odvisno koliko vzburjen sem.

Imam ne eno ampak kar nekaj frend, ki so se sprijaznile z majhnimi. Bolj in manj je večini zveza razpadla, pa ne zaradi tega, ker jim je bil premajhen, ampak zaradi tega, ker so moški pričakovali čudeže in od svojih žensk, da jim bodo vsakič hvalile spodnj del. Ko so si našle druge, niso več nasedale govoricam, da je važna tehnika in ne dolžina, ampak so si našle dolge in široke opletače. Zveze so se ohranile. Žal pa so moški z majhnimi svoj genetski material že prenesli naprej tako, da bodo v prihodnosti spet težave 🙂

Radexa torej nam hočeš povedat, da so tvoje frendice navadne cipice oziroma kurbice brez možganov?

Take ženske življenje potem tepe na drugačen način, recimo s kakšnim rakom, ali pa celo boleznijo pri njihovih otrocih. Ampak takrat so pa vse uboge in pohlevne, največje revice.

Povedati hoče da so jih pred tem probale že nekaj in jim pač ni za it na manjšega.
To kako se jim pa maščuje – ponavadi imajo takšne da nobeden ne čuti kam nabija in potem še z večjimi spokajo ker ni ničemer podobno.

Pristavim loncek…. Kaj pa ke dovolj debel? O dolzini tako vse ze vemo…

Ni vse crno ali belo. Jaz iscem odtenke vmes.... Simon

Zdravo. Imam podobne tezave z zeno… Nisem pa se poiskal ljubice…. Hmmm mogoce pa bi bilo dobro preden mi zalije mozgane.

Ni vse crno ali belo. Jaz iscem odtenke vmes.... Simon

To je še najbolj pomembno! Da ga dobro občuti….

Ni pomembno kakšen je, samo, da ni majhen.

New Report

Close