Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek večina moških pali na "južnjaški" tip ženske

večina moških pali na "južnjaški" tip ženske

Mal moram :)[/quote]
Ni danes nobene teme o južnjakih? Hahaha.[/quote]

Vidš da je, tale 🙂


Ni danes nobene teme o južnjakih? Hahaha.[/quote]

Vidš da je, tale :)[/quote]
A to je stara tema.

Vidš da je, tale :)[/quote]
A to je stara tema.[/quote]

Jbg, en jo je spet prvlekel vn.
In drugač sosed, kako smo kej?


A to je stara tema.[/quote]

Jbg, en jo je spet prvlekel vn.
In drugač sosed, kako smo kej?[/quote]
Dobro, kaj pa ti? Pa dej “majketi ti” povej, kaj ti počneš v temi o “vonju moških nog”. Hahaha.

Jbg, en jo je spet prvlekel vn.
In drugač sosed, kako smo kej?[/quote]
Dobro, kaj pa ti? Pa dej “majketi ti” povej, kaj ti počneš v temi o “vonju moških nog”. Hahaha.[/quote]

Hahaha, ja en je pisal kako eni vohajo noge, eni usnje…jaz sm pa dodala lelilo in flumaster :)))


Dobro, kaj pa ti? Pa dej “majketi ti” povej, kaj ti počneš v temi o “vonju moških nog”. Hahaha.[/quote]

Hahaha, ja en je pisal kako eni vohajo noge, eni usnje…jaz sm pa dodala lelilo in flumaster :)))[/quote]
Ti soseda imaš neke čudne fetiše. Hahaha.

Hahaha, ja en je pisal kako eni vohajo noge, eni usnje…jaz sm pa dodala lelilo in flumaster :)))[/quote]
Ti soseda imaš neke čudne fetiše. Hahaha.[/quote]

Ah, to je bilo včasih, še v OŠ. Se pa res spomnm tko ko smo rabil lepilo sm ga kr pod nosom držala pa vohala, pa flumaster tud 🙂 zdej ne več 🙂


Ti soseda imaš neke čudne fetiše. Hahaha.[/quote]

Ah, to je bilo včasih, še v OŠ. Se pa res spomnm tko ko smo rabil lepilo sm ga kr pod nosom držala pa vohala, pa flumaster tud 🙂 zdej ne več :)[/quote]Preden bova šla na zmenek, mi samo povej katero znamko lepila in flomastra, da prinesem, če boš mogoče živčna na zmenku. Hahah (šala.)

Ah, to je bilo včasih, še v OŠ. Se pa res spomnm tko ko smo rabil lepilo sm ga kr pod nosom držala pa vohala, pa flumaster tud 🙂 zdej ne več :)[/quote]Preden bova šla na zmenek, mi samo povej katero znamko lepila in flomastra, da prinesem, če boš mogoče živčna na zmenku. Hahah (šala.)[/quote]

Lejga, minil je ta fetiš 🙂 zdej me omamlja kakšn nežn svež moški prfum 🙂

Preden bova šla na zmenek, mi samo povej katero znamko lepila in flomastra, da prinesem, če boš mogoče živčna na zmenku. Hahah (šala.)[/quote]

Lejga, minil je ta fetiš 🙂 zdej me omamlja kakšn nežn svež moški prfum :)[/quote]
Ok. Pol boš pa povedala z katerim parfumom naj se našpricam, ko bova šla na zmenek. Hahaha

Lejga, minil je ta fetiš 🙂 zdej me omamlja kakšn nežn svež moški prfum :)[/quote]
Ok. Pol boš pa povedala z katerim parfumom naj se našpricam, ko bova šla na zmenek. Hahaha[/quote]

Nep, to morš pa ti sam, pa da vidm če me bo zapalil 🙂


Ok. Pol boš pa povedala z katerim parfumom naj se našpricam, ko bova šla na zmenek. Hahaha[/quote]

Nep, to morš pa ti sam, pa da vidm če me bo zapalil :)[/quote]
A bo “Fa sport” dober. Hahaha.

Nep, to morš pa ti sam, pa da vidm če me bo zapalil :)[/quote]
A bo “Fa sport” dober. Hahaha.[/quote]

Ns vem kakšn vonj ima, mogoče, mora bit tak svež, prijetn 🙂 ko kerga zavoham ko gre mim se kr obračam za njim 🙂


A bo “Fa sport” dober. Hahaha.[/quote]

Ns vem kakšn vonj ima, mogoče, mora bit tak svež, prijetn 🙂 ko kerga zavoham ko gre mim se kr obračam za njim :)[/quote]
Fa sport je 2 eura, tko da, ko ga zavohaš, se boš ziher obračala, ali še bolje: želodec ti se bo obračal. Hahaha

Ns vem kakšn vonj ima, mogoče, mora bit tak svež, prijetn 🙂 ko kerga zavoham ko gre mim se kr obračam za njim :)[/quote]
Fa sport je 2 eura, tko da, ko ga zavohaš, se boš ziher obračala, ali še bolje: želodec ti se bo obračal. Hahaha[/quote]

In ti bi s takim šel z mano na zmenk, da mi še slab rata?


Fa sport je 2 eura, tko da, ko ga zavohaš, se boš ziher obračala, ali še bolje: želodec ti se bo obračal. Hahaha[/quote]

In ti bi s takim šel z mano na zmenk, da mi še slab rata?[/quote]Sej bi ti rože prinesel, pa 300g Milko, pa bi hitro pozabila na parfum. Hahaha.

In ti bi s takim šel z mano na zmenk, da mi še slab rata?[/quote]Sej bi ti rože prinesel, pa 300g Milko, pa bi hitro pozabila na parfum. Hahaha.[/quote]
Džabe ko bi pa smrdel okol, rož ne maram, milke bi bila pa vesela 🙂 volim slatko 🙂

Sej bi ti rože prinesel, pa 300g Milko, pa bi hitro pozabila na parfum. Hahaha.[/quote]
Džabe ko bi pa smrdel okol, rož ne maram, milke bi bila pa vesela 🙂 volim slatko :)[/quote]E draga moja. Ne veš ti, ker sem jazt gentelman. Hahaha


Džabe ko bi pa smrdel okol, rož ne maram, milke bi bila pa vesela 🙂 volim slatko :)[/quote]E draga moja. Ne veš ti, ker sem jazt gentelman. Hahaha[/quote]

Itak da vem, sej si ta južn :)))
Kolk si sploh star, mogoče se pa poznava, vsaj na videz?

E draga moja. Ne veš ti, ker sem jazt gentelman. Hahaha[/quote]

Itak da vem, sej si ta južn :)))
Kolk si sploh star, mogoče se pa poznava, vsaj na videz?[/quote]
Mislm, da sem dosti starejši od tebe.(32 let)

Itak da vem, sej si ta južn :)))
Kolk si sploh star, mogoče se pa poznava, vsaj na videz?[/quote]
Mislm, da sem dosti starejši od tebe.(32 let)[/quote]

Ja pa si res, pol pa vprašanje če se poznava, migoče sam na videz 🙂


Mislm, da sem dosti starejši od tebe.(32 let)[/quote]

Ja pa si res, pol pa vprašanje če se poznava, migoče sam na videz :)[/quote]
Iz stare šole Fužin sem jazt. Hahaha

Ja pa si res, pol pa vprašanje če se poznava, migoče sam na videz :)[/quote]
Iz stare šole Fužin sem jazt. Hahaha[/quote]
Hehe, jaz pa nove 🙂


Iz stare šole Fužin sem jazt. Hahaha[/quote]
Hehe, jaz pa nove :)[/quote]To, kar smo vam prvi rod “Fužinske djece zapustili, zdaj imate vi. Hahaha


Hehe, jaz pa nove :)[/quote]To, kar smo vam prvi rod “Fužinske djece zapustili, zdaj imate vi. Hahaha[/quote]
Jap. Ampak sej tud ti nis star;)

New Report

Close