Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vedno sem bila proti varanju, sedaj pa sama varam

Vedno sem bila proti varanju, sedaj pa sama varam

In to s poročenim, ki ima družino. Nikoli si nisem mislila, da bom varala, ampak bila je res privlačnost na prvi pogled, nisem se mogla upreti. Je pa nastal problem, ker moj partner nekaj sumi. Nočem ga prizadeti, česar ne veš ne boli. Še naprej mu bom nekako lagala, boljše to, kot pa da zve in mu uničim lajf, pa še denarno me podpira.

jaz isto..;-) tudi moj je poročen in ima otroke, jaz pa tudi..

Uf… jaz bi tudi z zasedenim, ker se mu ni bilo moč upreti… pa hvala Bogu ni bil za :)))

uf, pujsa od ženske – denar njegov ti diši, ga rabiš, zato oszajaš z njim. Super, ni kaj.

Četudi provociraš, je tudi takih osebkov kar nekaj, na žalost, med nami …

v zapor s takimi

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Živemu človeku se vse zgodi…, mrtvemu pa samo grob 😛

a je na sporedu nova tragedija?

Še vsaka-vsak se je na koncu opekel-smiliš se mi. Je pa res da je srbečica huda zadeva. Še kaj se oglasi čez kakšen mesec-dva, ko se te bo rahlo naveličal. Sedaj mislita da sta oba oh in sploh v resnici pa glumita in varata samega sebe. Srečno

Ja, človeku se vse zgodi.
Tudi jaz sem imela poročenega.
deset let, potem je pa mrknil… in konec, v vsakem primeru pa malo (za)boli!

Lepa reč. “Še naprej mu bom nekako lagala” in “Je pa nastal problem, ker moj partner nekaj sumi“.
Nekako bo on to zvedel, ker nekako ne boš uspela dobro več lagat, potem boš imela pa ti uničen lajf, ker ti bo zaprl pipo, pa še poročena klobasa ti bo ušla.

New Report

Close