Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vedno sem nekaj iskal in se konkretno zajebal

Vedno sem nekaj iskal in se konkretno zajebal

Joj ljudje. V življenju vsi delamo napake, sprejemamo napačne odločitve. Nehajte se mrcvarit zaradi preteklost in se tam valjati, ker drugače obtičite. Saj ni konec sveta. Napačna odločitev ali ne. Morda pa ni bila. Kdo ti zagotavlja, da zakon ne bi prej ali slej razpadel zaradi drugega razloga. Življenje je treba doživet, ga izživet. Ne pa zapravljat energije za obžalovanja. Morda pa bi si vedno očital, da nisi sprejel neke odločitve. V življenju je vedno treba it naprej in biti odprt za vse lepo, kar nam življenje prinaša. Ljubi z vsem srcem in brez strahu naprej.

Si na dobri poti! Ne zajebat naslednje ženske ki ti prekriža pot.

Še en, ki je karierno uspel tud po zaslugi žene pol pa vse zajebal. Bed.

Mene bolj zanima, kaj bi ti sedaj svetoval enemu frajercku, ki se mu ta trenutek isto dogaja kot se je tebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Benetton, 23.05.2024 ob 21:37

Še en, ki je karierno uspel tud po zaslugi žene pol pa vse zajebal. Bed.

Mene bolj zanima, kaj bi ti sedaj svetoval enemu frajercku, ki se mu ta trenutek isto dogaja kot se je tebi.

Mah, kaj pa vem če bi mu sploh kaj svetoval, mogoče to, da naj ne hiti, da da času čas in, da je pozoren na opozorilne znake. Jaz namreč v navalu strasti itd., nisem bil, pa je bilo marsikaj zelo hitro zelo očitno. Ja, mogoče predvsem to, da naj pelje naslednjo zadevo počasi in bolj z razumom kot s čim drugim.

New Report

Close