Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vedno vas zamudim …

Vedno vas zamudim …

Lahko noč prijatelji. Ne morem čakati, ker vas
očitno vedno zamudim. Če se prikažem ob 22. uri,
ni nobenega, če se prikažem ob 23. uri, ni nobenega,
ob 24. uri sem v postelji, takrat zasanjam najlepše
sanje, vi pa …..bzzzzzz, hitro na net. No, ni kaj, se
beriamo zjutraj, oki doki, lepo se pokrijte z rjuhco, pa
lepo zaspat, brez pravljice, lučko ugasnit, ne lučko,
svečko ugasnit, da ne bo komarjev in gledat v hotel Modro nebo!

Nočko vsem,

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehe, Marici, a ne mislis, da bi ta naslov teme bolj pristajal l meni?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Heheh hmmm….zadnje čase tud jets vse tabolj spustim..hehehe
ježek..ku kuc?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hi, muca,
nekaj se da tud z zamudo prebrat, vcasih je prav zabavno…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheh aha…ježek a še ne spančkaš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se mi ze veke pripirajo, sam se vedno zajcka iscem, da ga bom potem cuval cez noc!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Čudno res,le kje s epotepa..da ni spet gužva pred pc-ji…zajček se pa drenat ne zna…uh bogi….malo še počakaj,mogoče pa prileti…hehe
Dejva drug drugemu okice podpirat pa bo lažje..s to razliko,da jaz ne čakam nobenega..:(((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek dragi uha kriza je res..men polkna nočjo več ostat odprta…Grem počasi počivat.Lepo nočko ti želim…JUtro bi rada zgodej zastavila,mam še za pečt štrudeljčka…tko da..grem kar lepo v posteljico…Lepo in mirno noč ti žeim..in predvsem lepe sanje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lahko noc, muca!
Hmm, strudeljcka pravis…. Ti si pa reas sladkosneda muca…

Tud jaz se moram poslovit… Bova lucko pustila, da bo zasjcek nasel domov…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, ti veš, pa ti povem še enkrat,
pot do tebe, najdem tudi v temi, hvala bogu .
Upam, da si lepo ninal ??

A seveda ! Bom kar jaz pritrdila ! Vedno vse zamudiš ! Tko !

hehehe….hihihihihi…hohohoho…hahahahaha……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

saj nihče nam nič ne more, vsi zapojemo…..

Kaj pa pojemo a veseljaka..aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ko sva se skrivala…….

ajajajajajjjjj……ne cd- ji

u bajti kar doni……………..

vsak čas dobim kufre, hehehehe…..

… ko sva se skrivala,
je bilo najlepše,
ko sva se spet našla,
sva se valjala,
in ruvala, in suvala in …….
nežno poljubljala,
ko sva se skrivala,
najlepše je bilo,
ko sva se skrivaj spet našla…….

bajta naj se pa kar ruka in če dobiš kufre, veš kje sem, pridi, bova skupaj noreli ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

yeesssss!!!!!!
To mi deli, Mariči !!!!!!!!!!!!!!!

Pust kufre..heheh točno tako…..a neb ti kerga spakufirala..aaa kaj prauš…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bi !
Pa drucga not :)))))))))))))))))))))

Hej jest mam en veellik kufer..sicer je e že not..ampak je prostora še dost..dejva rukn not enga..pajih pošljeva nekam.nekam..daleeeeeeeeeeekooooooooooo z wanwajticket..heheheh cmoka!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…ej zajček moj mili, če me spomin še ni zapustil,
vidim na tvojem obrazu zdaj toliko veselja in smeha
in tvoje oči so polne solz smeha in sreče. Tako je
prav, veseli se in nori, zdaj je še ježek nekam poniknil in ne bdi nad teboj njegovo oko in norenju so odstranili znak “stop” tako, da si to lahko privoščiva, ti in muca in jaz in naše malenkosti”.

Norimo, veselimo se, poš……in pop…….in bomo imele volje za kuhanje in morti nam danes kosilo uspe nad vsemi pričakovanji, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

juuuuuuuuuuuuupiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..hihihihi mešamo,strgamo…pasiramo…….lupimo…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pismo, da jih do konca sveta ne bo več nazaj :)))))))))))))))

New Report

Close