Najdi forum

Moram priznati,da se do sedaj nisem se nic ukvarjala o odstranjevanju dlacic.Ali je veet za to najboljsi?Katera uporaba je neboleca in hitra?Po vasih izkusnjah.Kaj pa britev,ali je boleca?bAJE JE PRISLA NEKA NOVA DOBRA BRITVICA-SVETLOMODRA.Enkrat sem uporabila depilacijsko kremo SOLEA,ampak nisem bila tako zadovoljna,saj nisem ali nanesla enakomerno,ali kaksen delcek izpustila,kvecjemu,pa so bile dlacice isti hip zopet tu,ce sem nogo potipala od spodaj navzol!Je Veet dep.krema kaj boljsa?Mi lahko prosim zaupate svoje izkusnje,saj se morje in kopalke s zvocno hitrostjo blizata,jaz pa ne vem kaj bi.

Hvala

oj! hja, sama se brijem že dolgo časa, vendar sm že poskusla tudi z izdelki veet, vendar men niso všeč-vonj mi ni všeč! no kolegca pa je zlo zadovoljna z njimi! no poskusi, sj te nix nea stane, pa se sama prepričaj! ajd veliko sreče pa-pa

Jaz sem uporabila Veet peno v spreju in je kar v redu. Dva dni dlake res ne zrastejo, res pa je da je samo za trikratno uporabo do polovice nog. Osebno se mi zdi malo predrago vseskup…

Halo!

Sama se brijem že fuuuuul dolgo, pa sem sprobala že precej štosov … S kremo Veet malo pazi, če imaš slučajno preobčutljivo kožo … Jaz sem bila namreč prehitra in nisem najprej naredila “testa”, kako kremo sploh prenašam … pa sem bila lepo flekasta.
Torej, s kremami pazi, depilatorji bolijo (menda se sčasoma navadiš, ampak nisem mogla vztrajati tako dolgo), z britvicami pa se porežeš … Hm …
No, jaz vseeno vztrajam pri britvicah. Res je zdaj prišla ven nova svetlomodra britvica Venus od Gillet-a. Meni je ful všeč …

pa pa

Tini

Nimam najboljših izkušenj z Veet kremo. Nimam zelo občutljive kože, pa mi jo je ta krema kr skurla. Dva dni so ble noge čist rdeče in pekoče (ok, moja napaka, ker nisem prej naredila testa). Pa mi do sedaj še nobena krema ni tega naredila. Nasplošno se mi zdi, da so vse te kreme bolj tako tako. Nekaj časa sem se matrala z britvicami, potem pa sem si lepo kupila Philipsov Satinelle in je zadeva precej boljša. Pa še ne boli, ker je zdej že tolk raznih variant za britje, da skoraj ne čutiš bolečin. Pa še učinek je precej dolgotrajnejši (da ne govorimo o ceni – dolgoročno je to vsekakor boljša naložba).

Ce se pogovarjamo o veetu jaz lahko zelo pohvalim vosek. Ce drugega ne, za primerjavo z drugimi voski, fuul lepo disi.
Sem poizkusila tudi bikini veet kremo, tud zlo uredu. Pa zraven dobis se eno kremco za po depilaciji. Super.
Za kaksne nujne posege pa uporabljam venus.

Najprej vsem en lep sončen pozdrav.Danes sem prvič kupila kremo za depelacijo in me pa zanima če je katera uporabila kremo stap; rs.Kakšna je.Ali res odstrani vse kocine sploh pa če so dolge.Prosim za malo razlage.A bi bilo bolje če bi kupila vosek.Kaj bi bilo po vašem bolje.Zahvaljujem se vam za odgovore.
Hvala.In lep pozdrav.

Ali boli,ce se brijes s to novo britvico od Venusa?Sama si jo nameravam cimprej kupiti,mi lahko prosim poves,ce si jo kupila v DM in koliko je stala?Baje je v redu,ce das pred britjem gor gel Gillette Satin Care fo Women-v stiku z vodo nastane iz njih svilnata pena.Geli so razlicnih barv.Prebrala v Coolu.
P.S.:ali se brije samo do kolen,ali se lahko tudi naprej?Kaksna odstranitev pa je najbolj primerna v bikini predelu?V reviji Nova(mislim,da v prvi stevilki)sem videla reklamo za baje neko full dobro sredstvo za odstr.dlacic.Ce kdo hrani Nove,bi lahko malo pogledal. 🙂

pa-pa

Britvico sem kupila v Mercatorju, imajo pa jih tako povsod. Mislim pa, da je stala nekje med 1.000 in 2.000 – ampak, odkrito NIMAM POJMA.
Ne, mene ne boli ko se brijem… poleg tega je britvica ful gibljiva, tko da se lepo prilagodi “podlagi” in nikoli mi še ni “uspelo” da bi se porezala (tudi ko se brijem po bolj intimnih predelih). Včasih uporabljam katero izmed krem za britje za ženske, ampak so mi precej izsušile kožo, zdaj pa se največkrat “brijem kar z tekočim milom” medtem ko se tuširam … najbolj praktično in najbolj poceni.
Največkrat si obrijem le predel pod kolenom, kjer imam najbolj vidne dlake, občasno pa potegnem še višje po nogi …

pa pa

Tini

Včeraj sem kupila Veet peno za depiliranje pa ni bilo priloženih navodil za uporabo. Ali mi lahko katera napiše vsaj koliko časa moram imeti peno na sebi?

Hvala.

… najmanj 8 minut, potem poskusiš odstraniti dlake z gobico in če ne gre počakaš še 2 minuti … nikakor pa ne smeš imeti peno na koži več kot 10 minut … vsaj tako piše …

lp

Tini

Jaz sem z Veetom zelo zadovoljna, mojo sestro pa je peklo še 3 dni po uporabi… čisto odvisno od kože.

Ti imaš pa tako lepo ime, kot moja hči…

Gala?Hvala

New Report

Close