Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vegani so nizkorasli, pa ne tisti, ki so vegani postali kot odrasli, ampak nič krivi prisilni otroški vegani ne zrastejo

Vegani so nizkorasli, pa ne tisti, ki so vegani postali kot odrasli, ampak nič krivi prisilni otroški vegani ne zrastejo

Aaaaaaaaaaaaaaa , zakaj takšno posploševanje in take puhlice ven mečete, kakšni rastni hormoni neki, če pa je to danes prepovedano in ima vsak kmet inšpekcijo na polju, ki mu jemlje vzorce, ima tudi inšpekcijo pri prodaji živali, strogo veterinarsko s jemljejo vzorci vsega (vem, ker je moj oče kmetoval) . Kolko ljudi se danes prehranjuje samo z domačo hrano, doma pridelanimi in vzgojenimi živalmi in živalcami – bom še jaz malce posšloševala, če vam je to tako všeč!

Ti, ROBI, si kul psihično in fizično tak, kot si, če si vegan, to ostani, ker ti nič ne manjka.

Največ škode plodu naredi alkohol, torej mame alkoholičarke, droge no droge celo malo manj škode naredi plodu, nepravilna prehrana žensk, koliko otrok se je rodilo podhranjenih in so umrli kmalu po rojstvu se ne dolgo nazaj. Nato pa največ škode za otroke naredi vzgoja ..nepravilna, zlorabe spolne in telesne, okolje, režim…in na koncu dednost.

Sama si jih najdi! Dobro veš, da mam prav, samo, se delaš tupo, ker se čutiš neka specialnega in finega , v zavetju velikanske organizacije… Nekakšn iber menš, kar je pogosta fora in razlgo veganstva po celem svetu, kao, mi smo boljši kot drugi ljudje, a niiiič ne storite za izboljšanje pogojev bivanja živali. Ne pomagate jim, ne protestirate proti nehumanemu ravnanju z njimi, če pa ste že kje zraven poleg kake klavnice, pa potem sami pišete in govorite, da to ni vaš point, pač pa je vaš edini point prepričati ljudi, da ljudje ne bi jedli živalskih proizvodov! Naduvanci eni .
[/quote]

Ne spadam med vegane, prav tako ne spadam med tiste, ki vse verjamejo kar ena zatucana MONovka iz spodnjih fukovcev piše…brez potrjenih neodvisnih znanstvenih raziskav in dokazov. Si tako zabita in zaostala, da nisi zmožna prebrat v mojem postu kjer piše, da je človek vsejedo bitje.

absolutno je hranil premalo, oziroma ne zadosti, če je kakršnikoli prehrani potrebno dodajat vitamine, potem to ni to..ni pravo.
Učinki se bodo seveda pokazali čez leta, to more prit v genski zapis, ni to kar naenkrat, sploh pa starši, ki so vegani, so jedli normalno hrano kot otroci, zato s njihovi otroci čisto OK, drugače pa bo že čez 100-200 let.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3414589

Tole so pa laži. Živila so res zdrava in dobra, ampak alergije pa vseeno povzročajo:
tofu, grah in fižol, čičerika, amarat in kvinoja.
Teh živil ne smejo jesti ljudje z alergijami na sojoali alergijami na histaminsko reakcijo.


Ti si pa vseeno jedlo meso, pa si zaostalo. Kako je to potem možno ?
[/quote]
🤣🤣👏👏👏👏👏


A potem samo vegani kupujejo vitamine in druge dodatke ?
Kako to, da farmacija potem ne propade ?

Ne spadam med vegane, prav tako ne spadam med tiste, ki vse verjamejo kar ena zatucana MONovka iz spodnjih fukovcev piše…brez potrjenih neodvisnih znanstvenih raziskav in dokazov. Si tako zabita in zaostala, da nisi zmožna prebrat v mojem postu kjer piše, da je človek vsejedo bitje.
[/quote]

Hotela sem samo povedati, da odrasli vegani nimajo pravice lasdtnih otrok prisiljevati v vegansko prehrano brez mesa in brez vseh drugih beljakovin živalskega izvora!

Verjamem v zblojenost in sadizem nekaterih pri pameti prikrajšanih vegankelj, ki lastne otroke že v trebuhu med nosečnostjo prisiljujejo v odpoved nujno potrebnim snovem za pravo rast in razvoj pameti in telesa, potem pa ta njihov sadizem gojijo na otroku še dalje skozi vso mladost, vse za dobrobit veganske industrije in kulture! Še posebno otroci javno modrujejo o pomebnosti veganstva oziroma vegetarijanstva… medtem jim pa šolske sočutne kuharice skrivaj v žepe tlačijo zrezke, da jih na pojedo na šolskem wc. Ampak smrtna groza in strah, če bi za to izvedlei starši, to je skrivaj ! Poznam primer suhega in šibkega otroka, ki ga je kuharca tko skrivaj hranila, da je fant takrat vsaj začel rasti, tako da vsaj ni več kazal 3 let zaostanka v razvoju v primerjaiv z vrstniki. Ta kuharica je bla moja sorodnica. Kam smo prišli, da ta nova religija brezsramno uničuje otroška in kasneje tudi odrasla življenja : če se spozabijo in poskušajo beljakovine živalskega izvora, kruto zbolijo, fašejo grozne alergije, ker njihovo telo ne sprejme vsejedstva več.

Hotela sem samo povedati, da odrasli vegani nimajo pravice lasdtnih otrok prisiljevati v vegansko prehrano brez mesa in brez vseh drugih beljakovin živalskega izvora!

Verjamem v zblojenost in sadizem nekaterih pri pameti prikrajšanih vegankelj, ki lastne otroke že v trebuhu med nosečnostjo prisiljujejo v odpoved nujno potrebnim snovem za pravo rast in razvoj pameti in telesa, potem pa ta njihov sadizem gojijo na otroku še dalje skozi vso mladost, vse za dobrobit veganske industrije in kulture! Še posebno otroci javno modrujejo o pomebnosti veganstva oziroma vegetarijanstva… medtem jim pa šolske sočutne kuharice skrivaj v žepe tlačijo zrezke, da jih na pojedo na šolskem wc. Ampak smrtna groza in strah, če bi za to izvedlei starši, to je skrivaj ! Poznam primer suhega in šibkega otroka, ki ga je kuharca tko skrivaj hranila, da je fant takrat vsaj začel rasti, tako da vsaj ni več kazal 3 let zaostanka v razvoju v primerjaiv z vrstniki. Ta kuharica je bla moja sorodnica. Kam smo prišli, da ta nova religija brezsramno uničuje otroška in kasneje tudi odrasla življenja : če se spozabijo in poskušajo beljakovine živalskega izvora, kruto zbolijo, fašejo grozne alergije, ker njihovo telo ne sprejme vsejedstva več.
[/quote]

Logično, saj je prodaja mesa v velikem deficitu.
Prihodnost je veganska.

Tega se človeštvo vedno bolj zaveda. Zato pa je tudi toliko napadov in izpadov mesnih odvisnežev, ker so vedno bolj zafrustrirano.
Samo v ZDA je od leta 2005 do 2014 prodaja mesa upadla za 19{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Bolje imeti par cm manj, kot pa zaradi nore odvisnosti drveti v samouničenje.
Vegiji imajo že vgrajeno empatijo do drugih živih bitij. Česar mesojedci nimajo, zato egoistično uničujejo vsa druga živa bitja.

Jaaa, Kitajska si želi podjarmiti cel svet, to je svetovna, največja in najhitreje ekonomsko rastoča veselila! Leta 1900 so bili povprečni Kitajčki veliki največ 160 cm, Kitajčice pa 145-150 cm.

Odkar pa so tisti beli riž, svojo glavno hrano, (ki jo jedo 3 x dnevno) v 70.-80.letih 20. stoletja z vladnim odlokom zamenjali za polnozrnatega- z dosti višjo vsebnostjo beljakovin, pa so kljub hudi revščini vsi kitajski ljudje zrastli za najmanj 10 do 15 cm v višino! Tako da ima danes Kitajec 170 cm, ženska pa 160 cm. Velika razlika glede na prej! Spet mi bo kakšen rekel, da naj najdem link, samo, to ni študija, ampak dejstvo.

Jasno, glede na skokovito rast in opolnomočenje Kitajske, ki je postala enakovreden partner bogatim zahodnim državam, da take študije o največjih pozitivnih vplivih veganstva pridejo prav iz Kitajske , hehe . Jaa, Kitajska je naredila študijo o izredno zdravem veganstvu kot popolnem in najboljšem načinu prehranjevanja, ki jo propagirajo zahodni psihiatri, edino oni valda, kdo pa je še lahko drug tako pretegnjen! Preprosto zato, ker nam Kitajci želijo, da postanemo šibki, telesno in duševno degenerirani zaradi veganstva : hja zato, da nam bodo oni lažje vladali, ker je male in suhe je najlažje obračat… Kitajci lažejo s tisto študijo! Zapomnite si to,da imajo interese čist drugje… Če bi bilo to res, zakaj pa so sami taki mesojedi in požrešneži, da žrejo na pol žive zažgane podgane in opice in kuhane kače? Pa naj grejo nemarneži nekam v p.m, ne nasedajte Kitajcem!
[/quote]
Cloveske opice ampak REPTILI. Najvecje zivali imajo veg.prehrano: slon, zirafa, nilski konj, navadni konj itd. Res pa je, da niso tako podivjani kot so zveri. Clovek, ki se z mesom Fila ima obilo slabe energije. Ko to dojame in preseze se nebesa sele odprejo. Do takrat pa ostane na nizji ravni bivanja. Za otroke v rasti in razvoju veganstvo ni primerno. Vegetarijanstvo pa jih naredi krepke in cvetoce ter neobremenjene z nizkimi energijami kot so: nasilje, tekmovalnost, zavist, spletkarstvo, egoizem.. . To je za posameznika in druzbo zdravo. Visja stopnja zavesti. Visja stopnja razvoja clovestva.

Ko smo že pri nebesih, o, da bi se mi le tud meni taka nebesa odprla, da bi lahko še sama bila veganka. In ne bi več posredno mučila živih bitij, z ozirom na to, da imajo velike živali kot so govedo, prašiči, kure, zajci, ribe, dosti bolj razvejani živčni sistem, takega kot mi ljudje in da grozno trpijo kljub temu, da nimajo razuma, kakršnega ima človek. Ne strinjam se s vsejedic, ki zajebavajo, češ, komarja tudi vegani ubijete, al pustite, da vas pikajo celo noč. Da bi pa jaz popizdila iz ekonomskih nagibov, ne drži, ker nimam nič s tem.

Samo, globoko sem prepričana v zdravje vsejedih otrok, v primerjavi z veganskimi otroki. Ta tema je zaradi otrok, ki jih silijo v vegetarijanstvo ali v veganstvo. Čas bo svoje pokazal.

Robi, verjamem, da vsejedstvo dolgoročno ni naša prihodnost. Da bodo izumili kaj takega, kar bo človeku dalo vse, kar potrebuje za svoje zdravje in dobro počutje : toda medtem pa se bodo milijarde živali v divjii še vedno ena drugo klale, napadale in ena drugo ubijale po principu pravice močnejšega – ali za hrano, ali za ozemlje, ali za preživetje. Pa tudi če bomo vsi na rastlinski hrani in nekaj kapsulah kemičnega mesa. Trpljenje se bo nadaljevalo žal, neaj milijonov živali ne bo v klavnicah pobitih, na drugi strani bo v živalskem svetu še vedno vsak dan za prehrano pobitih med seboj milijarda živali.


Zakaj pa ne vidiš problema v tistih, ki otroke silijo jesti meso ?
Tričetrt današnjih bolezni je samo posledica nepravilne prehrane, oziroma premalo sadja in zelenjave.


Zakaj pa ne vidiš problema v tistih, ki otroke silijo jesti meso ?
Tričetrt današnjih bolezni je samo posledica nepravilne prehrane, oziroma premalo sadja in zelenjave.
[/quote]
Preganjavica in obsesija z vegani. Ta ista kot ima obsesijo in sovrazne izpade do kadilcev na tem forumu. Uboga je. Morda prevec negative in bad karme od teh nasilno pobitih in zauzitih zivljenj. Nikoli spostovanih in trpecih dus. Verjamem, da se ti zrola od tega. Bozja kazen.

Mama ni jedla mesa, rodila mene. Sem 180 cm visoka, mocna, solo sem z levo naredila..
Tudi jaz sem vegi, celo zivljenje, prav tako moji otroci. Sinova sta pri 15 letih 182 cm in pri 17 letih 186 cm velika. Oba mocna, pametna, nadpovprecno nadarjena.

Vsi veganski otroci, ki jih poznam (veliko jih je) so po tezi, velikosti, pameti, razvoju itd povsem primerljivi z vsejedimi otroci.
Ce ne bi vedeli, da so vegani, ne bi mogli videti, niti po pogledu v njihove kartoteke ne. Razen da so veliko bolj zdravi, in skoraj nikoli pretezki.

Ce ne verjames, poglej statistike.


Zakaj pa ne vidiš problema v tistih, ki otroke silijo jesti meso ?
Tričetrt današnjih bolezni je samo posledica nepravilne prehrane, oziroma premalo sadja in zelenjave.
[/quote]

Hrana se je tista, ki zraste v premeru 100 km od tvojega doma.
Vsa tista “čudežna” semena, ki pripotujejo k nam od bohvekod so polna kemikalij, ki preprečujejo gnitje in trohnenje .
Dejstvo je, da je človeški organizem ustvarjen za vse vrste hrane. Tako mesnega kot rastlinskega izvora.
Dejstvo je tudi da se danes povprečno poje preveč mesa.
Dejstvo je tudi, da bo naslednja generacija veganov nižja od vsejedcev.
Nedopustno je da se mladoletnike sili v katerokoli smer glede hrane.

Dejstvo je tudi da na kratek rok (niti ena cela generacija) ne moremo ocenjevati koliko vpliva prehrana na neumnost ljudi.
Nekaterim zaenkrat to odlično uspe z mesno prehrano, nekaterim pa z brezmesno.


Cloveske opice ampak REPTILI. Najvecje zivali imajo veg.prehrano: slon, zirafa, nilski konj, navadni konj itd. Res pa je, da niso tako podivjani kot so zveri. Clovek, ki se z mesom Fila ima obilo slabe energije. Ko to dojame in preseze se nebesa sele odprejo. Do takrat pa ostane na nizji ravni bivanja. Za otroke v rasti in razvoju veganstvo ni primerno. Vegetarijanstvo pa jih naredi krepke in cvetoce ter neobremenjene z nizkimi energijami kot so: nasilje, tekmovalnost, zavist, spletkarstvo, egoizem.. . To je za posameznika in druzbo zdravo. Visja stopnja zavesti. Visja stopnja razvoja clovestva.
[/quote]

Nilski konji vsako leto ubijejo vec kot petsto ljudi in nato še ogromno živali, ko pridejo v njihovo mlako, vodo od srn do levov do antilop..

sloni tudi ubijejo letno, kar lepo število ljudi. Ej ljudje to je pac narava.


A potem samo vegani kupujejo vitamine in druge dodatke ?
Kako to, da farmacija potem ne propade ?
[/quote]

samo vegani jih nujno rabijo, ostali ne. OK, so izjeme, kot recimo alkoholiki, mogoče ženske v predčasni menopavzi, dojenčki in d vitamin itd…

Vsaj debel ni kot večina otrok dandanes. Shiran pa tudi ne. To je važno. Očitno pač manj je. Sem veganka, pa jem veliko, zato me je več skupi. Da pa nisem debela, pa pač malo več športam.
Nehajte sodit ljudi, ko nimate pojma.

samo vegani jih nujno rabijo, ostali ne. OK, so izjeme, kot recimo alkoholiki, mogoče ženske v predčasni menopavzi, dojenčki in d vitamin itd…
[/quote]
Ti si tudi vegansko, ker nujno rabiš vitamine. ? Če ne celo psihiatra.

Sinji kit kot največja žival kar jih trenutno je, je pa ‘mesojed’. :))) Ampak ok, sloni pač niso vsejedi, ljudje pa smo, ne primerjajamo neprimerljivega.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Fak, važn, da nihče noče deca pod 170. Taka oseba si ne zasluž ljubezni. Od nobenga, kaj šele takega kot je moj. Mali, ampak mu kiri drugi, ki so višji, do gležnov ne sežejo. Js jih mam pa nad 175, pa sm mela obraten problem, da se me je kdo izogibal, ker sem visoka. Prav gravža se mi to sojenje ljudi po višini. Delite raj kej pametnega. Na primer, naučite se met radi sebe, vam bo manj gnojšnica okol letela, ko bote pisali. Pol bojo šele drugi ljudje prišli.

nehaj lagat@ parjenje med sorodniki tudi povrže zblojene ljudi, ki kvasijo neumnosti po spletišču.

…ni kaj dodati, prelepo napisano in resnično. Ah, ja, ljudje …

Če bi razumelo, kar serviraš, bi dojelo, da je problem soja oz. morebitni sledovi soje v navedenih živilih in ne ta živila sama. Lubi boh, in taki mislite, da ste pametni…

[img]http://shrani.si/f/3G/i0/2d4MdmjU/1/503147082441475679199116.jpg[/img]

New Report

Close