Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Veganski aktivisti, pa to ni res

Veganski aktivisti, pa to ni res

te veganske “aktiviste” in “agitpropovce” v skrajnih razmerah, kot so bile med drugo vojno v koncentracijskih taboriščih, Leningradu, pa v Bosni med zadnjo balkansko vojno, pa v Darfurju kjer se je povsod pojavil kanibalizem. O tem se seveda ne govori preveč. Ni lepo, ni humano in podobno. Med prvimi bi požrli svojega otroka in to kar surovega brez zelenjave v ajmohtu.
Benda, vsega presita razvajena derišta, ne pa humanisti.
Ma hujši so od jehovcev, scientologov, mormonov, nacistov, katerega koli kulta in podobne nepotrebne človeške navlake brez trohice sposobnosti logičnega razmišljanja.


Popravek: namesto benda je mišljeno banda.

Vsi vemo, da človek začne jest trupla v ekstremnih razmerah (saj tudi ubijanje takrat laufa) in ob pomanjkanju, ampak glavno vprašanje je, zakaj se isto obnašat v miru in ob izobilju druge hrane.


To naredi dober (pa drag privat) zobar, če moje pogledam sem bolj volku podoben (javni zobar).

Nazaj v osnovno šolo, tam se je vse lep učilo o prehranjevanju živih bitij, od začetka.

Ne predstavlajm si pa takih, da gre na kmetijo krast živali, da jh bo moteno kao reševalo, Pa tako bi bilo treba dat na osamljen otok brez vsega, kamne prelagat pod gajžlo.
[/quote]
Ne vem zakaj takšni ne končajo kakšne šole pa grejo za inšpektorje in poskrbijo da živali namenjene hrani živijo med rožicami, pač fletno kakor se le da?


A seveda, drži kot zgornja bedarija o Švici in Indiji. V glavnem je pa tako, fizičnega deal človek ni sposoben, če ne je močne hrane, vsaj zabeljene s svinjsko mastjo in ocvirki, če že ne mesa.
[/quote]
Kakšna butasta izjava. 🙂
Še sto let stara mamca je bolj pametna. 🙂

4 leta veganka. Nikoli driske, menstruacija super (ko sem nehala jesti meso so bili krči blažji)… Počutje nikoli bolje, ogromno energije, v pogonu sem pa 6 dni na teden od 6 zjutraj do 8 zvečer. Najprej služba 8 ur (stoječe in lažje fizično delo), nato trening (1-2 uri), in druga služba (okoli 2 uri težjega fizičnega dela).
Hranjenje s trupli dela zaplete v telesu, ne sadje, stročnice, žita in zelenjava. Wake up.


Kakšna butasta izjava. 🙂
Še sto let stara mamca je bolj pametna. 🙂
[/quote]
Vem, ti imaš vedno take, ko je govora o prehrani, drugače imaš celo kaj normalnega.

Še danes se spomnim, ko je nekdnji sosed vegan šel pomagat ploščo betonirat, so več dela imel z njim,kot z betonom, ko so ga zmakali, ker je zlezel skupaj. Tudi sicer mora posebej pazit, kod hodi, kadar veter piha.

Evo, naše zmešanke so že posnele in šle ponoči fazane izpustit v Beltincih iz reje. Mater bi to bilo potrebno gajžlat, da jim ne pride taka zloba nikoli več na misel.

Moj sosed pa veselo meseka papca, pa ne more hodit zaradi putike, kaj šele, da bi kak beton mešal.

Veganski teroristi, a otroci so jim pritlikavi in jim umirajo, tak j! S čim pa lastne ljubljence hranijo? Nekateri jih prisilijo na vegansko hrano in tako jim celo lastne domače mačke in psi j v 1 letu umrejo od rastlinske hrane, ker so to nasilneži, teroristi, zmešanci, kako strahotno je trpljenje teh ubogih živali, počasno odmiranje notranjih mišic srca, ledvic, jeter, odpovedovanje organov od lakote, je nepopisna groza ! Živali so mesojede in ljudje smo vsejedi .

Trenutno zdaj protestirajo proti odstrelu medvedov in volkov, KER SE JIM OVČKE NIČ NE SMILIJO, KI SO PRI ŽIVEM TELESU RAZTRGANE , pa vsi koščeni krićijo po mesnicah in strašijo ljudi . Največ bi ljudje naredili z zmanjšanjem mesa, predvsem pa s spremembo odnosa do živali pri vzreji, načinu prevoza in načinu usmrtitve, ki mora biti karseda neboleč. Ne a z odpovedjo mesu, saj fizično ne moreš delati kot vegan, sem preizkusila in fasala vse degenerativne spremembe hrbtenice, da morma zdaj službo menjat, lahko bi jih tožila zaradi hujskanja v veganstvo in zavajanja!! Ker ti sloki in belokožni in sivopolti stvori niso nikdar ničesar krivi, ko je kaj narobe!


Ne vem no, da bi bili “sloki in belokožni in sivopolti stvori”, dajte no! Poznam jih nekaj. Debeli, zaripli zabuhli od vse te rastlinske maščobe, vseh mogočih zvarkov od cukra in škroba. Žrejo cel dan, če že ne žrejo soljudi, ker niso vegani. Morda bi temu sivemu opisu ustrezali samo džankiji med vegani.
Sicer pa vsi ti in podobni prenapeteži rabijo samo delo. Pravo trdo delo. Pugerski zdrizavci.

A psi in mačke so boge in oh in sploh, mučenje in ubijanje krav in prašičev je pa ok?
Če bi bili vsejedi nebi pomirali od visokega holesterola (iz mesa) ker bi ga prebavilil (kot psi, volkovi, mačke, medvedi ipd). Volk brez mesa ne prežvi, torej mora pobijati, nam ni treba. Pa ševedno za zabavo mal mučite živali in potem se spravljate na vegane? Resno?
Ah saj sploh neveste kako bi še žalili vegane, eni pravite kako smo suhi in bogi, drugi kako smo debeli ker jemo sam škrob, zmente se no da boste vsaj enotni 😀 … itak pa je to žaljenje samo odraz pekoče vesti ker koljete živa bitja za zabavo in ne morete prenesti da eni potlačimo svoj ego.

Jaz se pa spomnem enega debelega mesojedca, ki je pomagal bratu okopavati njivo. Holesterol mu je čez ušesa gledal,komaj je hodil, kaj da bi šle kej za kramp prijel. So meli več dela ga na karjolo dat pa nazaj na kavč odpeljat, kot pa z njivo. Pa pazit more, da ne gre po klancu, ker bi se odkotalil.

https://www.youtube.com/watch?v=UcN7SGGoCNI

evo za moje teličke ki veselo pupate mlekca.

Ja jaz poznam osebno 3 otroke in 1 odraskega. Moj nekdanji sodelavec, danes v penziji, je delal fizično delo, bil je nekoliko počansješi, vegan je bil 20 let takrat, in ukvarjal se je tudi z meditacijo, stal je na glavi ipd. Mogoče pa je od teh tehnik dihanja pridobival več življenjske energije, da je lahko to fizično delo zdržal. Apak bil je res zabuhel, na presenečenje celo malo debel, zavaljen, ampak njegova koža je bila sive barve. Verjetno pomanjkanje B12 vitamina. Pehlajen ipd točno takrat kot vsi drugi, nič bolj zdrav in nič bolj bolan. Brez kakega artritisa, samo pokašljuje pa dosti.

Otroci pa so stari 10, 14, 17 let, žal so vsi zabuhli v obraz, imajo suhe nogice in namesto trebuha en sodček, pa tanke rokice in zelo bleda lica. Oče in mati sta oba vegana, zdravnika in sta jih v to prisilila.

Ja jaz poznam osebno 3 otroke in 1 odraskega. Moj nekdanji sodelavec, danes v penziji, je delal fizično delo, bil je nekoliko počansješi, vegan je bil 20 let takrat, in ukvarjal se je tudi z meditacijo, stal je na glavi ipd. Mogoče pa je od teh tehnik dihanja pridobival več življenjske energije, da je lahko to fizično delo zdržal. Apak bil je res zabuhel, na presenečenje celo malo debel, zavaljen, ampak njegova koža je bila sive barve. Verjetno pomanjkanje B12 vitamina. Pehlajen ipd točno takrat kot vsi drugi, nič bolj zdrav in nič bolj bolan. Brez kakega artritisa, samo pokašljuje pa dosti.

Otroci pa so stari 10, 14, 17 let, žal so vsi zabuhli v obraz, imajo suhe nogice in namesto trebuha en sodček, pa tanke rokice in zelo bleda lica. Oče in mati sta oba vegana, zdravnika in sta jih v to prisilila.
[/quote]

Kaj pa na milijone ubogih debelih otrok mesojedcev? Filani z mcdonaldsom itd.. ah to nima veze, čim so vegani ojoooj oh in sploh in če so taki nimajo utrezne prehrane. Jaz poznam usaj 5 otrok ki so zdravi, polni energije, vegani od rojstva. Vključno z mano ki sem od 8 leta veganka.. Se strinjam da je veliko primerov veganov z neprimerno prehrano, a je mesojedcev še veliiikooooo več 😉

Kaj pa na milijone ubogih debelih otrok mesojedcev? Filani z mcdonaldsom itd.

Vegiči ste prav bedni s temi svojimi ‘argumenti’. Ja, veliko mesojedcev je debelih, nezdravih. Ampak veliko je zdravih. In tisti nezdravi niso nezdravi zaradi mesa, ampak zaradi preveč maščob ipd. Pri vegičih ni tako, prej ali slej se pri vseh pojavijo degenerativni znaki. Poznam eno familijo, on suh, povsem obnemogel, ona debela kot pujs, otrok zamaščen, brez mišic, ima težave z motoriko. Iz leta v leto hujše vse skupaj. Morali bi vas klasificirati kot versko sekto.

Ja in prav tako je veganov ogromno zdravih in ne umrejo pri 40 zaradi kapi in povišanega holesterola (holesterol je samo v živalskih produktih)
Jaz pa poznam eno mesojedo familjo, oče po kapi, visok holesterol, pritisk, okoli 150kg.. mama isto, samo da ni imela kapi. Otroci vreščijo če ne dobijo mcdonaldca vsak drugi dan, oba okoli 5-10kg pretežka. Seveda je kriva nezdrava prehrana kot pri veganih. Jaz tudi lahko jem pomfri in kečap cele dneve, sem debela in potem se znašam na veganstvo
Raje glejte v svoj holesterol in trupla na krožniku kot v našo zelenjavo in sadje pa bo.

Raje glejte v svoj holesterol in trupla na krožniku kot v našo zelenjavo in sadje pa bo.

Saj to delamo. Nismo mi tisti, ki bi ugrabljali paradajz z vrta in pred zelenjavnim oddelkom v štacuni histerično napadali zelenjadarje.

Meso ni zdravo več. Ker so vse živali nafilane z antibiotiki, hormoni, živijo v neprimernih pogojih.

Spet idiotizem. Ta ‘argument’ je nekak tak ‘dam antraks na xy, xy ni zdrav!’ Tudi divjačina je meso, nima antibotikov, a potem ni zdravo, ker so tam nek antibiotiki? A ne vidite, da ste bebci, nesposobni inteligentne debate? Nabašejo strup nekam, in potem trdite, da ta stvar ni zdrava sama po sebi, ker je del te zastrupljen? MON je pravo kraljestvo idiotov.

ne, divjacina ima ševedno polno holesterola ki se nalaga v arterije. Po čem sklepaš da je meso zdravo? In kje je razlog za pobijanje živali. Tumbate neki kr neki in potem mi nismo zmožni debate
že to da pišeš tle se ne ukvarjaš s trupli na svojem krožniku ampak z nami. Raje razčisti s sabo zakaj pobijaš za zabavo.

Mcdonals vsak drugi dan in je debel? A si vidla kdaj porcije v McDonaldsu? Za neko normalno ceno se težko zrediš. Da pa hodiš tja vsak drug dan in to večje količine, moraš pa imeti že kar nekaj pod palcem.

ne, divjacina ima ševedno polno holesterola ki se nalaga v arterije. Po čem sklepaš da je meso zdravo? In kje je razlog za pobijanje živali. Tumbate neki kr neki in potem mi nismo zmožni debate
že to da pišeš tle se ne ukvarjaš s trupli na svojem krožniku ampak z nami. Raje razčisti s sabo zakaj pobijaš za zabavo.
[/quote]
Od kje pa srnici holesterol če je samo travo/grmičke?

New Report

Close