Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu veliko orodje

veliko orodje

kako preko zs priti v kontakt, hvala

Moja je probala nekaj zelo velikih in za nobenega ni jamrala,da je prevelik.

Ne verjamem!

Ma zakaj smo-so ženske prtegnjene,če imajo-mo željo probat večjega tiča?????

…..užitki so užitki…pa če zna tip z velikim,z občutkom ga ji dat…predigro en drugemu itd,mama mija,mislim da nebi smelo biti problema a….prvo počas sam z glavico,pole pa……

Lepo je sexat v naši domovini……

oj

…kolk velčikega si že sprobala,največjega….kako bilo????? ga posodiš;)

Za kontakt prek ZS se moraš registrirati/prijaviti na forum. Ko si prijavljena klikneš na željnega uporabnika(v tem primeru ogromen) in mu napišeš ZS. Mala malica….če pa šekaj ni jasno, pa kar pogumno z vprašanji 🙂

madona pa resno vidim da nekateri majo kurce ko konji. fak pa sem jaz mislil da mam velikega k je realnih 20 cm .hja še dobr ,da nisem pederčina in ne gledam kake tiče majo ostali. no potem je moj mali a telo trpežen hahahahaha

dolg me ni blo tukaj in vidim, da se kr nekaj dogaja 🙂 Objav moških, ki ne verjamemjo in žalijo ne bom komentiral, ker se mi zdi popolnoma bv. Če pa kako žensko zanima karkoli, naj se oglasi prek ZS in bo zvedela prav vse, kar jo zanima…ne grizem, nič bat 😉

ja tko je ku preko interneta dostikrat vidis neresnost pa fejk ljudi.in potem ko je kak pravi resen..in realen mu ljudi ne vrjamejo 🙂
poleg ogromnega tuki lahko kdo udi meni napise ZS pa poslem kako lsikico ce bi kdo biil za srecanje 🙂

moj ni ogromen je pa živ ko sam vrag pa še nobena ni rekla da ga ne čuti

…..DA GA NE ČUTI,GA PA KAJ???

vazna je tehnika in ne veličina. strup je vedno v majhnih flaškah. dobra predigra pripelje do vrhunskih uzitkov…

še vedno iščem…nekaj ženks se je celo opogumilo prek ZS, do srečanja je prišlo le z eno 🙂 ženske, kar pogumno, saj tudi če se samo mal oglasite za kak klepet bo več kot odlično 🙂 Lep pozdrav vsem mon-ovkam 😉

Če katero zanima malo večje orodje mi naj piše v ZS. Tudi mene zanimajo samo za daljše obdobje 🙂

Meni so cm-ji kar pomembni .. Škoda, ko ne pride v poštev kakšno občasno srečanje, ker se trenutno ne želim vezat.. :/

In fantje z manjšimi, brez skrbi, veliko puncam sex ni pomemben, če pa obvladate tehniko in znate žensko drugače vzburit in zadovoljit, potem vas nima kaj skrbet.

En kratek čas sem imela fanta, ki je imel bolj majhnega, ampak je obvladal, ne spomnim se več točno, kaj je počel, ampak meni se je kar vrtelo.. 🙂

Je kakšna resna za občasna srečanja v Lj ali okolici. M 32let?

ogormen, še aktualno?

dej nehi no, ko te pa bejba kontaktira, pa mal klepetaš, za srečanje/kavo pa nisi
ni čudno, da ženske pogosto ne vemo več, komu verjet …

Maaa fak ki kr neki jodlaste po svoje!!tle je pow podatkow mojih…z en kup drugih forumov…
1.moj ga ma 26
2.powprecje 13 cm
3.obseg ….cm???pa ki maste sodcke pira spodi???

aja pa se neki, kurbnhaws tista k rabi velikega nej gre v sesljan…je bodo crni zeloooo veseli…pa po pameti!!!

Zenska z vecjim oprsjem je tudi veliko boljsa,tako da moski z malo vecjim je tudi boljse.tako pac je

Če želi katera spoznat Ljubljančana, naj me kontaktira ZS


To pač ne bo držalo. Nekatere smo po naravi bolj ozke, nekatere bolj široke. Tako kot imajo nekateri moški ogromne, nekateri povprečne in spet drugi majhne. Sem bila zaljubljena v moškega z ogromnim tičem. Razšla sva se, ker me ni mogel seksat. Ker ga enostavno ni spravil vame.
Tako da, moški z ogromnim udom morajo iskati med ženskami z širšo luknjo. In me z ozkimi pač iščemo moškega z povprečnim. Tko pač je…

Zakaj se vsi pogovarjate o velikosti penisa? Kaj pa velikost vagine, tole je pa nepomembno?
En je omenil keglove vaje in so se vsi začeli delat norca, res ste omejeni.
Če imate spodaj odprtino kot postojnska jama, potem nekaj ukrenite – ni vse na moških.
Moja je pred leti začela delat te vaje res redno, moj je je bil dovolj (cca 17,5cm)..sedaj ji je dovolj že en sam prst – lepo ga objame z svojimi mišicami in ji tudi že pride, le če jo dražim z prstom – tega prej ni bilo.
Sedaj mi ga stisne, da se mi kar zavrti v glavi..

Punce, naredite nekaj zase in svoje partnerje.

lp

lp

Že, že, da bi morale me ženske delati te vaje in res pomagajo. Je pa tudi res, da je veliko, konkretno, debelo orodje velik bonus sexa in mislim, da bi se velik procent žensk strinjal. Nekatere si zatiskajo oči pred tem in so zadovoljne tudi z manjšimi, mnoge pa zaradi tega skočijo čez plot 🙂

New Report

Close