Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Velikost prsi

Velikost prsi

ja, mislim na črne in moje so dokaj močne. sem že poskusila s pinceto, pa zelo boli. veliko bolj, kot obrvi.

Ne, sramežljive so tiste, ki imajo komplekse. Kompleksi pa nimajo zveze s tem, ali je ženska lepa ali ne.[/quote]

To pa sploh ne drži. Sramežljivost nima nobene veze s kompleksi.

Očitno ti nisi sramežljiva, pa te motijo tiste, ki so. Očitno se dobro zavedaš, da je sramežljivost v današnjem času velika odlika pri pametnem moškem!

Tud jest mam črne dlakce ob areolah, pa jih populim. Za lepoto je pač treba malčk potrpet, pa sej jih ni veliko.

Ne, sramežljive so tiste, ki imajo komplekse. Kompleksi pa nimajo zveze s tem, ali je ženska lepa ali ne.[/quote]

To pa sploh ne drži. Sramežljivost nima nobene veze s kompleksi.

Očitno ti nisi sramežljiva, pa te motijo tiste, ki so. Očitno se dobro zavedaš, da je sramežljivost v današnjem času velika odlika pri pametnem moškem![/quote]

Ja, meni so všeč pametni in sramežljivi moški.

No ženske kar se prsi tiče se res ne obremenjujte vsake so po svoje lepe, mislim pa da se z mano strinja še marsikdo da so veliko bolj nagnusne prevelike ku pa premajhne…

Ne, sramežljive so tiste, ki imajo komplekse. Kompleksi pa nimajo zveze s tem, ali je ženska lepa ali ne.[/quote]

To pa sploh ne drži. Sramežljivost nima nobene veze s kompleksi.

Očitno ti nisi sramežljiva, pa te motijo tiste, ki so. Očitno se dobro zavedaš, da je sramežljivost v današnjem času velika odlika pri pametnem moškem![/quote]

Kar tolaži se.

Tako sramežljivo bo hotel samo takšen (pameten ali ne, to nima zveze s pametjo), ki ima sam travme in komplekse in se bo ob sramežljivi bolj varnega počutil, ker bo mislil, da takšna ga pa ne bo prevarala ali zapustila. Kar je spet huda napaka. Ker sramežljivost nima prav nobene zveze z moralnimi vrednosti, ampak res prav nobene.

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! izjava leta!!! Žal bebava! Pameten moški ima dandanes rad žensko, ki si upa. Ostalo so zafrustriranci in vaški mačoti!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! izjava leta!!! Žal bebava! Pameten moški ima dandanes rad žensko, ki si upa. Ostalo so zafrustriranci in vaški mačoti!![/quote]

Tako je!!!

Očitno eni pojma nimaste kaj pomeni “sramežljiv”:

sramežljiv – ki v svojem vedenju, ravnanju kaže zadržanost, sram

Torej nekdo, ki ima šibko samopodobo, ki ne zaupa vase, je tih in ne upa spregovoriti, zardeva, se sramuje samega sebe, svojih uspehov ali neuspehov, skratka sto in en kompleks.

kompleksi – podzavestne predstave, čustva, ki vplivajo na človekovo duševnost in povzročajo motnje

Torej bi se strinjala s “ne, napaka” – lepo je napisala:

“Ne, sramežljive so tiste, ki imajo komplekse. Kompleksi pa nimajo zveze s tem, ali je ženska lepa ali ne.”

lej jaz imam moderc 70B, pa so mojmu tipu čist ql…sicer je reku, da ga ne bi motil, če bi bile malo večje..ampak ga vseeno vzburjajo…….on pravi, da imam lepo obliko, da so čvrste in da ne mara tistih velikih jošk, k se pol s časoma ful povesijo.

jaz imam 75C in ne bi imela večjih.

Moja baba nima vlkih pa ji pizdo ližem 🙂

To pa sploh ne drži. Sramežljivost nima nobene veze s kompleksi.

Očitno ti nisi sramežljiva, pa te motijo tiste, ki so. Očitno se dobro zavedaš, da je sramežljivost v današnjem času velika odlika pri pametnem moškem![/quote]

Kar tolaži se.

Tako sramežljivo bo hotel samo takšen (pameten ali ne, to nima zveze s pametjo), ki ima sam travme in komplekse in se bo ob sramežljivi bolj varnega počutil, ker bo mislil, da takšna ga pa ne bo prevarala ali zapustila. Kar je spet huda napaka. Ker sramežljivost nima prav nobene zveze z moralnimi vrednosti, ampak res prav nobene.[/quote]

Ja,kar tolaži se. Sramežljivosti se ne moreš naučiti, ne zaigrati, sramežljiv si ali pa ne. Ti nisi in zato ti gre to tako v nos.
In ja, sramežljivost ima zelo veliko zvezo z moralnimi vrednotami. Si mogoče že kdaj videla sramežljivo kurbo???

Kar se mene tiče…za pogledat tak so valda lepše C, če so v modrcu pa vse. sam pomojem je čist bol odvisno od oblike kot od velikosti. Sam se štejem pol zelo srečnega pa ma moja 75B in je ne tišči glih, ji pa zato prav lepo najstniško stojijo in je pravo veselje z njimi. 🙂
Oblika > velikost

Velike.

Jaz imam čist majhne … tako majhne, da sem pri kakšnem videla tudi razočaran pogled, ko sem prvič snela moderc …

Ampak tudi enega ni bilo, ki si ne bi želel potem še spati z mano. Predvsem sem dobila komplimente, da je tako očitno, da se dobro počutim v svojem telesu. In res, ukvarjam se s plesom in si sploh ne predstavljam, da bi imela velike. Moje telo je skladno, žensko in v proporcih
Moj mali parček je poleg tega tako občutljiv, da sem sposobna orgazma že samo, če ima tip kaj smisla za erotiko in ne samo priklopa na joško kot dojenček. To mi nekako ni seksi in je tudi povsem brez domišljije.

Seveda pa nimam nič proti, če imajo moški preference (saj jih imam tudi jaz pri njih), rekla bi celo to, če bi imele vse enake, niti ne bi mogli reči, meni so pa velike/manjše bolj všeč 🙂

Punce, sprejmite svoje telo kot je in najdite tipa, ki bo znal ceniti prav to … potem užitek ne bo izostal.

Cist vredu so popolne take velikosti

New Report

Close