Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vem da….

Vem da….

Ne, ne. Saj popoldne bo boljše. Čao

Cmoka

očitno zajček, mamo danes.. pevske vaje :)))))))))))))))

paše :)))

Hm , Jani a si spet zaglibu v delo ?
zajček je pa tako happy danes :)))))
na cmoka , pa še kakšno pesemco ti bom najdla :)))))))

Jani je zdej se skopal ven iz dela in.. predvidevanja za danes….. kažejo.. off work time, till 14. :))))))

no .. bomo mel cajta zdej ja :)))))

Sem se že ustrašila :))))
Torej tako . Greva na fizični nedokončani del najinega zadnjega pogovora izpred tedna dni.
Ekola. Elementi , sestava in vpliv elementov na življenje…
Torej…gledano fizično , se elementi prehitro segrejejo , kar je posledica dviga temperature ob prvem spajkanju v folijo. Posledično temu , prvi stik..kratek..povzroči ohlajanje in s tem izgubo na segreti plošči.
Ma ko jih šiša :)))))))))))))

… če logično pomisliš, ni čudno da pride do kratkega stika, ker se uporablja navadna polietilenska folija. Pri preizkusih v našem laboratoriju smo to folijo nadomestili z Alu folijo in moram priznati, da so bili rezultati zapanjujući… ni prišlo do ohladitve v prvih dveh urah degrevanja, ampak smo elemente morali ohladiti kar z mrzlo vodo :))))))))

ja, ko jih šiša… expertize :)))))))))

»Ooo odšla bom daleč na Jamajko……..«

Potem bi bil res srečen dan….. Živjo vsem skupaj……

Zdaj tkole !
Kar se alu folije tiče…
obrambni mehanizem elementov se sproži takoj , ko se element počuti ogroženega , ko preveč zahajca in ko pride vpliv nihajočega kontra elementa . Takrat prvotni element crkne ! Hvala bogu .

ma ko jih šiša :))))))

zajček, kot sem rekel, ko je**** vse ekspertize, važno da se elementi ujemajo med sabo in da jim je… luštno :)))))))))))))))

ja, ko jih šiša :))))))))9

Me pa zanima Jani , glede elementov.
A , je dobro če dalj časa gorijo ? A je potli nujen na koncu kratek stik ?
al se da še pa še jih gont ?

na Jamajki ni n’č…. boljš na Karibe, al maldive, al nbali al…. ma sej ni važno.. nekam kjer so palme.. nekam… kjer je toplo…

zadnjič sem neki buljil v TV in gledal oddajo o Avstraliji…. čist… not padu.. čist..

No…potem pa greva proti Dominikanski republiki……..sonce, palme, morje…

na Jamajki ni n’č…. boljš na Karibe, al maldive, al nbali al…. ma sej ni važno.. nekam kjer so palme.. nekam… kjer je toplo…

zadnjič sem neki buljil v TV in gledal oddajo o Avstraliji…. čist… not padu.. čist..

Pa saj ti pravim, da greva v Dominikansko republiko……..

mislim, da se v večini primerov da elemente gont do… nezavesti….

smo pa pri naših expertizah meli tudi primere kratkih stikov, ki pa spet niso bili vsi sorazmerni s trajanjem…. nekateri sdo bili prej, drugi poznej…..

ma ko jih šiša :))))))))))))))))))))

zrak … svoboda…… :)))) ja.. bi blo kar mal … za pustit ta mraz…

živjo zvezdica :))))

hehehehe, tkole pa men štrika explorer.. misliš da nisi poslal… pa evo, kar 2x…. očitno Avstralija res deluje :)))))))))

Sicer pa….meni bi bilo sedaj dovolj že to, da bi lahko šla od tukaj proč, pa malce pohajat po Portorožu….

samo… v Portorožu je tud mrez??????

Ja, verjetno imaš prav…ampak jaz bi se vseeno usedla na klopco, pa morje gledala in galebe poslušala….uf…………poletje, kje si????????

Bolje dvakrat, kot nobenkrat…..Jani, Avstralija te kliče….

danes bo sončen dan:)))))))))))))))

LET`S THE SUNSHINE IN

OOO HAPPY DAY
OOOOOO HAYPPYYYY DAY

Škrat se reži in poje – men ni treba 2x rečt ne de;-)

kva je dobr da so na svetu tudi petki ne de:)))))))))

ja.. je ful ful, da obstajajo tud petki :))))))))

cmoka sEvERnjaKiNji :))))))))))))))

Pacmakam nazaj SeVeRnjaka ne de!

S. grejo dons spet same neumnosti po glav:))))

pesneta glava;-)

gont je treba!

P.S. pa makar u temo brcat kukr je jest dele:)))))))))))))))))))))))))))))9

New Report

Close