Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ven z vročino

Ven z vročino

Ali greste ven z dojenčkom, ko je prehlajen, ima vročino ok.37,5, zunaj sonce in toplo?

Če ima vročino, potem ne.

ja seveda.
Če otroka ne kuha in na sprehodu počiva (je v vozičku) ga ob lepem vremenu pelješ ven. Sicer pa lahko tudi pri pediatru preveriš, če ne verjameš:)

Prijeten sprehod!

Z dojenčkom…hm….jaz bi verjetno šla, pač presodiš glede otročka. Bi pa šla za kratek čas. Saj vem, vse nas ven vleče na tako lep sončen dan:)))

lp,

N.

Nisem nikoli šla ven z otrokom, če je imel vročino, ne s prvim in ne s drugim sinom 🙂 pa je kar nekaj let razlike in so se mogoče “teorije” o tem kaj je ok in kaj ne spremenile. Mi ne gremo ven, tako se NAM zdi najbolje!

Mi smo tudi z nekaj višjo temperaturo ob toplih dnevih v globokem vozičku v zaveterju lovili sončne žarke, če ni pihalo in če ni bila angina.

A je to vročina? Moj sinko dokler je bil majhen je imel stalno temperaturo 37.3-37.5. Če pa ste merili v ušesku pa lahko mirno odšteješ 0,5 C.

ne, ne grem niti z otrokom, pa niti sama ne morem ven, če imam vročino. To pa zato, ker ne morem hoditi…… ker se slabo počutim

Ne, jaz ne hodim z otrokom ven, če ima vročino, tudi če ni visoka.

New Report

Close