Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vengo del mar

Vengo del mar

UUU Krasna pesmica..meni všeč že uhaha lep čas….pravšnja za te vroče dni…ko jo poslušam me odnese tja nekam kjer je morje kristalno čisto,plača neskončno dolga,nikrej nikogar razen Muce in palme…morjeeeeeeeeeeee tista nebeška modrina…
No hotela sme vržt sme gor besedilo.Mogoče se pa le najde kdo in jo prevede…Kdor ma šanso naj si jo posluša…
Sama vem,da je pesem itak ljubezenska tematka…ampak no poglejmo….

Tantas cosas perdí, muchos sueños olvidé
Tanto me arrepentí por no aprender a querer.
Me anime a volar y volé, volé
Y ahora quiero encontrar todo aquello que soñé

Vengo del mar, vengo de lejos
Vengo para cambiar una pena de amor por un beso
Vengo a buscar el sol me trae el viento
Cambio desilusión por un sentimiento.

Vengo del mar, vengo de lejos
Vengo para cambiar una pena de amor por un beso
Vengo a buscar el sol me trae el viento
Cambio desilusión por un sentimient

NATALIA OREIRO-VENGO DEL MAR.mp3

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, a te spet meče, kaj? Blagor tebi, ko imaš notri hladno.

Moram pa res kmalu prit počekirat kakšna hiša je to.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja a tebe nč ne meče??’
Hmmm zaskrbljujoče hmmmm zdej bi te moglo najbolj metat! Ojoj…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

veš kaj .. tale pupa .. ne da jo meče .. ampak mal preveč sanja …. pa ni ji šlo vse tako kot si je zamislila :))) pa se ji je zdelo .. da če bi mal poletela .. hehe (mogoče spet tja nekam med oblake?) .. bi pa našla svoje sanje …

… za en poljubček bi zamenjala vso bolečino ljubezni :))) oh oh oh … kako romantično :))))) zraven še mal morja, pa sončka in veterčka …. na koncu si pa želi samo še občutit :)))) le kaj le kaj :)))

no tko nekak …

B. ful uživa v poletni vročinici :)) je ravnokar izpod mrzlega tuška .. je nabirala češnje :)) njamsi :))

Danes sem takooooo utrujena, da komaj gledam in se vlečem po tej vročini. Čuden dan je. Komaj čakam, da ga bo konec.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hehehehehehehehehe,…………..vročre, znojavo , diši po ………
hehehheeheheheh…………….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ojla, ljubi Štumpi, mili naš prijatelj, kje si
hodil, kje si bil, si veliko lep’ga zamudil!
O, kako sem te vesela, kako sem te vesela,
pa ne le jaz, tudi Nikitka te lepo pozdravlja!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Heheh Hvala Barbiiiiiii sem vedla da je pesemca moja moja..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmm diši po?????…………..?????? jabučkah heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa tudi Lili te lepo pozdravlja. Ohlajena, izpod hladnega tuša, brrrrrrr…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

draga Mari !!

Spet sem si našel malo časa da vas lepo pozdravim , kajti tudi jaz vas zelo pogrešam obenem se tudi že veselim ponovnega snidenja.
Z Nikito lepo uživajata, pa kakega dol na hrbet vžita, hehehehe
se bom še kaj oglasil!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tele zvezdice , hmmm……..me malo spravljajo v zadrego , in na neke sila sila zanimive ideje (ispod odeje) heheheheheh

Danes je dan poletja in stara Ljubljana e polna glazbenikov in firbcov ….
lep in soncen dan !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Mladih ,sočnih , še kislih …..?, ali že po onih odpadlih že malo plesnjivih ,…heheheheh

malo heca , heheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

eeeeeeeeeeeeeeeeeeee,………….bbbbuuuuuuuuuuuuuuuuu,……
jaz bi tud čečnje,………….beeeeeeeee, buuuuuuuu

lep dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ejga… kva dogaja.. folk?

Jani je čist full v delu.. vi pa o češnjaicah in češpljicah.. pa o tuših in… hmmmmmmmmmmmmmmmmmm

pismo štumpi, ej, jaz sem pa mislila, da je avgusta tole….
super !!

Ja pa o gnilih japčkah tud!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To morš pa ti vedet po kom ti diši.Kaj mene sprasuješ…Jest sem samo ugibala če ti diši po jabučkah!!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Polupčkam..kaj ste mi nardil iz take lepe pesmice..en kup enih jabčkov,pa rib,pa enga mesovja..uhhhhh pismo!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muci, saj je vedno tako. Odpreš eno lepo temo, nežno in prijetno, pa jo sfižimo, he, he…lahko govorimo tudi o lepi noči, pa o kovterčkih, pa še o čem…..

Vengo dal mar e sono bella abronzata, e anche un po stanca…………..
Lep dober večer vsem, ki ste pozno v poletno noč nekje v bližini.Tako, končno so moji fantje uspešno zaključili šolsko leto,jutri imamo piknik(kako prav pride vsaka “škuža”-beri izgovor).
Sedaj sem “prelistala “vse dnevne novice, prebrala horoskop,in že me kliče ta druga polovica(ne bom rekla boljša, ker …danes ni).Greva pogledat najino leseno barkico, ampak res barčičičičico, ki smo jo danes spustili po popravilu spet v vodo.Kdo ve, če je še na površju.
Tako se mi ne gre, toda ta moj me je kupil za dve kepice sladoleda, na pa smo tam……..grem.
čao
paty
a še to za slovo–sex je:
TRAGIČEN:imaš s kom , a nimaš s čim
KOMIČEN:imaš s čim a nimaš s kom
ŠTUDENTSKI:imaš s čim, imaš s kom , a nimaš kje
FILOZOFSKI:imaš s čim, imaš s kom, kje ,a čemu?
paty ne bo več filozofirala

paty

Hja, potem pač združiš kar se združiti da, da potegneš iz vseh navednih nekaj , kar rabiš…
Recimo : Tragičen : imaš s kom
Komičen: imaš s čim
Študentski:zdaj že imam s kom in s čim, rabim še plac…in sfilozofiram čemu, pridem do tega, da zato, ker mi je z njim pri tem lepo !!!

uh, kakšna lepa noč…..

Zdaj, a mi prosim lahko nekdo razloži, o čem gre beseda?
Zanima me, kakšno vezo imajo pri vsem tem , pri vseh teh lepih besedah, gnila in negnila jabučka, zakaj se omenjajo, čemu služijo, in kdo je gnil jabuk zdej ?

heheh ugibaj le kdo!
Ta črni vražiček se pojavi,nardi mal zbrke..pol pa sviz..čaki zdej ga spet en čas ne bo.Dokler………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

………..spet ne pride, pa zakuha in gre….hehe..

New Report

Close