Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vengo del mar

Vengo del mar

TOČNO!!1 To je ta naš lump….

Uha tko…sem likala,sem čist preč! zdej grem pa pod tuš in nina nana…Zadnje čase sem tako utrujena zvečer …uff sploh se take ne poznam..vse me nekej boli,pa štoka..pa trga vraga..a misliš da se že staram al kaj?še mal pa nam za nobeno rabo več—-matr–
Zajči pančkaj lepo,sanjaj še lepše..pa se jutri spet pišemo..Nočko….
Aja če pa pride mimo ježek,ga lepo pozdravi..pa enga duplega kušelca mu prlimej..en mal še v mojem imenu..a pRav? Ti kar izkoristi..pa mene krivo nared ni blema..heheh CMOKK****** lepo mirno nočko….papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj grem tudi jaz ( pod tušem sem že bila ), še malo peglezen na cunje vržt, pol pa ninat. Sam nisem nič zaspana. Se sliši muzika iz mesta, ko imajo pozdrav poletju, pa se mi ni dalo tja, čudno…
Lepo ninaj, ježka verjetno danes ne bo, ker nimam filinga, da bi prišel, torej ga ne bo….škoda….drugače bi mu prilimala cmočka zate in zame…pa zame in zate….
Nočko muca *********

To je tist.. k tud jest ne štekam :))))

Jani želi obema dobro jutro :))) in en hot day :))))))))))))))))))

.. ja muci, staraš se.. tko kot se vsi :)))))))))))))

Jani ve, da muca ne more bit neki posebnega na tem področju :))))))))))

Ej, paty, paty, vse te neumnosti okrog seksa
so “izumili in napisali” tisti, ki rabijo izgovor, da
NE seksajo. Kajti zame je seks prav tako vse
to, kar je napisano, ampak kljub vsemu še vedno
…….. heh, eeeeeeeeee, saj veš no, eeeeeeeeee……………………….. če mi rata, pol še vedno ………… tudi jaz …………. seksam, jaaaaaaaaaaaaaaa!!!:

TRAGIČEN: ker imam s kom in če se malce potrudim, imam tudi s čim,
problem oz. tragika je samo v tem, ali se bom potrudila, da bom imela s čim. To je zdaj tisto, kar bi se pri sebi vprašala – ali se bom potrudila. In če upobim dovolj spretnih prijemov, bemtiš, imam zagotovo imam s čim;

KOMIČEN: imaš s čim a nimaš s kom: ekola, meni na kožo pisano, imam s čim, kar je možno najti kjekoli in kadarkoli, heh, nimam pa s kom, dokler ne dočakam gospodarja; komika pri tem je, da lahko da pride, lahko pa tudi da ne pride. In če pride, lahko da pride do TRAGIČNOSTI, če pa ne pride, je pa KOMIČNA TRAGIKA seveda tukaj, ampak, spet uporabim domišljija, pa še malček domišljije, pa seksam vseen, heh, heh, heh!

ŠTUDENTSKI: imaš s čim, imaš s kom , a nimaš kje: vse smo že obdelali, gre le še za plac. Bemtiš, so današnji študentje čudni. Jaz bi tudi na lustru, če bi ne bilo drugod placa, tudi na lustru. Pa saj je možno vsepovsod, tudi v stopnišču in tam ti je ša najbolj varen, če to ni res, ejga: ko in kakor hitro prihaja voz, zatuliš, da nekdo gre, in nevarnost tistega, česar si vedno ne želimo, je mimo. No, a ni res, a?

FILOZOFSKI: imaš s čim, imaš s kom, kje ,a čemu; Na, edino ob tej bi se ustavila, pa se veseeno ne bom, ker nisem filozof in nisem razpoložena pri seksu filozorirati. Čemu, o seveda čemu, jaz zato, da je kdo malček odvisen vsaj par minut od mene, hehe, heh, da je vsaj malček časa meni lepo, jajajjajajajjajajja, da se dela nekaj, kar je lepo delati, da se počne nekaj, kar se počne že “iz davne tradicije ven”, da se ohranja tovrstno tradicijo in ……. da imam občutek, da včasih počnem nekaj, kar bi znalo iziti z dobrim rezulttom, da počnem nekaj, kar mi daje obutek, da še nisem kreputo, da počnem nekaj, kar zbliža ne le duha, temveč tudi telo ……

ej, nam več filozofirala, povem samo to, da je vedno, povsod, kadarkoli, kakorkoli in kjerkoli možno in željeno seksati, samo domišliji moramo dati prosto pot. In če nas bo pri tem prijetnem in zelo dopadljivem delu vodila domišljija, nas lahko pelje le-ta celo na luno, seveda s povratno vozornico, ampak …… luna nas čaka, fantje in dekleta, gremo na luno ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uhuhu, tole je pa uhuhu, muca, a ?

Vse the same, Jani, ampak še vedno nč ne razumem…
čudno, izgleda, da je v moji kepi megla…. ;)))

heheh nč ne štekam……!!!***+ Ane Jani je pa gut al pa kull..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he nisme edina..jaja vročina seka to bo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj smo vsi zadnje čase ratal zabiti, ha, ha…..

Ja, pomlad, poletje, izgubi človek razum :)))))))))))))))))))))

dokleer……………………..heheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

.. a si ti mal romantična dušca :))))

a bi?

hmmmmm … ja sej so res dooooooooooooobre 😉

LUMP!!!!!****+++****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Madona, Mariči, kako ti ne bi ratalo ?
Dijo, mijo !
Pravzaprav, je lep pohod na luno….

New Report

Close