Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Verjamete v pravo ljubezen?

Verjamete v pravo ljubezen?

Evo,Božič je tu (Srečen Božič mimogrede ;).. čas ko nam,nesrečnim v ljubezni spet dela skomine.
Dolgo sem bila v zelo teški vezi, o podrobnostih raje ne bi. V glavnem predolgo vztrajala,saj sem se ga bala. In zato dolgo trpela. Končno mi je uspel velik korak naprej.. Stara sem 30,sem družabna,komunikativna,zadovoljna z svojo zaposlitvijo in cenjena v družbi. Imam veliko prijateljev, vedno v družbi. In tudi raznih vabil”snubcev” za avanture itd mi ne manjka. A želim si nekaj več, to kar nikoli nisem prav imela.
Razmišljam o pravi sreči. O tem,kako je čudovito imeti ob sebi pravo osebo. Nekoga katerega imaš res rad, ceniš malenkosti in drobne trenutke z njim in si le želiš njegovega objema..poljuba.. zaradi zelo slabe izkušnje,sem preveč pazljiva,prijatelji mi govorijo naj podrem ta zid,katerega sem si postavila. Ampak..teško je.
Kljub vsemu verjamem v pravo ljubezen, iskreno in preprosto. A teško je najti pravo osebo.
Koliko vas je nesrečnih v ljubezni? Verjamete,da je za vsakega nekje prava oseba?

Dokler ne boš vedela, da se piše TEŽKO, ne boš dobra za nič drugega kot za vrečo za praznenje. Moraš veliko delat na svoji razgledanosti, če si želiš spoznat kaj globljega.

Kompliciraš in koisli mpliciraš…..Prepusti se življenju. Zadihaj. Počni kar ti paše počet. In ne misli vsako sekundo na nekoga. Življenje ti bo že prineslo kar ti bo prineslo. In predvsem, kar ti je namenjeno. Prepusti se.

nova
Uredništvo priporoča

Ne verjamem v ljubezen. Morda je najbližje idealu ljubezen do otrok, vse ostalo pa…
Verjamem, da nas z drugimi združujejo potrebe (po intimnosti, bližini, varnosti…), ljubezen pa je minljiva, tako kot tudi odnosi. Ljubezen morda občutimo bolj v določenih posebnih trenutkih, dvomim, da kdo občuti ljubezen kot stalnico v svojem življenju. Konec koncev smo si ljudje med seboj tujci, nihče nikogar ne pozna, več ali manj so predstave o naših bližnjih le iluzije – torej je iluzija tudi ljubezen.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Moji razgledanosti prav nič ne manjka,hvala! Vedno znova se čudim komentarjem takšnih oseb, kateri človeka sodijo po slovnični napakici.
Ampak hvala za mnenje 😉

V prave pijavke

Dokler ne boš vedela, da se piše TEŽKO, ne boš dobra za nič drugega kot za vrečo za praznenje. Moraš veliko delat na svoji razgledanosti, če si želiš spoznat kaj globljega.
[/quote]

ma dej bejži no, grammar Nazii….. kaj pa če je Lapsul Linguae iz naslova zatipkanja???

Avtorica, sem iz dolgoletnega zakona, več kot 20 let, pa ti po pravici priznam, da mi je bil tale letopnji božič v solo tak balzam za dušo….. Resnično. Danes na terasi na soncu doma martinčkanje, potem sprehod ene 7 km, pa nič kuharjenja včeraj za razširjeno družino cca 20 ljudi, kot preteklih 10 let… Pa sem tudi sama “hot stuff”, se moram descev otepat, sploh v kakšni savni, kamor zadnje pol leta zahajam sprostit svojo dušo po opravljenem kondicijskem treningu. res mi prav prija, tole – bo preskok , nov list v mojem življenu – jebacha za nekaj na hitro ne potrebujem. Si raje sama pomagam za ta čas , z veseljem, z mislijo na kakšenga dobrega žrebca s fitnesa :))) Ker si me vsak tudi ne zasluži pod sebe ali nase dobit, sorry. Se spoštujem in cenim. Upravičeno. Ko bo pa “Mr. Suitable” prišel mimo s svojimi feromoni, se mu bom pa prepustila. Jasno, prej bom dodobra preverila, da ni kak čustveni freak ali manipulator. Takega sem imela, ni šans da se grem kaj podobnega v naslednjem življenju. Čustva, spoštovanje, zrelost, spospobnost prelevitve iz zaljubljenosti v ljubezen – z leti veš, kaj pričakuješ pri naslednjem partnerju in kaj nudiš tudi za to – če je pravi, vse in še več. Češnjica na vrhu.

Seveda smo si ljudje tujci,dokler se ne spoznamo. A da pridemo do tega, se moramo odpreti in osebo spustiti blizu. Tvegati in biti to kar smo,brez pretvar in laži. Lahko smo se odprli ravno pravi osebi,in ona nam..in se ta iluzija zna spremenit v ljubezen. Moja teta je bila z stricem 40 let,do njegove smrti sta bila kot zaljubljena najstnika, nista znala brez drug drugega. No,ne da nista znala..nista hotela. Teta sedaj komaj prebija dan, pa je od smrti že par let. Tako da ni vse v iluziji.. 🙂

Top zapis! Hvala za tole..Se čisto strinjam z napisanim 🙂
Privoščim vam vse najlepše, in verjamem, da boste našli pravo osebo zase.. 🙂

Nič ne skrbi, kmalu se bo našel nekdo, ki te bo sprejel k sebi. Potem mu boš lahko hlinila ljubezen in jemala denar, na koncu pobrala polovico premoženja. Samo za to se vam gre!

ma dej bejži no, grammar Nazii….. kaj pa če je Lapsul Linguae iz naslova zatipkanja???

Avtorica, sem iz dolgoletnega zakona, več kot 20 let, pa ti po pravici priznam, da mi je bil tale letopnji božič v solo tak balzam za dušo….. Resnično. Danes na terasi na soncu doma martinčkanje, potem sprehod ene 7 km, pa nič kuharjenja včeraj za razširjeno družino cca 20 ljudi, kot preteklih 10 let… Pa sem tudi sama “hot stuff”, se moram descev otepat, sploh v kakšni savni, kamor zadnje pol leta zahajam sprostit svojo dušo po opravljenem kondicijskem treningu. res mi prav prija, tole – bo preskok , nov list v mojem življenu – jebacha za nekaj na hitro ne potrebujem. Si raje sama pomagam za ta čas , z veseljem, z mislijo na kakšenga dobrega žrebca s fitnesa :))) Ker si me vsak tudi ne zasluži pod sebe ali nase dobit, sorry. Se spoštujem in cenim. Upravičeno. Ko bo pa “Mr. Suitable” prišel mimo s svojimi feromoni, se mu bom pa prepustila. Jasno, prej bom dodobra preverila, da ni kak čustveni freak ali manipulator. Takega sem imela, ni šans da se grem kaj podobnega v naslednjem življenju. Čustva, spoštovanje, zrelost, spospobnost prelevitve iz zaljubljenosti v ljubezen – z leti veš, kaj pričakuješ pri naslednjem partnerju in kaj nudiš tudi za to – če je pravi, vse in še več. Češnjica na vrhu.

STARŠEVSKI ČVEK

Verjamete v pravo ljubezen?LijaL25 Dec 2019 22:03 

FacebookTwitterPinterestDeli

Evo,Božič je tu (Srečen Božič mimogrede ;).. čas ko nam,nesrečnim v ljubezni spet dela skomine. 
Dolgo sem bila v zelo teški vezi, o podrobnostih raje ne bi. V glavnem predolgo vztrajala,saj sem se ga bala. In zato dolgo trpela. Končno mi je uspel velik korak naprej.. Stara sem 30,sem družabna,komunikativna,zadovoljna z svojo zaposlitvijo in cenjena v družbi. Imam veliko prijateljev, vedno v družbi. In tudi raznih vabil”snubcev” za avanture itd mi ne manjka. A želim si nekaj več, to kar nikoli nisem prav imela.
Razmišljam o pravi sreči. O tem,kako je čudovito imeti ob sebi pravo osebo. Nekoga katerega imaš res rad, ceniš malenkosti in drobne trenutke z njim in si le želiš njegovega objema..poljuba.. zaradi zelo slabe izkušnje,sem preveč pazljiva,prijatelji mi govorijo naj podrem ta zid,katerega sem si postavila. Ampak..teško je. 
Kljub vsemu verjamem v pravo ljubezen, iskreno in preprosto. A teško je najti pravo osebo. 
Koliko vas je nesrečnih v ljubezni? Verjamete,da je za vsakega nekje prava oseba?

Odgovori  

Sorodne vsebine:Ko ljubezen ni dovoljAli verjamete v ljubezen?Ali verjamete v usodno ljubezen?Ljubezen NE obstajaprava ljubezen?

Nasmehi na obrazih otrok ne le decembra, ampak skozi v…

Maja Jerman: Vsaka malenkostna obdaritev nekomu šteje!

Mladi upi 2019: znani so zmagovalci razpisa po izboru …

Preproste praznične frizure v samo nekaj trenutkih!

Prvo kot prvo25 Dec 2019 22:12 

LijaL je napisal/a: ↑

Dokler ne boš vedela, da se piše TEŽKO, ne boš dobra za nič drugega kot za vrečo za praznenje. Moraš veliko delat na svoji razgledanosti, če si želiš spoznat kaj globljega.

Odgovori  

micibicci25 Dec 2019 22:13 

Kompliciraš in koisli mpliciraš…..Prepusti se življenju. Zadihaj. Počni kar ti paše počet. In ne misli vsako sekundo na nekoga. Življenje ti bo že prineslo kar ti bo prineslo. In predvsem, kar ti je namenjeno. Prepusti se.

Odgovori  

miles25 Dec 2019 22:18 

LijaL je napisal/a: ↑

Ne verjamem v ljubezen. Morda je najbližje idealu ljubezen do otrok, vse ostalo pa… 
Verjamem, da nas z drugimi združujejo potrebe (po intimnosti, bližini, varnosti…), ljubezen pa je minljiva, tako kot tudi odnosi. Ljubezen morda občutimo bolj v določenih posebnih trenutkih, dvomim, da kdo občuti ljubezen kot stalnico v svojem življenju. Konec koncev smo si ljudje med seboj tujci, nihče nikogar ne pozna, več ali manj so predstave o naših bližnjih le iluzije – torej je iluzija tudi ljubezen.

——————————————————————————————————-
Do what you can’t.

Odgovori  

LijaL25 Dec 2019 22:25 

Moji razgledanosti prav nič ne manjka,hvala! Vedno znova se čudim komentarjem takšnih oseb, kateri človeka sodijo po slovnični napakici. 
Ampak hvala za mnenje 😉

Odgovori  

Ti povem v kaj verjamem25 Dec 2019 22:35 

V prave pijavke

LijaL je napisal/a: ↑

Odgovori  

Holly Grail25 Dec 2019 22:37 

Prvo kot prvo je napisal/a: ↑

ma dej bejži no, grammar Nazii….. kaj pa če je Lapsul Linguae iz naslova zatipkanja???

Avtorica, sem iz dolgoletnega zakona, več kot 20 let, pa ti po pravici priznam, da mi je bil tale letopnji božič v solo tak balzam za dušo….. Resnično. Danes na terasi na soncu doma martinčkanje, potem sprehod ene 7 km, pa nič kuharjenja včeraj za razširjeno družino cca 20 ljudi, kot preteklih 10 let… Pa sem tudi sama “hot stuff”, se moram descev otepat, sploh v kakšni savni, kamor zadnje pol leta zahajam sprostit svojo dušo po opravljenem kondicijskem treningu. res mi prav prija, tole – bo preskok , nov list v mojem življenu – jebacha za nekaj na hitro ne potrebujem. Si raje sama pomagam za ta čas , z veseljem, z mislijo na kakšenga dobrega žrebca s fitnesa :))) Ker si me vsak tudi ne zasluži pod sebe ali nase dobit, sorry. Se spoštujem in cenim. Upravičeno. Ko bo pa “Mr. Suitable” prišel mimo s svojimi feromoni, se mu bom pa prepustila. Jasno, prej bom dodobra preverila, da ni kak čustveni freak ali manipulator. Takega sem imela, ni šans da se grem kaj podobnega v naslednjem življenju. Čustva, spoštovanje, zrelost, spospobnost prelevitve iz zaljubljenosti v ljubezen – z leti veš, kaj pričakuješ pri naslednjem partnerju in kaj nudiš tudi za to – če je pravi, vse in še več. Češnjica na vrhu.

Odgovori  

LijaL25 Dec 2019 22:43 

Seveda smo si ljudje tujci,dokler se ne spoznamo. A da pridemo do tega, se moramo odpreti in osebo spustiti blizu. Tvegati in biti to kar smo,brez pretvar in laži. Lahko smo se odprli ravno pravi osebi,in ona nam..in se ta iluzija zna spremenit v ljubezen. Moja teta je bila z stricem 40 let,do njegove smrti sta bila kot zaljubljena najstnika, nista znala brez drug drugega. No,ne da nista znala..nista hotela. Teta sedaj komaj prebija dan, pa je od smrti že par let. Tako da ni vse v iluziji.. 🙂

Odgovori  

LijaL25 Dec 2019 22:47 

Top zapis! Hvala za tole..Se čisto strinjam z napisanim 🙂
Privoščim vam vse najlepše, in verjamem, da boste našli pravo osebo zase.. 🙂

Točno tako! Vse ženske smo pokvarjene in vsi moški ste kur**rji!! Ne prenesem ljudi, ko na podlagi slabih izkušenj mečejo vse ljudi v isti koš! A ste vsi moški isti?? Ne,kot tudi ženske nismo!


[/quote]

Vidiš, točno se zavedaš resnice, pa se vseeno želiš pretvarjati, kot da ne obstaja. Če bi te sedajle vprašal, ali bi bila z nekom, ki nima denarja in stanovanja (živi v najemu), bi trdila, da to ni pomembno samo zaradi argumenta, ampak v praksi bi pa takega hitro, če že ne takoj, odjebala.


[/quote]

Tip ljudi s katerimi se družiš je tudi vprašljiv. Kakšni odnosi so sploh to, premorejo globlje odnose. Tukaj ti nič ne pomaga milijone snubcev (odločajo tudi oni…) in tvoja družabnost. So ljudje, ki kar blebetajo in blebetajo v resnici pa nič ne povejo…

Sicer pa je med spoloma prevelik razpon in sovraštva, noben si niti ne želi več poglobljenih odnosov. Najprej te premami potem pa glava govori drugače in si premisliš, za zaljubljenost moraš biti malo naiven in nor…

Glede na to,da je velik procent ljudi/družin po današnjih statistikah v najemu..torej le vsi ne gledajo na denar,kajne! 😉
Oz.si ne “iščejo” partnerja po finančnih zmožnostih.
Mene ne poznaš,ampak verjemi, da obstaja več vrst ljudi.
In vedi, denar je in ga ni, če ga nimaš ga vseeno lahko ustvariš. Ljubezen pa je,ali je ni. To je vsa umetnost.


[/quote]

Kot v nicku, ce hoces biti sit, moras jesti, pa ceprav tvegas, da ti lahko kaj oblezi v zelodcu ali crevesju in potem se ne pocutis dobro… ampak to se zgodi izjemoma ane, v veliki večini primerov, se dobro najes in uzivas v hrani in se po tem tudi odlicno počutiš. Da preprecis da bi ti bilo slabo pac si previdna pri tem kar lahko naredis… torej da ves da so zivila sveža, uzitna, dobro oprana, dobro skuhana itd… in vse to tudi delas., ceprav ti je bilo ze gotovo kdaj tudi neprijetno po zauziti hrani, se nisi odpovedala prehranjevanju, ampak previdnost uporabis v zmernosti tako da te ne ovira, da ti ne povzroca skode, negativnih ucinkov.
Tolk figurativni primer, da ti bo jasno, da zid je wayyy wrong odlocitev in huda napaka… sebe stradas zivljenja in tudi srece… ker nikogar ne bo nikjer, ki bi mu na celu pisalo jaz sem prava ljubezen… ampak prava ljubezen se zgodi v odnosu… in za odnos moras cloveku dati priloznost in skozi vzajemno dajanje in prejemanje se potem spoznavas, skupaj rastes, razvijas… in ce gre vse v skupno smer iz tega potem nastane lahko lepa prava ljubezen, ki pa jo je treba vedno zalivati in gojiti…
Po drugi strani pa ce pa ugotovis, da si z nekom, ki mu das priloznosti, skozi spoznavanje le nista tako blizu, pac gresta vsak svojo pot…
Nic narobe… samo ziveti je treba in pustiti.. in tvegati s tem da das cloveku priloznost… brez tega ni.nic…
Zagotovil vnaprej ni nikjer za nic… je pa dejstvo, ki gotovo drzi… ce das priloznost in v Odnos vlagas, ti zagotovo prinese zivljenje-to je lepe trenutke, custva ki bogatijo in zagotovo z zelo veliko verjetnostjo to tudi ostane za vedno, ker tvoja dejanja vlaganja v odnos, iskrenost, itd. stremijo k temu, in partner ki je delezen tega, tako posledicno tudi z njegovimi dejanji.

Pa se ena stvar je nekaj najbolj glupega in tudi krivicnega je zaradi ene slabe izkusnje z enim clovekom, druge nic krive stran odganjati in drzati. Ljudje niso.smo enaki, vsak je svoj in to, da nic krive drzis stran zaradi enega preteklega slabega, je krivicno do nic krivih, saj ti niso nic naredili, poleg tega sebe stradas zivljenja in ljubezni… ves koliko pravih si s takim nacinom ze stran odgnala.. in si se tako.sama oropala prave ljubezni, srecnih dogodkov… v reali sama sebe s tem sabotiras in si povzrocas nesreco.
Prej se zbrihtas vec zivljenja ti bo ostalo,lahko pa tudi do konca zivljenja prezivis s tem strahom, zamudis celo zivljenje in se potem na smrtni postelji tolces po glavi, ker povratka za noben izgubljen dan ni. Popolnoma tvoja izbira in odlocitev… dejstvo je samo, da ta strah in zid te ne ščiti pred nicemer, samo krade ti bistvo zivljenja in odnosov in dokler to pustis in si zapravljas zivljenje in ga izgubljas dan za dnem. Saj pa vendar si opravilno sposobna oseba in znas odreagirati. Strah je samo tiste, ki nimajo samozaupanja, vase ne verjamejo… ne v druge, ampak vase. Uspesni vedno tvegajo, si zaupajo, da v primeru krizne situacije bodo ze znali odgovorno postopati, se odgovorno takrat odlocati na podlagi takratnih dejstev in stvar resiti. V vsaki stvari je tako. Brez nic ni nic. Ce zelis najti pravega cloveka za vezo, bos morala ga spustiti k sebi, da ga spoznas. In pravi obstajajo, polno jih je, poglej naokoli koliko je srecnih parov, vez , druzin in ves kaj se, vsakdo izmed njih je bil tudi ze kdaj razocaran in na tleh, ampak ga to ni dotolklo, ampak je vzel to kot izkusnjo, prebolel in si rekel, vreden sem ljubezni prave in verjamem, da nekdov meni to prepozna in vidi, ce se tako obnasam… torej dam priloznost in vlagam v odnos… in tako so nasli potem.pravega… po razocaranju… jih veliko poznam. Samo verjeti je treba in kaj potem tudi za to narediti. Zid ne resi nic, zid pomeni, da sama sebi pocnes tisto kar ti je prej v vezi pocel partner, ki te je razocaral. Torej sama se odrekas ljubezni, sama se pehas v razocaranja, v izgubo dni zivljenja, ko bi jih lahko preživela z nekom pravim.


[/quote]

Jaz nekaj opazam vedno bolj, tisti, ki kot razlog navajajo, da drugi, ne oni sami, gledajo vse samo na denar, v resnici projecirajo na druge lastno materialisticno usmerjenost. Jaz realno pravim tako denar je pomemben, vsi ga moramo imeti, da lahko prezivimo… in v vezi, pravi vezi ga lahko dva za dostojno prezivetje druzine tudi ustvarita, kopicenje denarja in.obremenjevanje z.njim, da je nekomu toliko pomemben, da ga je potem samo strah, kje mu bo.kak zmanjkalo in si kopici denar na racunih, zivljenja pa ne zivi, ne gre nikamor, si ne privosci nic… to je pa grozno… denar ne kupi ljubezni in je tudi ne ustvarja. Zato se taki milijoni na racunu takim osebam ne prinesejo srece in.odebnega notranjega zadovoljstva, pomirjenosti s samim seboj in.lastnim.zivljenjem. ni zastonj rek, da tisti, ki imajo gore denarja, se bolj obremenjujejo z njim kaj in.kje ga bodo se dobili, kot tisti, ki zivijo normalno povprecno zivljenje.

Ljudje ki jih dnevno srecujemo in delujejo najbolj suvereni..obicajno nosijo v sebi najvecjo bolecino, praznino, so najbolj krhki… ampak vloge v zivljenju se tudi menjajo in tisti ki danes trpi bo nekoc docakal vlogo ki jo danes zavida drugim..in obratno..

Vrednost vseh vez pa se pokaze ko nekdo iz taksnih ali drugacnih vzrokov doseze dno…taksna veza obicajno ce so otroci vmes zivotari v upanju da bo nekoc boljse…kjer otrok ni se ideal razblini v trenutku saj nihce ne bo v slabem z nekom…kar je po eni strani odgovorno do prihodnosti osebe ki ji v danem trenutku gre..toda kam se je izgubilo v dobrem in slabem? In vloge se v zivljenju menjajo..danes na tleh nekoc ponovno na vrhu.. zal pa se izgubi zaupanje..ampak nekje globoko v nas se vedno tli ideal o usojenosti in naklonjenosti… ker sem se prepoznal v tvojem zapisu te povabim na sprehod, zimski tek ali karkoli…da skupaj pred svetom prikrijemo notranjo praznino :p…ko minejo prazniki in pride spomladansko sonce bomo pa ponovno lazje zadihali…v svobodi :p…
Lahko prinesem tudi kladivo da ti pomagam podreti tvoj berlinski zid…do sveta..ne nujno do mene..ce te kdaj zamika pa pisi na [email protected] p.s pred tabo je se dolgo zivljenje in vse lepo je se pred tabo ker slabo si za to zivljenje ze dozivela

Mam nad 40 in sem samska in seveda revna. In tako hočem da je in bo ostalo. Ko prebiram moške na tem forumu si prisežem, da bom šla rajši v samostan kot s kakšnim takim butalcem, ki jih tle berem.
Moških sploh več ne poznam. Ko rečeš, da iščeš tipa, te najprej vpraša, kaj ti njemu ponudiš (ravno na tem forumu je bilo tako). O faaak, ko se ti zagusti do konca. Če bi hotela fuuu*k bi ga plačala v tem času, tudi tipa ne bi iskala za seks, ker če te najprej to vpraša, potem veš, da se mu gre samo za eno stvar – KORIST in dobiček in če tega več ne bo, adijo.

Globlji odnosi so za moške itak fata morgana, sej še dojamejo ne, kaj to pomeni. Večina jih sploh ni sposobna empatije, razumevanja, to je za njih španska vas, še nikoli slišali za to. Tko da pozabi, da boš dobila takega moškega, ker tudi če taki obstaja, je zaseden!

Večina na prvo mesto postavi denar, DENAR, šele potem pride vse ostalo. Sej ne vem zakaj to pišem.

Pa še to. Moški govorijo, da želijo žensko z vsebino. LAŽ. Vse kar tip vidi so njene jošške, rit, pa ličila, pa meterske petke in seveda mini krilo. Na to padejo, drugih žensk sploh opazijo ne, potem se pa čudijo, da jih je ženska obrala ko zadnjega centa in penijo. PA KDO JIM JE KRIV, ČE SO DEBILI.

Če boš hotela tipa, ga boš morala vzgojiti, prevzgojiti…. zdresirati, dobesedno. Namreč samski, če ga dobiš, ga moraš nujno najprej ukrotiti. Pa to so zveri. Pa to so na ravni divjih živali. Naučiti ga pospravit za silo za seboj, da ne bo kot praššič vse posvinjal okoli sebe. Kakšnemu moraš še slinček nataknit, pa ne samo takrat, ko te gleda. Vsi bi radi cuzali, kupi mu dudo…. Ga utišat, ko je treba, naučuti kulturno obnašati, ker večina se obnaša slabše od gorile, ki je prejšnji teden hotela prevzeti sorodni teritorij. Skratka imeti tipa je isto kot froca,.. še slabše. Skratka, moj recept je tak. Če ti je kakšen za silo všeč, ga lahko daš na uvajanje in pol vidiš, če se ga da zdrasirat. Če se ne da, če je pretrd, greš na naslednjega, ne zapravljaš časa, s praššičem ti pa res ni treba biti. pa najprej moraš preveriti, če sploh ima zmožnost empatije, ker če je nima, bo večno na ravni gorile in se ga sploh ne da prevzgojiti v človeka.

Skratka težko je to.

Ne verjamemo.

Če boš ti čakala na tipa, ne bo nikoli prišel ali pa bo prišel taki, ki bo šel k vsaki tako kot je prišel k tebi.
Skratka za odnos se bosta morala oba potruditi ali pa ga ne bo. Pa tudi iti na kakšno delavnico o odnosih…. priprava za zakon. Mogoče se sliši neumno, ampak ni, ker tudi praivlnega odnosa se je treba naučiti in bolje je to storiti na začetku, preden zaideta v začaran krog, ki se ga ne da presekati. Za vse se je treba truditi. Redki imajo srečo, da so zadovoljni. NISO. Zato pa varajo kot petelini, ki skače po vseh kurah…. ki jih vidijo. Priznati pa tudi nočejo, da se je treba odnosa naučiti, če nisi ravno rojen pod srečno zvezdo in res najdeš sorodno dušo. To je bolj zadetek na loteriji kot realnost. Vztrajajo zaradi stroškov, otrok, obveznosti….. ko pa jim zavore popustijo, so pa kot petelini v kurniku….

V mojih očeh so moški res tepcii.

Nekatere potrebujete psa in ne moškega,kot zgleda. Svašta


[/quote]

Ne čudi se, ko boš zvedela da te partner vara in skače zaradi tvoje naivnosti kot petelin po kurah… Ampak mate srečo, da nikoli ne izveste. Sej v tem je point neumnih ljudi.

Ne verjamem v ljubezen. Morda je najbližje idealu ljubezen do otrok, vse ostalo pa…
Verjamem, da nas z drugimi združujejo potrebe (po intimnosti, bližini, varnosti…), ljubezen pa je minljiva, tako kot tudi odnosi. Ljubezen morda občutimo bolj v določenih posebnih trenutkih, dvomim, da kdo občuti ljubezen kot stalnico v svojem življenju. Konec koncev smo si ljudje med seboj tujci, nihče nikogar ne pozna, več ali manj so predstave o naših bližnjih le iluzije – torej je iluzija tudi ljubezen.
[/quote]

Zelo dober zapis!

Jaz se tudi čudim, kako eni samo iščejo …
Mene v tvojem zapisu sploh ni zmotilo, da pred vejicami ne delaš presledka.

New Report

Close