Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Verjamete v pravo ljubezen?

Verjamete v pravo ljubezen?

Ja, jaz verjamem, ceprav se meni ni zgodilo.

Sem ženska, a tvojega pisanja ne odobravam.
Če boš hotela tipa, ga moraš privzgojiti?
Tudi s tabo ni vse OK.

A si kdaj slišala za to, da človeka, ki ga imaš rad, sprejmeš z vsemi napakami in dobrotami. Tudi ti nisi idealna, tudi jaz ne. Zakaj bi ga spreobtačala, potem to ni več on. Pa ne govorim o straniščnem pokrovu in nogavicah, ki so na tleh zraven koša.

Malo se zamisli, kaj vse zahtevaš in to probaj spremeniti. Toliko, kot si sposobna nuditi, toliko boš dobila. Znižajo svoje zahteve, pa boš videla, da so okrog tebe tudi dobri moški.

Verjamem v kvalitetno partnerstvo. Princeske in princi pa v pravljice .

nova
Uredništvo priporoča

“Priznati pa tudi nočejo, da se je treba odnosa naučiti, če nisi ravno rojen pod srečno zvezdo in res najdeš sorodno dušo”

Bistvo je po tvoje cilj, ki opravičuje sredstva? Če torej prav razumem, je najbolj pomembno nadaljevanje vrste. Če goloba s strehe ni, vzameš pač vrabca z roke, odnosa se pa kar naučiš.

Seveda verjamem,ce ne bi pol ne bi bila že tolko časa poročena. :))
Ljudje prehitro vržejo puško v koruzo in po prvem razočaranju žalostno zaključijo da ni prave ljubezni. Je, samo nepravo osebo si si izbral (morda prav nekoga ki ne verjame v pravo ljubezen) v tem je problem. Za pravo ljubezen rabiš dva vernika, samo eden ni dovolj 🙂

ma dej bejži no, grammar Nazii….. kaj pa če je Lapsul Linguae iz naslova zatipkanja???

Avtorica, sem iz dolgoletnega zakona, več kot 20 let, pa ti po pravici priznam, da mi je bil tale letopnji božič v solo tak balzam za dušo….. Resnično. Danes na terasi na soncu doma martinčkanje, potem sprehod ene 7 km, pa nič kuharjenja včeraj za razširjeno družino cca 20 ljudi, kot preteklih 10 let… Pa sem tudi sama “hot stuff”, se moram descev otepat, sploh v kakšni savni, kamor zadnje pol leta zahajam sprostit svojo dušo po opravljenem kondicijskem treningu. res mi prav prija, tole – bo preskok , nov list v mojem življenu – jebacha za nekaj na hitro ne potrebujem. Si raje sama pomagam za ta čas , z veseljem, z mislijo na kakšenga dobrega žrebca s fitnesa :))) Ker si me vsak tudi ne zasluži pod sebe ali nase dobit, sorry. Se spoštujem in cenim. Upravičeno. Ko bo pa “Mr. Suitable” prišel mimo s svojimi feromoni, se mu bom pa prepustila. Jasno, prej bom dodobra preverila, da ni kak čustveni freak ali manipulator. Takega sem imela, ni šans da se grem kaj podobnega v naslednjem življenju. Čustva, spoštovanje, zrelost, spospobnost prelevitve iz zaljubljenosti v ljubezen – z leti veš, kaj pričakuješ pri naslednjem partnerju in kaj nudiš tudi za to – če je pravi, vse in še več. Češnjica na vrhu.
[/quote]

opa, hot stuff…, ti se doma potešiš na fitniserje, oni pa isto na tebe, tako čas mineva in praktično ne pride do konkretnega kresanja šepaše časa amapk v bistvu imaš prav, ne moreš vsazga pustit na sebe in pod sebe.

avtorica,
prava ljubezen se lahko zgodi samo mladim ljudem in to samo tistim neobremnjenim najstnikom z vero, izobrazbo, raso, kešom itd., ki živijo še v idealih. Pri zrelih in starejših ljudeh se ta ljubezen ne more zgoditi, če nimaš čiste preteklosti, kar pomeni, da bi moral človek svoje partnerje in spomine iz preteklosti brisat iz memorije in startat v novo vezo na polno, totalno neobremenjen z niti centom dolga iz preteklosti in seveda slabih izkušenj v preteklosti s partnerji, ker so mu oni merilo, pa se pol tega bojiš tudi pri novem partnerju, če ti uleti..
V glavi si izdelaš idealnega partnerja v tem stilu kot ga je opisala hot stuff, kar je v bistvu že kup pogojev in v akcijo ampak dobiti nekoga, ki dosega te pogoje je pa fata morgana. Čas, ki ga preživiš v pričakovanju te počasi zamori in preprosto dvigneš roke od tako imenovane prave ljubezni, ker te bo na novem partnerju slej kot prej začelo nekaj motiti.
Na Plan zreli in tud mladi moški dosti bolj fleksibilni kar se novih razmerij tiče kot ženske.
Pa še komad, ko je bila moja generacija tipov totalno neobremenjena v iskanju dobre partije bejb za dobro se imet z njo.

https://www.youtube.com/watch?v=AqS4aNi0HQY

Ne čudi se, ko boš zvedela da te partner vara in skače zaradi tvoje naivnosti kot petelin po kurah… Ampak mate srečo, da nikoli ne izveste. Sej v tem je point neumnih ljudi.
[/quote]

Tipa je treba zdresirat?
Kolikor jaz vem, so dresirani cucki ženskam nezanimivi, privlačni pa tisti, ki si ne pustijo natakniti uzd.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ti nisi samska ker so moški tepci, ti si samska ker moški niso tepci.

opa, hot stuff…, ti se doma potešiš na fitniserje, oni pa isto na tebe, tako čas mineva in praktično ne pride do konkretnega kresanja šepaše časa amapk v bistvu imaš prav, ne moreš vsazga pustit na sebe in pod sebe.

avtorica,
prava ljubezen se lahko zgodi samo mladim ljudem in to samo tistim neobremnjenim najstnikom z vero, izobrazbo, raso, kešom itd., ki živijo še v idealih. Pri zrelih in starejših ljudeh se ta ljubezen ne more zgoditi, če nimaš čiste preteklosti, kar pomeni, da bi moral človek svoje partnerje in spomine iz preteklosti brisat iz memorije in startat v novo vezo na polno, totalno neobremenjen z niti centom dolga iz preteklosti in seveda slabih izkušenj v preteklosti s partnerji, ker so mu oni merilo, pa se pol tega bojiš tudi pri novem partnerju, če ti uleti..
V glavi si izdelaš idealnega partnerja v tem stilu kot ga je opisala hot stuff, kar je v bistvu že kup pogojev in v akcijo ampak dobiti nekoga, ki dosega te pogoje je pa fata morgana. Čas, ki ga preživiš v pričakovanju te počasi zamori in preprosto dvigneš roke od tako imenovane prave ljubezni, ker te bo na novem partnerju slej kot prej začelo nekaj motiti.
Na Plan zreli in tud mladi moški dosti bolj fleksibilni kar se novih razmerij tiče kot ženske.
Pa še komad, ko je bila moja generacija tipov totalno neobremenjena v iskanju dobre partije bejb za dobro se imet z njo.

https://www.youtube.com/watch?v=AqS4aNi0HQY
[/quote]

uhh, zadnji odstavek, moj računalnik neki šteka… Na Planet tv je ena oddaja zapleži v ljubezen in tam se točno vidi, kako so starejši in mladi moški dosti bolj fleksibilni za nova razmerja kot ženska, sem napisal, pa ni preneslo vseh črk.

Ne verjamem v ljubezen. Morda je najbližje idealu ljubezen do otrok, vse ostalo pa…
Verjamem, da nas z drugimi združujejo potrebe (po intimnosti, bližini, varnosti…), ljubezen pa je minljiva, tako kot tudi odnosi. Ljubezen morda občutimo bolj v določenih posebnih trenutkih, dvomim, da kdo občuti ljubezen kot stalnico v svojem življenju. Konec koncev smo si ljudje med seboj tujci, nihče nikogar ne pozna, več ali manj so predstave o naših bližnjih le iluzije – torej je iluzija tudi ljubezen.
[/quote]

Ljubezen do otrok (in živali) častijo kot edino zveličavno tisti (fantazijsko-nostalgični ciniki), ki sami ljubezni niso zmožni. Je**š takšno “ljubezen”, ki temelji na odvisnosti drugega. Ljubezni, kjer sta dva enakopravna, pa niso sposobni ne živeti ne misliti. Ker pač en lahko gre, je vse skupaj za en k**ac?


Kvalitetno partnerstvo pa se dela – ustvarja z dejanji v reali. Niti najmanj ne v virtuali in v sanjarjenju in praznem razpredanju kako si nekdo nekaj želi na monu, v reali pa polom od človeka.
Aja uni, ki piše,da se taki v reali navzven najbolj močni kažejio – aha ja, kandidati za najhujše razplete- lažejo sami sebi, se pretvarjajo v reali in tudi v virtuali. Škoda časa za takšne ljudi. največ je vreden tisti, ki je iskren in si upa iskreno seči v dlan sočloveku, mu pogledati v oči in povedati tako in tako je – to si želim, tako in tako čutim, kaj lahko narediva glede tega. So v tazadnji Zadnji besedi lepo povedali glede tega- resničnost je ključna- resničen objem, besede v živo sočloveku… ne pa neko lapanje virtualno. To je tako prazno, pa že žaljivo je do sočloveka – deluje po sistemu lahko se lepega naredim in tui na daljavo pisarim neke pocukrane lepe želje besede in tako nahitro opravim – ibn v resnici si lahko čimdalj stran od mene, se mi ni treba ukvarjati s teboj, ampak lepega sem se pa naredil v mnogih postih s željami srečno in ne vem kaj še vse… ni to iskreno – to je prazno in ponižujoče do sočloveka.

Tisti, ki tako dela, je bolje da je sam, ker tako se z ljudmi ne dela. Virtuala ni mesto za delanje in gojenje kakršnegakoli odnosa. Tisti, ki tako dela, odnosa vreden ni – vsaj zame!

Ljubezen do otrok (in živali) častijo kot edino zveličavno tisti (fantazijsko-nostalgični ciniki), ki sami ljubezni niso zmožni. Je**š takšno “ljubezen”, ki temelji na odvisnosti drugega. Ljubezni, kjer sta dva enakopravna, pa niso sposobni ne živeti ne misliti. Ker pač en lahko gre, je vse skupaj za en k**ac?
[/quote]

Ne. Vse skupaj ni qurac. Ipak si orgazmirala v etapi.

Ne. Vse skupaj ni qurac. Ipak si orgazmirala v etapi.
[/quote]

Ne (le) osnova, temveč (očitno) tudi tvoj domet.

Kako ze pravi nas narod? Upanje umre zadnje.

Ne (le) osnova, temveč (očitno) tudi tvoj domet.
[/quote]

Domet, ki ga potrebuješ za svoj domet – paritev.

za Pikajlo

bla bla bla bla pa kva še. Če tipu ni prišlo do 30 leta mu tudi kasneje ne bo prišlo. Govorimo o moških po 30 letu, kjer so normalni že vsi zasedeni. To je pol drugač po 30 letu. Tle maš sramežljivce, reve, ki nič ne upajo, pol drugo skrajnost f..u.k fehtarje,.. pa petelini, ki mu ena ni dovolj in mora skakati po vseh, pa še vse vmes….. Ni drugega kot prevzgoja, totalna, po vojaško…. al pa ostaneš samska, razen če maš res srečo, da ga je punca načevljala zaradi kakšnega petelina ali bogataša….

Sicer boste vse kot jest, stare tete,…. Jest že vem kako je to. Če nič ne narediš, tudi prišel ne bo. Tisti ki pa bo, bo pa f..u.k fehtar, takega pa ne rabiš. Samo jest ne iščem tipa.

Ne sodim med nesrečne, a vseeno lahko kaj povem na temo; Verjamem v ljubezen, ne pa v nerealne pravljice.
Pravljična ljubezen, kjer je vse idealno, sodi v pravljice oz. trenutke realnosti. Včasih se zgodi za nekaj minut, včasih ur ali kakšen dan. Ni pa to tisto, kar se splača iskati – ker če to iščeš, boš vedno zgrešila cilj.

Iskati se splača realnost – človeka, ki deluje primerno spoštljivo, ki ti je všeč in privlačen, s katerim se lahko spoštljivo skregaš, ki vsaj poskuša upoštevati tudi tvoje mnenje in ne misli vedno, da ima samo on prav, in tako naprej. Tisti trenutki ljubezni pridejo kot nadgradnja takega odnosa, kadar se dobro zloži vse skupaj – od vremena zunaj, do fizičnega in psihičnega počutja.

A vse to v prvi vrsti pomeni obvladovati sebe. Postati ali biti moraš vsaj približno tak človek, kot sem opisal zgoraj, naučiti se moraš izbirati svoje bitke (sam se tega še vedno učim – pomeni pa, da ne zapenjaš za vsako malenkost, ki ti ne paše – ampak samo za tisto, kjer res ne moreš sprejeti), ne vleči užaljenosti ali slabe volje – pa čeprav ju še čutiš. Znati požreti svoj ponos, kadar nekje globoko v sebi veš, da ni upravičeno – in se naučiti ločevati kaj je dokaj nepomembno in kaj so tvoje teme, ki so ti tako pomembne, da so postale vrednote – in pri katerih ni popuščanja.

In na teh zadnjih – vrednotah – se splača poiskati človeka, s katerim si komp’atibilna.

Res je – to je kar zahtevna naloga in veliko jih moraš spoznati, da najdeš pravega. Najbrž vsaj 50 – 100 napačnih, preden srečaš primernega – razen če si velika Srečka.
Kar na delo!

Domet, ki ga potrebuješ za svoj domet – paritev.
[/quote]

Jaz ne, hvala. Srečno pri iskanju primerne, enako omejene, samice.

Moški bi morali iti tako kot včasihi na služenje vojaščine, da se ne bi držali celo življenje mamine kikle.

Kar poglejte generacije, ki niso šle na služenje vojaščine, roza pederičine in sramežljive reve, ki nič ne upajo, pol so pa takoj užaljeni…. Od tedaj dalje pa samski strmoglavo navzgor, razvajeni pizdetki, ki nič ni dobro za njih -pač tisti po 30tem….

Verjamem.

Ljubezen je pravljica za knjige in filme.

Vojaščina ne spremeni spolne usmeritve.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Jaz ne, hvala. Srečno pri iskanju primerne, enako omejene, samice.
[/quote]

Jasno . Trota si že ponucala .

Jasno . Trota si že ponucala .
[/quote]

Tebi je bolj malo jasno. Vsak tvoj zapis je strel v prazno.

Ne sprašuj koliko jih je nesrečnih, ampak koliko jih srečnih. Edino oni ti lahko kaj lepega povejo. Npr. jaz: ;)))

Seveda obstaja prava ljubezen. Da privabiš ljubezen kakršno si želiš, jo moraš najprej začutit v sebi, jo negovat in vzdrževat vsak dan. Ljubi in spoštuj sebe pa tudi moške. Ti garantiram, da boš srečala pravega.

New Report

Close