Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Verjamete v pravo ljubezen?

Verjamete v pravo ljubezen?

Prekleto dober komad! Mi kar pomaga pozabiti na požrešne in zabite kokoši. Toliko energije, kot je danes v “glasbi” ni več. In na žalost v ženskah tudi ne. Samo še telefoni in spake s šminkami. Poskušajo se predstavljati, kot seksualna in privlačna bitja z vsemi možnimi zunanjimi triki in šiki, vsebine pa nobene. Nobene seksi poze ne poznajo, še nagajivo ne znajo pogledati ali se prisrčno nasmejati, ker tega preprosto nimajo v sebi, ker so bile vzgajane že od malega, kakor avše, nastrojene proti nasprotnemu spolu. Kakorkoli že, svaka čast pokojni umetnici in Giorgiu.

opa, hot stuff…, ti se doma potešiš na fitniserje, oni pa isto na tebe, tako čas mineva in praktično ne pride do konkretnega kresanja šepaše časa amapk v bistvu imaš prav, ne moreš vsazga pustit na sebe in pod sebe.

avtorica,
prava ljubezen se lahko zgodi samo mladim ljudem in to samo tistim neobremnjenim najstnikom z vero, izobrazbo, raso, kešom itd., ki živijo še v idealih. Pri zrelih in starejših ljudeh se ta ljubezen ne more zgoditi, če nimaš čiste preteklosti, kar pomeni, da bi moral človek svoje partnerje in spomine iz preteklosti brisat iz memorije in startat v novo vezo na polno, totalno neobremenjen z niti centom dolga iz preteklosti in seveda slabih izkušenj v preteklosti s partnerji, ker so mu oni merilo, pa se pol tega bojiš tudi pri novem partnerju, če ti uleti..
V glavi si izdelaš idealnega partnerja v tem stilu kot ga je opisala hot stuff, kar je v bistvu že kup pogojev in v akcijo ampak dobiti nekoga, ki dosega te pogoje je pa fata morgana. Čas, ki ga preživiš v pričakovanju te počasi zamori in preprosto dvigneš roke od tako imenovane prave ljubezni, ker te bo na novem partnerju slej kot prej začelo nekaj motiti.
Na Plan zreli in tud mladi moški dosti bolj fleksibilni kar se novih razmerij tiče kot ženske.
Pa še komad, ko je bila moja generacija tipov totalno neobremenjena v iskanju dobre partije bejb za dobro se imet z njo.

https://www.youtube.com/watch?v=AqS4aNi0HQY
[/quote]

Ne verjamem v ljubezen. Morda je najbližje idealu ljubezen do otrok, vse ostalo pa…
Verjamem, da nas z drugimi združujejo potrebe (po intimnosti, bližini, varnosti…), ljubezen pa je minljiva, tako kot tudi odnosi. Ljubezen morda občutimo bolj v določenih posebnih trenutkih, dvomim, da kdo občuti ljubezen kot stalnico v svojem življenju. Konec koncev smo si ljudje med seboj tujci, nihče nikogar ne pozna, več ali manj so predstave o naših bližnjih le iluzije – torej je iluzija tudi ljubezen.
[/quote]

Podpis!

Ne sodim med nesrečne, a vseeno lahko kaj povem na temo; Verjamem v ljubezen, ne pa v nerealne pravljice.
Pravljična ljubezen, kjer je vse idealno, sodi v pravljice oz. trenutke realnosti. Včasih se zgodi za nekaj minut, včasih ur ali kakšen dan. Ni pa to tisto, kar se splača iskati – ker če to iščeš, boš vedno zgrešila cilj.

Iskati se splača realnost – človeka, ki deluje primerno spoštljivo, ki ti je všeč in privlačen, s katerim se lahko spoštljivo skregaš, ki vsaj poskuša upoštevati tudi tvoje mnenje in ne misli vedno, da ima samo on prav, in tako naprej. Tisti trenutki ljubezni pridejo kot nadgradnja takega odnosa, kadar se dobro zloži vse skupaj – od vremena zunaj, do fizičnega in psihičnega počutja.

A vse to v prvi vrsti pomeni obvladovati sebe. Postati ali biti moraš vsaj približno tak človek, kot sem opisal zgoraj, naučiti se moraš izbirati svoje bitke (sam se tega še vedno učim – pomeni pa, da ne zapenjaš za vsako malenkost, ki ti ne paše – ampak samo za tisto, kjer res ne moreš sprejeti), ne vleči užaljenosti ali slabe volje – pa čeprav ju še čutiš. Znati požreti svoj ponos, kadar nekje globoko v sebi veš, da ni upravičeno – in se naučiti ločevati kaj je dokaj nepomembno in kaj so tvoje teme, ki so ti tako pomembne, da so postale vrednote – in pri katerih ni popuščanja.

In na teh zadnjih – vrednotah – se splača poiskati človeka, s katerim si komp’atibilna.

Res je – to je kar zahtevna naloga in veliko jih moraš spoznati, da najdeš pravega. Najbrž vsaj 50 – 100 napačnih, preden srečaš primernega – razen če si velika Srečka.
Kar na delo!
[/quote]

Jaz pa se podpišem pod tole. Hvala, za tako lep zapis.

nova
Uredništvo priporoča


Jezus Marija… lol

Ti bos res do kona zivljenja sama. Resna si pa tudi po lastni zaslugi. In bos ostala. Se vidi zakaj… lol

Ljubezen je fikcija, iluzija. Traja dokler traja. Preide v navezanost, navajenost, velika vecina pa vztraja zaradi strahu pred samoto, financami, ipd. To so vam t.i. uspesni zakoni.

Odnosi so zacasni. To je prvo kar bi si vsak tip moral ubiti v glavo. Zato se ne obnasaj kot, da bo trajalo vecno. Ker ne bo.


Jezus Marija… lol

Ti bos res do kona zivljenja sama. Resna si pa tudi po lastni zaslugi. In bos ostala. Se vidi zakaj… lol
[/quote]
“Resna” ~ REVNA

Verjamem v ljubezen in dobro. Tko bolj na abstraktnem nivoju. Dejansko želim vsem dobro in če bi bila miss bi sigurno rekla, da si želim mir na svetu ( ampak nisem miss in tudi nikoli ne bom bila) Glede ljudi…eh toliko dreka so mi že servirali, da se ne zmorem več niti pretvarjat, da verjamem v kaj več kot v boj za preživetje.
Glej mlada si še in dokler verjameš v ljubezen in dobro in imaš sanje si še živa. Dokler ti krvoločni hudobni ljudje še niso pohodili zadnjega upanja v dobro čuvaj to kot nsjvečjo dragocenost.
Ko ste res srečni in imate iskrene ljubeče ljudi okoli sebe tega nikar ne kažite svetu. V tem krutem svetu je toliko iznakaženih ranjenih duš, ki svetu lahko ponudijo le zlobo in namerno z užitkom uničijo vse kar je lepo.

Pripomba;
K 1. odstavku – če si s tem mislil zaljubljenost – se strinjam.
Če si mislil ljubezen – pa ne.
Po mojem razumevanju je ljubezen sicer tudi to, v kar pišeš da preide – plus smeh, zabava in humor – a predvsem odločitev za to, da neomajno podpiraš nekoga in mu želiš in delaš dobro.

K 2. odstavku – ja, se strinjam – z dodatkom, da so različno začasni. Večen res ni noben, je pa lahko zelo dolgoživ – če ga neguješ in hraniš z vsebinami, ki zadovoljujejo oba.

ma dej bejži no, grammar Nazii….. kaj pa če je Lapsul Linguae iz naslova zatipkanja???

Avtorica, sem iz dolgoletnega zakona, več kot 20 let, pa ti po pravici priznam, da mi je bil tale letopnji božič v solo tak balzam za dušo….. Resnično. Danes na terasi na soncu doma martinčkanje, potem sprehod ene 7 km, pa nič kuharjenja včeraj za razširjeno družino cca 20 ljudi, kot preteklih 10 let… Pa sem tudi sama “hot stuff”, se moram descev otepat, sploh v kakšni savni, kamor zadnje pol leta zahajam sprostit svojo dušo po opravljenem kondicijskem treningu. res mi prav prija, tole – bo preskok , nov list v mojem življenu – jebacha za nekaj na hitro ne potrebujem. Si raje sama pomagam za ta čas , z veseljem, z mislijo na kakšenga dobrega žrebca s fitnesa :))) Ker si me vsak tudi ne zasluži pod sebe ali nase dobit, sorry. Se spoštujem in cenim. Upravičeno. Ko bo pa “Mr. Suitable” prišel mimo s svojimi feromoni, se mu bom pa prepustila. Jasno, prej bom dodobra preverila, da ni kak čustveni freak ali manipulator. Takega sem imela, ni šans da se grem kaj podobnega v naslednjem življenju. Čustva, spoštovanje, zrelost, spospobnost prelevitve iz zaljubljenosti v ljubezen – z leti veš, kaj pričakuješ pri naslednjem partnerju in kaj nudiš tudi za to – če je pravi, vse in še več. Češnjica na vrhu.
[/quote]

Kaj pa pričakuješ od feromonov? Ker mimo že hodijo, če praviš, da si sama pomagaš ob misli na določene osebke. A ja, ne ustavijo se 😚

Pripomba;
K 1. odstavku – če si s tem mislil zaljubljenost – se strinjam.
Če si mislil ljubezen – pa ne.
Po mojem razumevanju je ljubezen sicer tudi to, v kar pišeš da preide – plus smeh, zabava in humor – a predvsem odločitev za to, da neomajno podpiraš nekoga in mu želiš in delaš dobro.

K 2. odstavku – ja, se strinjam – z dodatkom, da so različno začasni. Večen res ni noben, je pa lahko zelo dolgoživ – če ga neguješ in hraniš z vsebinami, ki zadovoljujejo oba.
[/quote]
Kar opisujes ni treba poimenovati z besedo ljubezen, ker vse to spada ze pod pripadnost. Ljudje to pocno znotraj druzine, med prijatelji, v dobro druzbe, itd.

Ljubezen je zgolj zmisljena beseda, ki opisuje MOSKO fikcijo, da ga ima zenska rada kot osebo. Sprva je opisovala zaljubljenost, hormonsko reakcijo. Ko so psihologi slednjo malo bolje razumeli, pa so zabluzili s to fikcijo ljubezni.


Kar opisujes ni treba poimenovati z besedo ljubezen, ker vse to spada ze pod pripadnost. Ljudje to pocno znotraj druzine, med prijatelji, v dobro druzbe, itd.

Ljubezen je zgolj zmisljena beseda, ki opisuje MOSKO fikcijo, da ga ima zenska rada kot osebo. Sprva je opisovala zaljubljenost, hormonsko reakcijo. Ko so psihologi slednjo malo bolje razumeli, pa so zabluzili s to fikcijo ljubezni.
[/quote]

OK, s tem se lahko strinjam. Tu gre le še za semantiko.

Itak, ljubezen v pravem pomenu besede je nekaj najlepšega, kar nas v življenju doleti. Potrpežljivost in vztrajnost te enkrat pripeljeta na cilj, ene prej, druge kasneje, obupat pa ne smeš nikoli.

Lepo praznuj in obilo sreče😊

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Res je! Tega se drži kot svete resnice! Če si srečna, nikomur ne pokaži. Narediti ti bodo točno to kot meni. Iznakažene duše so se pripele name in me 24 ur nad dobesedno sesajo. Žleht, hudobni, resni, pokvajreni, iznakaženi, ko najdejo nekoga, ki se smeji, ki se zna hecat, je zanje dobesetno tko kot jackopot in potem te ne morejo nehate sesati, tvoje energije 24 ur na dan. Dokler se ne spremeniš v kup nesreče, ki si želi umreti, da se golazni znebi, dokler ti ne ubijejo duše, veselja, nasmeha, vicev, radosti, upanja… čisto vse ti ubijejo kar lahko. Čista represija.

zato nikoli in nikdar ne kaži drugim veselja in sreče in zadovoljstva. Ker tako hudobni in kruti in žleht ljudej obstajao, da si tega tudi predstavljati ne moreš, dokler ne postaneš njihova žrtev. Ker te živega požrejo in spremenijo v zombija brez življenja, duše, upanja. In postaneš samo že živi mrlič.

Res je! Tega se drži kot svete resnice! Če si srečna, nikomur ne pokaži. Naredili ti bodo točno to kot meni. Iznakažene duše so se pripele name in me 24 ur na dan dobesedno sesajo. Žleht, hudobni, resni, pokvarjeni, iznakaženi, ko najdejo nekoga, ki je srečen, ki se zna hecat, (a reven in se ne zna zaščititi) je zanje dobesetno tko kot jackopot in potem te ne morejo nehate sesati, tvoje energije 24 ur na dan. Dokler se ne spremeniš v kup nesreče, ki si želi umreti, da se golazni znebi, dokler ti ne ubijejo duše, veselja, nasmeha, vicev, radosti, upanja… čisto vse ti ubijejo kar lahko. Čista represija.

Zato nikoli in nikdar ne kaži drugim veselja in sreče in zadovoljstva. Ker tako hudobni in kruti in žleht ljudej obstajao, da si tega tudi predstavljati ne moreš, dokler ne postaneš njihova žrtev. Ker te živega požrejo in spremenijo v zombija brez življenja, duše, upanja. In postaneš samo že živi mrlič.

Iščejo ti hudiči v človeški obliki srečne ljudi, da jih bodo lahko požrli, energetsko, duhovno in spiritualno.

Najprej lokale, stvari, potem pa še ljudi. Vse kar lahko opica pokrade in uniči. to bo pokradla in uničila.

Ljudje so žleht, hudobni, zlobni… če tega ne doživš, tega ne veš. Mediji pa servirajooo kur**eve pravljice. Realnost je kruta. Ko ti ukradejo osebnost, ti ukradejo čisto vse, kar človek ima. Vse.

In se sprijazniš, da boš celo življenej talec, živ mrlič in zombi, ker nimaš druge izbire. In potem zasovražiš vse moške. Izmečki gnili. In ljudi. Izmečki brez vesti. Iz golega ljubosumja ti uničijo življenje ZA NIČČČ, ZA NIIIIIČČ. Izključno iz golega ljubosumja in zavisti!!!!

Res je! Tega se drži kot svete resnice! Če si srečna, nikomur ne pokaži. Naredili ti bodo točno to kot meni. Iznakažene duše so se pripele name in me 24 ur na dan dobesedno sesajo. Žleht, hudobni, resni, pokvarjeni, iznakaženi, ko najdejo nekoga, ki je srečen, ki se zna hecat, (a reven in se ne zna zaščititi) je zanje dobesetno tko kot jackopot in potem te ne morejo nehate sesati, tvoje energije 24 ur na dan. Dokler se ne spremeniš v kup nesreče, ki si želi umreti, da se golazni znebi, dokler ti ne ubijejo duše, veselja, nasmeha, vicev, radosti, upanja… čisto vse ti ubijejo kar lahko. Čista represija.

Zato nikoli in nikdar ne kaži drugim veselja in sreče in zadovoljstva. Ker tako hudobni in kruti in žleht ljudej obstajao, da si tega tudi predstavljati ne moreš, dokler ne postaneš njihova žrtev. Ker te živega požrejo in spremenijo v zombija brez življenja, duše, upanja. In postaneš samo že živi mrlič.

Iščejo ti hudiči v človeški obliki srečne ljudi, da jih bodo lahko požrli, energetsko, duhovno in spiritualno.

Najprej lokale, stvari, potem pa še ljudi. Vse kar lahko opica pokrade in uniči. to bo pokradla in uničila.

Ljudje so žleht, hudobni, zlobni… če tega ne doživš, tega ne veš. Mediji pa servirajooo kur**eve pravljice. Realnost je kruta. Ko ti ukradejo osebnost, ti ukradejo čisto vse, kar človek ima. Vse.

In se sprijazniš, da boš celo življenej talec, živ mrlič in zombi, ker nimaš druge izbire. In potem zasovražiš vse moške. Izmečki gnili. In ljudi. Izmečki brez vesti. Iz golega ljubosumja ti uničijo življenje ZA NIČČČ, ZA NIIIIIČČ. Izključno iz golega ljubosumja in zavisti!!!!
[/quote]
Skratka, si zrtev, ki sovrazi cel svet, ne le moske. Ampak, ker si zenska, te zato ne bo se nihce napadel. Se tolazili be bodo. Medtem, ko bi taksnega moskega zivega pozrli, ces kak luzerski jokavcek je. To ti je priviledge, da si moski, vec… 😉

Ves kolikokrat so ljudje ze mene razocarali, izkoristili, … Pa nic me jokam, ampak lepo zivim zadovoljno zivljenje prilagojeno realnosti. Svetu kot je. Ne pravljici, ki nam jo druzbeni inzenirji servirajo. Ampak take kot meni ustreza.

Mislis, da si vsa obupana nad zivljenjem, stara, revna, razocarana, …, ki iz dna duse sovrazi vse moske zadetek na lotu za tipe? lol


Skratka, si zrtev, ki sovrazi cel svet, ne le moske. Ampak, ker si zenska, te zato ne bo se nihce napadel. Se tolazili be bodo. Medtem, ko bi taksnega moskega zivega pozrli, ces kak luzerski jokavcek je. To ti je priviledge, da si moski, vec… 😉

Ves kolikokrat so ljudje ze mene razocarali, izkoristili, … Pa nic me jokam, ampak lepo zivim zadovoljno zivljenje prilagojeno realnosti. Svetu kot je. Ne pravljici, ki nam jo druzbeni inzenirji servirajo. Ampak take kot meni ustreza.

Mislis, da si vsa obupana nad zivljenjem, stara, revna, razocarana, …, ki iz dna duse sovrazi vse moske zadetek na lotu za tipe? lol
[/quote]

Če kaj sovražim sovražim to, da me nekdo prisili v razmerje, pa tudi, če obstaja samo zame. Počutim se kot v prisilnem razmerju, ki ga sovražim. Itak sem zato vsa nesrečna, zagrenjena, žalostna, obupana, razočarana, depresivna, brezvoljna in brezciljna….

Od kje tebi zadetek na lotu za tipe? A ti sploh veš kdo je meni všeč? Na celem svetu mi je všeč 1 tip ali 2, pa še to so tujci. Ostali so mi kot opice.

In da bi vse odvrnila od sebe, vsak dan kolnem ko budala, delam spake in grimanse na faci in jih objavljan na FB, samo najgršo sliko od najgrše…. prdim, žrem, puščam si dolge dlakee, …. obnašam se kot svinjaaa, druge gledam z morilskimi in zaničevalnim pogledi…. Ne grem več iz sobe, ker protestiram, nič večne pišem, nič več ne berem, nič več ne delam svojega hobija…. samo še spim po cele dneva in gledam TV.

Kuraaac, pa tak usran življenje, kjer vsako minuto porabiš za to, da podiš vse stran….

Res je! Tega se drži kot svete resnice! Če si srečna, nikomur ne pokaži. Naredili ti bodo točno to kot meni. Iznakažene duše so se pripele name in me 24 ur na dan dobesedno sesajo. Žleht, hudobni, resni, pokvarjeni, iznakaženi, ko najdejo nekoga, ki je srečen, ki se zna hecat, (a reven in se ne zna zaščititi) je zanje dobesetno tko kot jackopot in potem te ne morejo nehate sesati, tvoje energije 24 ur na dan. Dokler se ne spremeniš v kup nesreče, ki si želi umreti, da se golazni znebi, dokler ti ne ubijejo duše, veselja, nasmeha, vicev, radosti, upanja… čisto vse ti ubijejo kar lahko. Čista represija.

Zato nikoli in nikdar ne kaži drugim veselja in sreče in zadovoljstva. Ker tako hudobni in kruti in žleht ljudej obstajao, da si tega tudi predstavljati ne moreš, dokler ne postaneš njihova žrtev. Ker te živega požrejo in spremenijo v zombija brez življenja, duše, upanja. In postaneš samo že živi mrlič.

Iščejo ti hudiči v človeški obliki srečne ljudi, da jih bodo lahko požrli, energetsko, duhovno in spiritualno.

Najprej lokale, stvari, potem pa še ljudi. Vse kar lahko opica pokrade in uniči. to bo pokradla in uničila.

Ljudje so žleht, hudobni, zlobni… če tega ne doživš, tega ne veš. Mediji pa servirajooo kur**eve pravljice. Realnost je kruta. Ko ti ukradejo osebnost, ti ukradejo čisto vse, kar človek ima. Vse.

In se sprijazniš, da boš celo življenej talec, živ mrlič in zombi, ker nimaš druge izbire. In potem zasovražiš vse moške. Izmečki gnili. In ljudi. Izmečki brez vesti. Iz golega ljubosumja ti uničijo življenje ZA NIČČČ, ZA NIIIIIČČ. Izključno iz golega ljubosumja in zavisti!!!!
[/quote]

O prisiljena v depresijo, a si spet nazaj? 🙂

O prisiljena v depresijo, a si spet nazaj? 🙂
[/quote]

Globoko se opravičujem vsem, ki niso nič krivi in so prizadeti zaradi mojega pisanja. In zaradi samo 2 ljudi je prizadeto neverjetno veliko število ljudi. Opravičujem se jim in ja, pogrešem tudi sama nekdanje dni, ni dneva, da ne pogrešam nekdanjih dni.

Zelo mi je žal, da smo Slovenci žal samo hlapci, drugorazredni in da se lahko vsak opičjak izživlja nad nami, ko razkazuje in dokazuje svoje mišice in da lahko nagaja, izsiljuje in grozi samo zato, ker ima jajca. Ne vem kakšen je človek, ki se iz zabave izživlja nad človekom ampak žal tudi taki obstajajo.

Sovražim ljudi DNA srca. Kako si mi lahko to naredili. Iz DNA srca. Živali brez kančka pameti, sej ne vedo kaj delajo.

Sovražim ljudi iz DNA srca. Kako so mi lahko to naredili. Iz DNA srca. Živali brez kančka pameti, sej ne vedo kaj delajo.
Živali in nič drugega. Jest naj pa v peklu živim. Ne samo podnevi tudi ponoči. Živali brez možganov. Zleht krute živali brez možganov.

Verjamem v pravo ljubezen.
Malo je potrebno pravo ljubezen tudi prepoznati.

Meni se je zgodila.

Ne dopusti, da od hlepenja po ljubezni, ne prepoznaš prave ljubezni.

Tako kot se je opisala ta razocarana nad vsem zivim in mrtvim si povprecna mona predstavlja mene. In to zgolj zato, ker modernih zahodnjakinj in feminiziranega sveta vsesplosno ne povelicujem.

men se zdi, da bi teb ta komad iz katerega se kadi prav pasal, da te malo pomiri..

https://www.youtube.com/watch?v=e6RKG7ab4cM

A ni boljše, da verjameš v ljubezen (in jo gojiš, pa do kogarkoli ali česarkoli že) kot pa da si sovražen do vsega in vsakogar? Bi rekla, da ja.

Ljubezen oz. zaljubljenost je le trenutno čustvo. Časovno omejeno, po mojem mnenju. Ponavadi zaradi tega čustva ne vidimo nekoga v pravi sliki. Najbljižje se mi zdi simptomom najstniške bolezni, največkrat se dogaja v mladosti, za razliko od ljubezni do otrok, bratov in sester, staršev npr., ki je večna. Mogoče zaradi krvne veze, ne vem. Pa še to v enih družinah ne drži.
Z leti dobimo imunost, zato
ljubezen preveličujemo, kar se mene tiče. Ko metuljčki izginejo, ostane spoštovanje, navezanost. Tista prava, globoka, ko osebo čutiš. Ko si s to osebo dobro počutiš v tišini.
Ne tisti moreči tišini…..
Povezava, ki je nekaj močnejšega od tako opevane ljubezni. V imenu ljubezni je bilo storjeno toliko hudega, skozi celo zgodovino se dogaja.
Odvisno v kateri življenjski fazi je nekdo. Ljudje smo čustvena bitja, vendar smo si tudi različni.
Ljubezni ne vidimo vsi na enak način. Se ne pokažemo v pravi luči, npr. V strahu, da izgubimo nekaj, česar sploh nimamo, zamolčimo neke stvari, kar se pogosto dogaja. Ne vem, osebno sem bolj za spoštovanje odkritost in senzibilnost.
Avtorica, imaš še vse pred seboj.
Najprej spočij glavo in misli. Ne hiti in ne sili nikamor, saj bo!
Vse ob svojem času.
Srečno!!

New Report

Close