Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek veselje

veselje

Ker je petek. Vikend bo izredno kratek zaradi krsta. Ponedeljek bo tu kot šus. Namesto, da bi bil vesel, dea je petek in vikend, že zdaj nergam glede ‘ponedeljka.

Dobro jutro folk :o))

dobro jutro, seba ….torej boš imel žur ter gužvo…bo cela žlahta zraven?

A boš krstil mošt, al kak naraščaj ?

Tudi tebi dobro jutro. Aha, priprave na krst …. lepo…. Pri nas pada dežek, kako je pa pri vas? Pa tema je še…Ej Seba, a prideš na lambado? Pa ne na ples…na pecivo…ha, ha,ha… Sem včeraj spet packala in sem prinesla tudi malo v službo, da bomo imeli pri kavici. Če se potikaš kje tukaj okrog – lepo povabljen.

Krstil svojo hčerkico. Žura pa ne bo kaj preveč, samo najožji, cca15 kom.

Povej ulico ali okraj. Za sladkarijo VSE!!!

Ajde fosili, a mi lahko kdo pove koliko časa traja ta ceremonija krsta. Ali je odvisno od fare?

A ga vidiš, na kaj sem ga ujela??? Aha, sladkosnedi Seba…. Recimo, da sem približno 2 uri vožnje z avtomobilom proč od tebe…A vseeno prideš?

Super. Veliko veselja s hčerko ti želim.

Krst…če je na hitro je lahko samo petnajst minut (to se mi je zgodilo takrat, ko sem bila jaz botra), je pa lahko tudi ene pol urce… Ma saj gre hitro mimo, veš…

Po pravici povedano, komaj sem se do šihta prfjaku. Pa imam samo 25 min. Boš pa na občni zbor prinesla, a ne?

Je, definitivno.

Naš prejšnji je obvezno dodal še mašo, ta zdej pa reši v 15 min.

Moja sinova sta tako “trpela” eden uro in 15, drugi pa samo 15 minut.

Ne, ti bom kaj po mailu poslala, ha, ha, ha…..

No se pravi pri našemu se za 2 uri dober ha ha.

S hčerko in mojo sem pa zelo srečen

Tisto zgužvano pa ne bom jedu. Slaščica mora imeti en izgled, a ne? Bo treba kar v živo prinest ha ha.

Mogoče se pa nisi dobro “pogajal”.

Včasih pomaga “pogled” na denarnico :)))))))))))))))))))))

Ne skrbi srce…bo tako lepo, samo zate…

Hotmail cookie torej :)))))))))))

Se že topim, medim…

Oh za pogledat mu jo pa lahko dam. Sam pogledat. Če bo hotu kej met, mam pa tut en kup vizitk hi hi hi :o))))))

Ja, šur, potem bo pa vizitke dajal mulariji, ker so dobre za filter pri “špinelu” :)))

Ali bomo pa imeli en kup avtomehanikov, prodajalcev avtodelov itd ha ha

jutro Seba :)))))

Jutro tudi tebi. Daj zaupaj mi, kaj ste imeli včeraj?

Kolikor sem prebral vidim, da ne bi bilo dobro, če se vidite skupaj.

ok, družba, grem delat, se slišimo kasneje…

New Report

Close