Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek veselje

veselje

Ti imaš pa dober moto “easy come, easy go”

Eh, Seba moj **

Saj se nas boš navadil :)))
tisto včeraj je bilo nagajivo pisanje mojih prijateljic, ki sta obupno dolgo v nočko dežurali, da ti ja ne bi jaz napisala kaj lepega ( brez, da pritakneta svoj lonec ) .
Nič se ne boj ! Vse nagajanje je hec in se imamo radi med seboj. Ja, v soboto se bomo videle spet :)))
Pa se ja nisi ustrašil ???
Take so naše fore, boš videl ko boš dalj časa z nami !!

No, samo da je vse v redu. Plan?

Glede na to, da sem samo preletel včerajšnja sporočila, sem na enemu opazil povabilo na kofe. Pa še nekaj. Kako veš, da zraven tebe delam?

A, nisi bral včerajšnjih tem :))
Joj, seba no !

Sem, samo ne vseh. Priznam grešil sem. Ampak jih je bilo preveč za navsezgodi. Obnova plis

Pisal si tam na življenju. ( daj pomagi mi rečt, ledina center no…je to , to, nekako ? )
hehe, si pa nabasal na prave poste 🙂

veselje je… ko človek vid toliko prometa na forumu, zraven pa nima cajta, da bi pogledal, kaj sploh pišete :))))

aja, vikend…. matr.. tale bo mal zadrenan :)))

Kaj da bo? Kaj to pomeni?

No, ko si že tako milo prosil, nežno in tako lepo, se je zajčku stopilo srce..
pa je obnova takale.

Ma, nič. vse bi te nekam odvlekle, če bi le bil popoldan na netu, bog ne daj zvečer 🙂

pa sem si zamislila bolje da pohitim in te odvlečem jaz :))))

s čim Jani bo zadrenan ?
ne vem zakaj gre, ampak kot ti praviš ziher je kull..

Kje delaš, sama ušesa so me

Stanujem blizu ! In delam doma !

Vidim, da ste me čisto razkosale

grem na kofi. se beremo

Ne. Ha, ha, onidve sta se pol spulile za neke črne oči, jaz pa sem imela mir. Kjer se prepirata dva…
a nisem lepo govorila zate ?

SP. Ajde ulica je?

zadrenan – zaseden :))))))

Jah ni kaj, zajček si!!1 :o))))

Jani bo zadrenan v nedeljo.. s smučarskim sejmom.. bo moral viset tam od 8 do 16… šit.. a je to sploh kakšen vikend :))))

In ti si moj sonček :))))))))))))))))

Včeraj nisem imela preveč časa za branje. A se je kaj takega dogajalo tle gor? In pa…kje so ostale pupe…? A jih je zalilo???

Oh, bo že kako. Malo kuhanega vinčka, malo zabave z znanci okoli, pa bo ..malo drugače kot običajno…ampak boš videl ti bo še všeč…

oj ti zvezdica ti. Saj bomo mi pazili nate. Ne vem, mislim da je šla Gaia včeraj k zdravniku ..

Ja, tvoj zlati sonček….Ti zdaj miksava od enga do druzga posta.

New Report

Close