Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu VIC

VIC

Najprej dobro jutro. Predvidevam, da je dons ponedeljek ko tole berete … Al’ ste pa sami doma.

:)))))

Sedijo sadist, mazohist, serijski morilec, nekrofil, zoofil in piroman na klopci in se dolgocasijo do onemoglosti, ko se zoofil spomni in predlaga: Ulovimo eno macko!
Sadist doda: Ulovimo eno macko in jo mucimo!
Serijskimorilec: Ulovimo eno macko, jo mucimo in ubijmo!
Nekrofil: Ulovimo eno macko, jo mucimo, ubijmo in nategnemo!
Piroman: Ulovimo eno macko, jo mucimo, ubijmo, nategnimo in zazgimo!
Vsi pogledajo mazohista in pricakujejo, kaj bo dodal. Ta dvigne pogled
in rece: Mijav

“……..” dao oglas u novinama:
DONIRAM SPERMU,UGRADNJA BESPLATNA.

😉

Lep vikend.

dober večer…gledam nage dedce na netu, moj me pa sprašuje al bom hrenovko z al brez majoneze…brez, sem dost podmazana…
nočko…

mmmmmmmmmmmm (DOBRO! jutro)

uf… pa ne bi blo boljše, da bi ti ponudil svojo hrenovko???

sem si jo kar sama postregla…

lp

– »Gospod doktor. Zadnjih štirinajst dni imam pri seksu manjši problem. Moj tič je kot družinski pes.«
– »Kako to mislite?«
– »Ženi noče nič, “sosedo z interneta” bi pa kar raztrgal!«

še vedno “gate trga”??!!…hehe…

lp

kaj bi potem šele meni naredil, če bi se na tvoji vratih pojavila kot poštarca, kateri moraš nujno podpisati eno pošiljko…psi so baje alergični na poštarje;))…moja uniforma bi bila oprijeta, gumbki na srajcki odpeti skoraj do;))..najine oči bi se zagledale, ti bi bil mal razkurjen, ker si zaradi mojega zvonenja moral dol iz neta, kjer ste se ravno rajcali..in nato se ti jaz pojavim vsa taka pred vrati…povabil bi me naprej, saj nimas svincnika ob sebi..miza v kuhinji bi bila ravnopravšnja si misliš in že kuješ načrt, kako si boš polepšal dan;))..kako ti bo na plan butnila vsa tvoja pohota, ki že prehaja name.

Dobro jutro ti želim !

:)))

Dobro jutro tebi, lepa moja “pismonesnica”. (pišem, pišem, ….mail) Večkrat pridi … In zaboga! Naslednjič zapni predzadnja gumba na srajci, sicer končava na stopnišču. 😉

In jaz skoraj jokajoč odšla misleč, da moj dragi osvaja že novo srce;))…

mmm. na stopnišču hočm ja;))..tam tud paše za znoret…

Kaj ti je deklica da si tak žalostna? Kaj mi je!? Nič mi ni, sam’ češpla srbi. 😉

Sem se odločil osvajati … Ma tole sploh ne bo dober izraz. Odločil spoznavati in odpreti del sebe (šlic?) prek maila. Sam ne gre enostavno, ker se moram tut tuki oglašat. :))))

japaja, ti veš kaj ti je ljubše in določitev nato ne bo težka;))..mater sm zahtevna neda…haha

Jazka, zdi se mi, da vlagaš v nepravo podjetje! Možnost pa imaš da samo dobiš…. Tukaj sem!

se zavedam, da čim večja konkurenca, cim vecje povprasevanje, tem vecji bo uspeh, dobicek, uzitek;))..brez tveganja ni posla, brez rizika ni profita..in bom pametno vložila;))…in ni hudič, da ne dobim, kar želim…tole je pa čista ekonomska računica…haha

aja pa češpla nč ne srbi, češple jaz uporabljam v cmokih, jih rada jem zlo!

Čakta mal vidva! Jel se meni samo čini al se “gremo” suznjelastniško razmerje tuki? Jaz kokr roba eni kokr barantajo, drugi kokr ocenjujejo?

😉

Očitno se na ekonomijo še pa še spoznaš! Sam še vedno te opozarjam: vzemi ali pusti!

Tuki se gremo vse in nič, vzemi ali pisti…ja se mi zdi, da je tak sistem..še zmagec batina manjka;)) al kako se mu že reče…ne gledam tega..pa sem sam čula…

Ej, jebi ti tadva, rajš k meni pridi!

Tud jaz, pa čist surove, lepo vlažne…

boš ti pol moj zmagec;))

Ekonomska propaganda, nič drugega frend, hahahaha

:-))))

luna, jaz vedno pravim , da bi bil svet najlepši, če bi bile na njemu le ženske;)), nobenih pizdarij, sekarancij..vse bi živele srečno in lepo do konca svojih dni..pridem k teb ja..bo najbolje..pa še tota štajerka vroča temperamentna si..ajuj..;))

New Report

Close