Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu VIC

VIC

A že po petih minutah Lunči????

nocm da se na koncu izkaze tvoj slogan..ljubezen nam bo vsem v pogubo..haha

U, mater, jaz sem tipčka vabila, ne bejbe….. noja, saj z bejbo bo tud treba probat počasi….

suhe so tud dobre;))

Ja, dragec, ne morem se vzdržat…..

Menda ja ne bo, upanje vedno obstaja

Tako zelo vroča, prijetno pohotna…. Le kdo bi te ne želel met????

Ne ga srat! Še prekmalu rata taka, v tvojih letih pa ne, sem prepričan

Ti. Tole mi bol liči na ameriško predvolilno kampanjo.

;)))

“Tole dragi moji, je pa računica brez krčmarja!”

(pa da se mi ne najde zdej še eno smetalo. vlogo krčmarja kr sam prevzamem)

;))))))))

Prav, hahahahahaha

Navajam se pač, na nekem drugem forumu sem že objavil, da hočem pri naslednjih državnozborskih volitvah priti v DZ!

Rabim pa samo še moj štab, moje predvolilne ponudbe pa bodo imele eno samo točko:

ZA BOLJŠI SEKS MED SLOVENKAMI IN SLOVENCI :-))

tukaj si ze pogorel, kaj ne ves da je to tabu tema;)), vsi bi vse delali, le ne javno..haha

meni bolje sliči na neko mehiško limonadko;))

o komu ti zdej..jaz o pravih pristnih suhih češpljcah..ti pa o komu ali čem…???

Glede na to, da se folk deklarira kot “odprt in s širokim pogledom”, imam mnenje, da se izjave slovenk in slovencev po medijih vse preveč napačno percepirajo. Nekak tkole to zgleda v reali: “Od silnega odprtja (beri sranja o.p.) jim oke (na široko) izstopajo.”

N’č nou od stranke s takim sloganom. Bol bi palilo: “Lej kok večji kup dreka so uni tam nasrali. Bog ve kje so ga nakradli.” ;)))

Prav na to jih je treba pripravt! Morda se bomo takrat poslanci med seboj, sam ne tako kot se zdaj…

Najbrž res, hahahahaha

Halooooo? Se tam ne kregajo samo? Jaz te pa ljubim….

O tvoji češpljici – luliki, no!

Pita Fata Muju šta znači riječ SITUACIJA.
– Recimo, ti dodeš kuči sa posla i zatekneš mene i komšinicu, kako vodimo ljubav. E to ti je ženo – situacija.
Fata:
– Znači, situacija bi bila i u slučaju , da Ti dodeš kuči sa posla i zatekneš mene i komšiju kako…….
– Ženo, nemoj da brkaš BATINE sa SITUACIJOM.

:)))))))))

A little Indian boy asked his father, the big chief and witch doctor of the tribe:
– “Papa, why is it that we always have long names, while the white men have shorter names – Bill, Tex or Sam, for example?”

His father replied:
– “Look, son, our names represent a symbol, a sign, or a poem for our culture not like the white men, who live all together and repeat their names from generation to generation. Also, it is part of our makeup that in spite of everything, we survive.
For example, your sister’s name is Small Romantic Moon Over The Lake, because on the night she was born, there was a beautiful moon reflected in the lake. Then there’s your brother, Big White Horse of the Prairies, because he was born on a day that the big white horse who gallops over the prairies of the world appeared near our camp and is a symbol of our capacity to live and the life force of our people. It’s very simple and easy to understand.”

2Do you have any other questions, Little Broken Condom Made in China?”

:)))))))))))))))))

Žensko med spanjem predrami hrup in zbudi moškega poleg sebe ter reče:
– Hitro bejž! Moj mož se je vrnu! Moški pograbi vse cunje in skoči čez okno.

Čez nekaj časa se ta isti, ves pobuškan in razjarjen pojavi na oknu:
– *****, saj sem jaz tvoj mož!

paše mal smeha…hehe…

Prostitutke stojijo na cesti in čakajo stranke. Mimo pride starejša gospa in vpraša:
“Ja, punčke, kaj pa delate na cesti?”
“Čakamo, da bo tovornjak pripeljal pomaranče!” se oglasi ena.
“Potem se bom pa še jaz postavila v vrsto!” pravi starka in se ustavi.
Čez čas pride mimo policist, jo zagleda med prostitutkami in presenečeno blekne:
“Kaj, mamca, ali vi tut!!??”
“Seveda! Brez problema! Samo protezo si snamem pa jih že lahko cuzam!”

New Report

Close