Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vikenddd, jupiii

vikenddd, jupiii

vsem želim prijeten vikend

Jeeeeeeee ;))

Malo še, pa svoboda….

Ja, še malo, še malo :)))

Najs, js sm tud ze konc, zdele ob 16h grem pa z bejbo na Podpesko jezero 😌 Uzivite vsi, folk, pa varno pot dam 😊

S.p., vikend? ha ha

Če si dobro zorganiziran s.p., si z lahkoto še celo kakšen podaljšan vikend zorganiziraš ;))

[img]https://i.pinimg.com/originals/08/fc/27/08fc27543741703e26db83a69d37d854.gif[/img]

Vzela dve uri viška in sem že na morju do torka pozno zvečer!! Juhu. Sem se že namočila, sedaj pa v ležalnik in en fajn coctail. Na zdravje!

Hvala enako! (tonik in džin)

https://www.youtube.com/watch?v=CvHpzp_Q_HA

Ta vikend bo res skok v poletje, no vsaj tak mini štart. Drgač pa nisem glih ljubiteljica poletja, vikendov pa a lot.

Vse to si že storila in šla takoj na mon, a ne?? Res uživancija…hhaahaha…

Vse to si že storila in šla takoj na mon, a ne?? Res uživancija…hhaahaha…
[/quote]

Seveda, vse narejeno. Na morju sem bila malo čez 14h, šla v vodo, nekaj smo pomalicali, od petih naprej sem v ležalniku in malo čekiram na netu (čakam neko pošto), med čakanjem sem pa še na mon pogledala. Ne bi smela, po tvoje ? ;))

Seveda, vse narejeno. Na morju sem bila malo čez 14h, šla v vodo, nekaj smo pomalicali, od petih naprej sem v ležalniku in malo čekiram na netu (čakam neko pošto), med čakanjem sem pa še na mon pogledala. Ne bi smela, po tvoje ? ;))
[/quote]

Lepo lepo.
Sam ni mi jasno, kako na oddihu interneta ne izklopiš. In greš čikirat na mon? Tudi če čakaš na pošto. Očitno ti je dolgčas…

Lepo lepo.
Sam ni mi jasno, kako na oddihu interneta ne izklopiš. In greš čikirat na mon? Tudi če čakaš na pošto. Očitno ti je dolgčas…
[/quote]
Evo, pošto sem dočakala. Precej pomembna reč je bila. Dolžna sem ti še odgovor. Računalnik je odprt in sem pač pogledala na mon. Nikoli ga ob vikendih ne odpiram, danes sem šla prej iz službe in je bilo še nekaj treba storiti. Sedaj pa bo zaprt do srede zjutraj;). Pa ne se bat zame- nikoli mi ni dolgčas.


Evo, pošto sem dočakala. Precej pomembna reč je bila. Dolžna sem ti še odgovor. Računalnik je odprt in sem pač pogledala na mon. Nikoli ga ob vikendih ne odpiram, danes sem šla prej iz službe in je bilo še nekaj treba storiti. Sedaj pa bo zaprt do srede zjutraj;). Pa ne se bat zame- nikoli mi ni dolgčas.
[/quote]

Jaa…uzivaj, takile kratki, a sladki odklopi so mega. Ponovim za tabo nasl.teden … Se ne naužijem morja zlepa ….


Evo, pošto sem dočakala. Precej pomembna reč je bila. Dolžna sem ti še odgovor. Računalnik je odprt in sem pač pogledala na mon. Nikoli ga ob vikendih ne odpiram, danes sem šla prej iz službe in je bilo še nekaj treba storiti. Sedaj pa bo zaprt do srede zjutraj;). Pa ne se bat zame- nikoli mi ni dolgčas.
[/quote]

Jebeš tak oddih da moraš čikirat na internet. Potem pa oblajaš še vse možne klepetalnice od mona naprej. Kar je posledica dolgčasa. Moraš sporočit kok se maš kao fajn,…V resnici pa nikoli ne daš možganov na of in se ne znaš odklopit. Škoda.

Jaa…uzivaj, takile kratki, a sladki odklopi so mega. Ponovim za tabo nasl.teden … Se ne naužijem morja zlepa ….
[/quote]

Jaz tudi uživam. Nisem na morju, malo ven iz Ljubljane. Super je. Imaš srečo, da si lahko prej šla / sedaj so grozne gužve proti morju/ in od tam naredila še par stvari. Uživaj .

Jebeš tak oddih da moraš čikirat na internet. Potem pa oblajaš še vse možne klepetalnice od mona naprej. Kar je posledica dolgčasa. Moraš sporočit kok se maš kao fajn,…V resnici pa nikoli ne daš možganov na of in se ne znaš odklopit. Škoda.
[/quote]

Če čikiraš, mora biti res grozno. Čekirat ni problem. So ljudje, ki imajo tako službo, da morajo včasih še čez vikend kaj prečEkirat. Ni fajn, a tako je.
Samo da je vikend. Tudi če bom doma, samo da ni treba v službo.

New Report

Close