Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vila v Puli za 5000 EUR/teden

Vila v Puli za 5000 EUR/teden

Katarina Venček bo oddajala bilo v sezoni v Puli za 5000 EUR/mesec. Mogoče kakšen teden že najdejo, ampak da bi pa imeli celo sezono polno, pa ne verjamem . Pa Pula sploh ni neka  lokacija.

Odgovor na objavo uporabnika
Oddaja, 28.03.2024 ob 08:19

Katarina Venček bo oddajala bilo v sezoni v Puli za 5000 EUR/mesec. Mogoče kakšen teden že najdejo, ampak da bi pa imeli celo sezono polno, pa ne verjamem . Pa Pula sploh ni neka  lokacija.

Pardonnn

*Benček (ne Venček)

Vilo ( ne bilo)

P

Vidis se pisati ne znas pa se razburjas. Sicer bilo pa lepo povedano da ozkljucno vecjim skupinam do 6ljudi. Koliko pa to pride na noc/osebi od teh 5000 je pa tudi napisala. Zdej pa pac jebiga ne.

Kako ne, v Puli so festivali, veliko ljudi gre tja, si razdelijo stroške, pa je.

Vsi ti vplivneži itak nategujejo ljudi. Oni so mislijo, prodajno, drugače pa sami koristimo.  Kaj pa je 8 ljudi, to sta dve manjši  družini. Naši sosedje na Krku  oddajajo celo hišo , za 20 ljudi , pa je cena 2000 EUR na teden in nimajo vedno polno, vmes je 14 dni prosto. Govorim o juliju in avgustu. Lepa razkošna  vila, na bookingu ocena 9.5.

 

glede na to, da je toliko cena mobilne hiške v poreču, verjamem, da ji ne bo težko dobiti tega zneska

Če oddaja vilo za največ 8 ljudi za 625 € po osebi, za 7 dni, je to normalno. V hiši pa ne bi bila z 20 ljudmi za 2000 €, pa če mi plačaš. Na dopust se gre, da imaš mir in svobodo.

Odgovor na objavo uporabnika
Peace, 28.03.2024 ob 09:03

Če oddaja vilo za največ 8 ljudi za 625 € po osebi, za 7 dni, je to normalno. V hiši pa ne bi bila z 20 ljudmi za 2000 €, pa če mi plačaš. Na dopust se gre, da imaš mir in svobodo.

Saj so lahko tudi samo 4 notri.ni problema.  Povedala sem ceno pa kakšna je kapaciteta cele hiše.

Ni tako lahko oddati za tak denar. Ne bo imela polno, kakšne goste pa bo dobila v last minute varianti.  Kolega ima hišo v Opatiji, zelo blizu morja, 2. Vrsta, pa isto dela, poskuša oddati, oglas ima na bookingu, kar je prosto, pa koristijo sami in otroci .  Odda pa par terminov.  Nima vse polno.

Ja, pa kaj sedaj, bi rada vedela, koliko bo zaslužila letos s to vilo? Vsaj 5.000 €. A ti lahko? Ne. Pol se pa lahk požreš.

Imaš tudi vile za 10k+ na teden v sezoni. In za 20k+. In ja so večinoma kar polne. Vem ker smo delali z agencijo ki je to oddajala. Na hrvaško pač ne hodijo samo slovenci in slovaki :).

Katarina ima hišo, ne vilo, v Galižani, ne ob morju. To je časovn do plaže, toliko kot od Kozine. Katarina veliko govori, to je pa tudi to

Odgovor na objavo uporabnika
Davki, 28.03.2024 ob 09:09

Ja, pa kaj sedaj, bi rada vedela, koliko bo zaslužila letos s to vilo? Vsaj 5.000 €. A ti lahko? Ne. Pol se pa lahk požreš.

True, provizija http://www.booking.com je cca. 20% na bruto ceno, potem imaš PDV, ki je mislim da 13% na to storitev, turistične takse, čiščenje, utilities ipd. ipd.

Recimo, da na koncu od teh 4500 EUR po davkih in stroških ostane 1500-2000 EUR, kar ni slabo. Ampak če računaš amortizacijo in ostale zadeve, daš potem lahko od tega takoj 1/2 na stran…

5000 eur na MESEC?

in to se vam zdi drago?

LOL

večje zadeve grejo prej, kot pa dvosobni apartma za 5 oseb.

MON je poln denarjem kaj pa je to, drobiž. Jaz z družino in brat z družino najemava apartma na morju, ki je 300 m od morja, v Crikvenici.  Apartma je za 6 komot oseb, cena za enoletni najem (365 dni) je 6.000 EUR+ plačamo stroške, ki pa niso visoki. Samo za primerjavo. Letna kuhinja, zunanji žar, jacuzzi za otroke, zasebni parking in terasa, dobri lastniki. Tu pa za en teden kar ni nič, plačate tako ceno. Budale.

Odgovor na objavo uporabnika
Čebela_adela, 28.03.2024 ob 09:27

5000 eur na MESEC?

in to se vam zdi drago?

LOL

večje zadeve grejo prej, kot pa dvosobni apartma za 5 oseb.

Lol tebi. To je cena za 7 dni, ne cel mesec. Kapiš?

5000 EUR na teden (ne mesec). Če bi bilo na mesec, bi bila top cena.

Odgovor na objavo uporabnika
Oddaja, 28.03.2024 ob 09:38

5000 EUR na teden (ne mesec). Če bi bilo na mesec, bi bila top cena.

napisalo si uvodoma NA MESEC- V O S U- naredilo si vse polno napak, kaj sploh piše če si nepismeno

Odgovor na objavo uporabnika
HOMER, 28.03.2024 ob 09:44

napisalo si uvodoma NA MESEC- V O S U- naredilo si vse polno napak, kaj sploh piše če si nepismeno

Se posujem s pepelom, na hitro spisano, res je. V naslovu je prav, v tekstu narobe. A mi opravičis?

 

In kaj pol? Če češ vzameš, če ne pa ne. Kje je sploh problem? Eni majo drugi nimajo, simpl. 5k/teden se meni ne zdi neki posebej grozno, to je manj kot 1k€ na osebo za vilo. Sej to ni prikola … ne vem kaj vi mislite da so vsi na svetu socialci al kako? Al ženski ne privoščite teh 5k€? Res ne razumem …

To ni ob morju. 9 minut vožnje z avtom, 5km do morja. No ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Oddaja, 28.03.2024 ob 09:46

Se posujem s pepelom, na hitro spisano, res je. V naslovu je prav, v tekstu narobe. A mi opravičis?

 

ja seveda ti oprostim ko si se pa tako lepo opravičil.

Sicer pa so cene precej nižje za tedenski najem, npr. vila za 4 osebe (dve spalnici, dnevna, kuhinja, 2 kopalnici, bazen, zunanji žar in prostor za druženje v špici sezone za 1500 evrov za 7 dni.

Kako točno to vpliva nate?

Odgovor na objavo uporabnika
Oliver549, 28.03.2024 ob 10:04

To ni ob morju. 9 minut vožnje z avtom, 5km do morja. No ja.

Ja res je , to je precej od morja ne rečem, hiša je lepa, mi je pa zanimivo, ker sem v tem poslu, kako nas turisti zajebavajo če ni vse ob morju, torej prvi red. Vsi iščejo 50 m -do 150 m . Kako se take vile toliko stran oddajo , saj ima bazen, ampak to je res celinska Istra in ni ob morju.

Odgovor na objavo uporabnika
HOMER, 28.03.2024 ob 10:07

ja seveda ti oprostim ko si se pa tako lepo opravičil.

Sicer pa so cene precej nižje za tedenski najem, npr. vila za 4 osebe (dve spalnici, dnevna, kuhinja, 2 kopalnici, bazen, zunanji žar in prostor za druženje v špici sezone za 1500 evrov za 7 dni.

odvisno kako oddajaš prostore, če oddajaš preko bookinga, ti oni poberejo polovico, s tem da če imaš bazen ga oni čistijo 2x tedensko, prostore moraš čistiti pa sam ko gostje končajo dopust. Če daš čiščenje neki firmi tam blizu, ne boš zadovoljen, ker zelo slabo očistijo in posledično imaš pritožbe in slabe ocene- vem iz izkušenj, tako da obvezno moraš sam čistiti. To pa za seboj potegne lahko na 7 do 10 dni potovanje na kraj in nazaj- torej stroške in čas. Računati moraš amortizacijo hiše in opreme, ki znaša najmanj 3% letno, boljše je 5% letno, kar pomeni da dobiš investicijo nazaj v 20 letih, ali 33 letih. Če računamo 20 let je za vilo ki sprejme 8 oseb vrednost najmanj 800.000 evrov, kar pomeni 5% na leto 40.000 evrov amortizacije, brez stroškov vzdrževanja in kilometrine gore-dole… tvoji prihodki pa bodo v 5 mesecih (ne boš kasiral vsaki teden 5000- to samo v juliju in avgustu, povprečno pa 4000, kar pomeni 20 tednov po 4000 če bi imel res vse polno zasedeno 80.000 evrov- Če greš preko bookinga, ti oni vzamejo polovico, torej ti ostane le za amortizacijo, niti za stročke nimaš. Na prvi pogled je res videti veliko 5000 ampak dejansko ni.

New Report

Close