Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vilinska izjava….

Vilinska izjava….

Dragi moji…

Nekateri veste, drugi ne….že en čas se oziram, da bi malo spremenil delovno okolje, menjal službico ipd…pa tako se ob pošiljanju ponudbe ujame tudi kakšen razgovor….

Danes je bil en tak na Toyoti….

Komaj sem se porihtal ker mi je to muka…..nase gvant dat, ampak okej…se zrihtam, pripravim govor ipd…samozavestno vstopim v poslovno stavbo med une Toyote….nakar pristopi do mene ena….ena….ena….

Jebemti oca i majku i sveca i sve po spisku….zakaj me Bog preiskušaš tukaj…fanje moji…mešanica med Verbotnovo in Kajfeževo..vsa v modrem…z razporki na primernih mestih….me pogleda in reče…joj, tok ste lušno prošnjo napisal…..

No pa smo končali.
V momentu sem bil ob dar govora, samozavest in prijaznost hkrati….

Je že boljš, da ne delam tam ja.

ampak.. še vedno mi ni jasno… al je pol blo kej al n’č :))))

živjo Sašk :)))))))

se ti mudi ker boš moral it domov.
Saj jaz tud tako pravim al jo je al ni !!!
Jaz tudi nimam časa čakat

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

:)))))))))))))))))))))))))))))))

Ma @!#$ je blo dej :)))))))))))))))9

Glede službe….iščejo črnca ki bi bil tam cele dneve ipd…in full prodal.

Ma kako kej prodaš, če maš tako poleg????

… je sledeča – mi je crknila baterija :)))

eh , Nikita ostane Nikita , ni pomoči
ATLC

ATLC :)))))))))))))))))))))

Se vidi, da imaš ADSL po novem hehehe :)))))))))))

STLC seveda :)))

Nimam še 🙁

… in tudi te tanove baterije so za en drek !

hehehe, se specializiraš za druge artikle :))))))) kondomčiče :)))))))))))

Ma Saško…ko zagledaš kaj takega…tako lepega….tako sanjskega;))…ti mora dati motivacijo…da si še boljši, da znaš, saj veš v stilu,da je vse tvoje…in v napad…ne pa da počepneš kot kakšna…da ne napišem kaj no…
Cmoka…da bo drugič bolje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saško … B. drži pesti za tisto Kopersko varjanto :)))) bi ti velik lepše sedla kot ta bela Ljubljana :)))))

uh.. še ena varianta :)?

lep večer obema in.. lubčka obema :))))))))))))))

lubčka Jani … ful ful ful …. lubčka 🙂

B.

in sašku seveda tudi 🙂 da bi se rokca čimprej pozdravila …

ej a se spomniš une reklame … dobre vile :))) ja no, sej vem da ni smešno 😉 ampak …. to mi je glih na misel prišlo 😉

hahah
nič hudega B. hahah

Ah, sej v bistvu nisem “počepnil”, edino misli…dobesedno pa pogled….mi je uhajal tja….namesto k direktorju…….

Moj NE je pa povezan z urnikom…….nič en teden dop, drugi pa pop…..kr vsak dan do 18, kar pomeni, če ti prileze yapi pet do šestih in se hoče mal pelat….pomeni da potegneš, itd….v Pivki bi bil ob 19 ali 20 uri….
plus vsaka sobota delovna.

Ampak idemo dalje….cmokca nazaj, Sonček

No to je res, ampak v beli Ljubljani bi lahko skozi okno buljil ven in gledal kdaj se B dam pele :)))))))))))))))))))

Jani, s službami je tako kot s puncami.

Vedno je treba imet več variant.

Saško te je dans klical, ampak jedobil obvestilo, da si delal do 14 :))))
Jutri te pa nau, k gre u gozd :))))))))))

Uf….nanjo sem se spomnil že kar prvo sekundo, ko sem bil “naboden”

Vseeno pa….za tri izrečene želje…bi se upal še malo zbost :))))

Kot bi rekel J. Brus a Saško ? ajde folk gremo dalje ajde….:))))))))))))

UUUU, to bi bilo pa res kar preveč napeto…celi dan bi bil tam…pa četudi v dobri družbi,))…pa sigurno to res ni to kar iščeš in potrebuješ… in je bolje da šibaš dalje…SončeK ti želi da čim prej najdeš tisto tapravo…….službico…ko ti bo že zjutraj lepo ob misli nanjo…cmoka Saško…kako pa rokca ali še buba???;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahaha … zdej sem firbčna kakšne so te tvoje tri želje 🙂

Hehehe….zajček…ti bom res v priliki o njem zašepetal par reči, ja :))))

Hvala ti Sonček…full si prijazna.

Ja roka je full boljša….danes so me oča u hosto gnali…tako da, hočem al nočem mora nehat bolet. Jutri jo verjetno odvijem potem pa samo še navzgor :)))))))))))

Službica pa…ja, sej jo imam….zanimivo…ampak tu sem sedem let in srce si je zaželelo spremembe….Ki bo, ko pač bo. Ni pa nuja. Hvala za lepe želje, sej bom itak še kej zblebetal kako in kaj….

O ti firbček ti :)))))))))))))))))9

Ma….sej bi jih povedal, samo če jih, potem jih ni več možno izpolnit.
To delam za vsak primer, če zlate ribice in dobre vile res obstajajo :))))

Lubčka B…

New Report

Close