Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Violeta Tomic

Violeta Tomic

Cepiva preverjeno ščitijo pred kovidom? Pa ste vi resni?! A ste resno res resni? Tukaj bi še Krek zavil z očmi… Ne morem verjet no, RESNO?! Leta 2021 decembra taka izjava?

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 10.12.2021 ob 21:48

Cepiva preverjeno ščitijo pred kovidom? Pa ste vi resni?! A ste resno res resni? Tukaj bi še Krek zavil z očmi… Ne morem verjet no, RESNO?! Leta 2021 decembra taka izjava?

JA dejansko preverjeno ščitijo pred kovidom. Nevem al si mentalno zaostala al se sam delaš da podjebavaš ljudi.

Kolikor je meni znano ščiti le  pred hujšim potekom kovida, dobiš in raznašaš ga lahko kljub cepljenosti.  Ampak to je le mnenje zaostale osebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 11.12.2021 ob 09:24

Kolikor je meni znano ščiti le  pred hujšim potekom kovida, dobiš in raznašaš ga lahko kljub cepljenosti.  Ampak to je le mnenje zaostale osebe.

Ja no? Ščiti pred Covidom. Z virusom Sars cov 19 ki povzroča bolezen Covid ,pa se vseeno lahko okužiš, imaš manjšo možnost da zboliš in dejansko skoraj nič možnosti da zboliš z hudim potekom bolezni. Seveda so izjeme ,ampak ti so predvsem zaradi drugih dejavnikov kot so imunsko oslabljeni pacienti ,z rakavimi obolenji itd. Tega si nisem jaz zdaj zmislil ampak je splošno znano in dokazano.

” Bolnišnično zdravljenje je potrebovalo  1.392 oseb od 1,134.483 polno cepljenih, kažejo podatki ministrstva za zdravje, ki so jih navedli v odgovoru na poslansko vprašanje….Med vsemi potrjenimi primeri okužb s koronavirusom je bilo od 4. februarja do 2. decembra polno cepljenih oseb 52.921.” Vir. Slovenske novice

Primeri ki potrebujejo bolnisnicno zdravljenje niso glih blagi. To so te nicne moznosti…?

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 11.12.2021 ob 12:14

” Bolnišnično zdravljenje je potrebovalo  1.392 oseb od 1,134.483 polno cepljenih, kažejo podatki ministrstva za zdravje, ki so jih navedli v odgovoru na poslansko vprašanje….Med vsemi potrjenimi primeri okužb s koronavirusom je bilo od 4. februarja do 2. decembra polno cepljenih oseb 52.921.” Vir. Slovenske novice

Primeri ki potrebujejo bolnisnicno zdravljenje niso glih blagi. To so te nicne moznosti…?

Aja ti si tista ki ne razume preprostih stavkov v slovenščini… Bralno razumevanje na ničli.

Nevermind

Odgovor na objavo uporabnika
kovidmanija, 09.12.2021 ob 16:34

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 09.12.2021 ob 15:43

Ljudje si pomagajo, kot si znajo, saj je zaupanje v zdravnike zelo okrnjeno in to z razlogom.

Če te nekdo jemlje sistematsko in ne kot idividual je že pri tem napaka.

Korporacijam in tistim, ki samo opravljajo svojo službo niso pomembni ljudje ampak le tisto, kar lahko imajo od njih.

Bolj je to preprosto razumeti bolj težko je razumeti, da ljudje tega ne razumejo.

 

in v kovidmaniji nas res obravnavajo sistemsko administrativno in ne kot posameznike vsak s svojim telesom in vsak s svojim odzivom telesa…

tako je nedopustno da ljudem šibajo nove in nove šote, brez da bi kdorkoli preveril koliko ima posameznik sploh protiteles in če je v času cepljenja zares zdrav… to je vse nujna in strokovno ravnanje od mnnekdaj bilo pri vsakih še tako varnih in preizkušenih cepivih…

zdaj so to vse zanemarili… ironično glih za cepljenje ne preverjajo zdravja posameznika – pa ko je tam res strokovno pomembno in nujno,da si zdrav…  zdaj so administrativno določili kdaj se ponovno pika ljudi – brez da bi sploh pri ljudeh preverili koliko ima vsak posameznik protiteles… pa vemo,da ljudje različno odreagirajo na dva šota –  torej eni razvijejo fuil protiteles, eni skoraj nič in zato še kako bi morali vsakega posameznika preveriti predno ga na novo špiknejo…

ampak to jih ne briga… oni, kot da so ljudje živali na tekočem traku… in potem se ti osebki raznašajo za znanstvenike in stroko… mah bruuhaš res

 

 

Sem bila tudi na cepljenju za gripo v letih pred covidom in parkrat na cepljenju proti KME, po shemi tako kot je, preverjanje zdravja je bilo enako kot sedaj. Vprašali so te, če si ok in če si na kaj alergičen.

Otroke je pa pediatrinja res bolje pregledala.

Ja, tista katero imaš vedno za neumno ko nimaš odgovora.

Lepo bi bilo če bi imel en fiksen nik, ne vsakič drugega,  da bi te lahko ignorirala. Pristajal bi ti npr. Super gaslighter.

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 11.12.2021 ob 13:59

Ja, tista katero imaš vedno za neumno ko nimaš odgovora.

Lepo bi bilo če bi imel en fiksen nik, ne vsakič drugega,  da bi te lahko ignorirala. Pristajal bi ti npr. Super gaslighter.

Ti pa maš ravno taprav nick (tako se drugač napiše)

Sej me lahko, misliš da si jaz belim glavo s tabo? Eh hvala bogu da nisem tak idiot ko ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9575, 11.12.2021 ob 19:04

Ti pa maš ravno taprav nick (tako se drugač napiše)

Sej me lahko, misliš da si jaz belim glavo s tabo? Eh hvala bogu da nisem tak idiot ko ti.

Ne razumeš?! Težko se ti je izogniti ker imaš več vzdevkov! Dežurni troll.

Podoben primer je  poslanka nemške levice Sahra Wagenknecht, ki ima sicer visoko formalno izobrazbo, vendar je s svojim stališčem glede Covida pokazala, da je glupa kot točak.

New Report

Close