Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vitkec…a sva midva sedajle dežurna tule???

Vitkec…a sva midva sedajle dežurna tule???

Se mi zdi, da sva danes ta trenutek dežurna tule…sama….ja kletka je najina…in kako se počutiš…da si dobre volje že vem…pa si tudi kaj nagajiv, kot včeraj???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O JAAAAAA NAGAJIV NAGAJIV

KLETKA KAR UDOBNA MAVA FULL PLACA A

/

pa jaz sem tu…ravno sem prišla iz sprostilne urice 😉

ja…ravno dovolj za cartanje…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletka…lepo da si tu…jaz si grem sedajle kuhat kofija…za vse…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

meni pa prosim sokeca s smetano naredi ;)))))

Okej…grem spet nazaj dol…smetanco ja…da bos lizala lumpika moja…okej…ze delam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kofi…sok…in vsi smo nekam zginli…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala ti draga moja Sonči!!!

Kar bodi dežurna,saj te zdej celo večnost ne bo!
Sp

poplavo sem imela v dnevi :))) rožo sem preveč zalila in je kar teklo iz nje v podstavek iz postavka pa po dnevni sobi :))))))))
zdaj pa lahko v miru sokeca spijem…

Jaz bi pa zdaj rajš enga šnopčka,pa ne smem!
:-((((
Sp

oj ja to men dons tolk paše a verjameš

/

ja da mal gara zdele k pol bo cel cajt sam ležala pa kofetke pila

SKRATKA NČ DELALA

HAHAHAHAHA

/

ali lahko uživam življenje …ali ne??? Saj bom pridkana…obljubim;))! In mislila tudi na vaju…ja…ja

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti je pasalo kaj…naslednjič pa ti delaš…ampak jaz bom lizala ledija…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čauči dežurnim… sem prišla samo malo v kontrolo… Pridni ste… ob koncu šolskega leta dobite pohvalo z zlatimi črkami… ;)))

papaaaaaa

zakaj pa ne?

ok. zmenjeno. naslednjič pa nam jaz pripravim popoldanski posladek.

Škodi zdravju.
Bom rajš drug teden pleterskega dol pr njih,da me prepričajo,da noter pr njih ostanem ;-)))
Sp

jaja sonči midva garava ko zmešana ti pa uživaš

cmoka

/

New Report

Close