Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vitki …

Vitki …

.. uh … tam na temi “he he” se je taka klobasa nrdila, da mi odpira pol ure … pa nadaljujeva midva kar tu … :)))

ne ne … sam to bi te rada vprašala … A imaš poslikan ta tvoj tattoo? Če ga imaš … bi mi ga poslal na mail? … ti jaz pošljem pol tut mojga … :)))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

mislim poslikanga

crno -belega.ma ja ti ga loh posljem sam moram sliko najdt
mam pa konjicka ,cez celo lopatko

pridem kuj sam dol neki skocim 🙂

/

opa…tega pa se ne vem…lepoooo

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ne me jebat … :))))))))))))))))))) … jst mam tudi konjička čez celo desno lopatico … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jajaaaaaaaaaaaaa kaj se to praviiiiii

/

sonci to je pa tko za intimo hehehehhe:)))

/

Ne vem kaj se to pravi … :)))))))) … Dej … pošlji mi slikco … pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis … :))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ma ja jo moram najdt,pa se mi sploh ne sanja kje bi bla :)))

/

ne ti meni o intimi…cmoka;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Smrk smrk … a ni v računalniku? …. … …

A ti pošljem jst mojo? … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ne nije v racunalniku mam fotko nekje spravljeno sam pojma nimam kje:(((,ma bi ti jo poslal ni panike.

EJ KUJ KO JO NAJDM TI JO POSLJEM

/

ne seri, lepo se poslikaj pa je…ne pust cakat…saj si dec…cmoka obema!!!Tud jaz bi to rada videla,,,daj….slikaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA JA SEJ BI JO ZGANJAL SAM NE VEM S KATERO HEHEHHE:))

/

Evo … malo za predjed … :))))))))))))))) … to je pa moj tattoo … :)))) ;)))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

EJ TALE PA JE LUSTKAN AMPAK MOJ MOJ JE SELE DOBR :)))

MA SKODA DA TI NE MOREM POSLAT FOTKE :((((

MOJ JE PA NA ZADNJIH NOGAH OD PASU NAPREJ ,MAH KAJ TI BOM GOVORU BOM SLIKO NAJDU PA TI POSLJEM OK

CMOKA

/

HEHEHEHEHE JA JA SEJ JO BOS DOBILA TUDI TI SAM MAL POTRPLENJA PROSIM

/

ej pravokator pa si…rajcas…do konca;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Komaj čakam, da ga vidim … :)))) … res …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

evo rajca naprej…lump

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

MA NE NO CE PA RES NE VEM KAM SEM JO ZALOZU :((((

/

JA VEM JA SE TI SLINE CEDIJO :)))))

/

JA JA TAK SEM ,MLADIC HEHEHEHEHE

/

caki te dons poslikam jaz in še vse kaj drugega ce precej ne najdes fotke, le cakaj se ti mene!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha … :)))) … kaj se mi ne bojo … Vedno bolj se mi dopadeš … Bodoči motorist … tetoviran … :)))))) … visok … črne lase … modro-zelene učke …

Pa kaj bi rad še več? :))))))))))))))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

HEHEHEHEEHEHE SEJ JO BOM NAJDU NO SEJ JO BOM :)))

/

New Report

Close