Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vitki …

Vitki …

takojjjjjj

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HEHEHEHHEHE

/

JA MAMI ZE GREM :)))))

/

le cakaj se me..sem vse kaj drugega ko mami…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

AHAHAHAHAHAHA DEJ NEHEJ NO HAHAHAHAHAHAHA

ME BO RAZTRGAL HEHEHHEHE

/

Kaj se smejčkaš … Tle se ni nič za smejčkat … Žalostno je, da žensko tko zrajcaš, da je že čist mokra med nogami … in jo potem pustiš tako na suhem … :((((((((((((((((((

:))))))))))))))))) ;))))))))))))))))) 😛 … he he …

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

HJA MMMMMMMMMMMMMM KAJ NAJ RECEM -SORRY :)))HEHEHE

/

Nč sorry … nč … … … Slikco hitro poiskat … pa če magar celo bajto okrog obrneš … Po hitrem postopku poskenirat in poslat na mail … To je ukaz!!!

:)))))))))) ;)))) … hi hi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

UPS ZDEJ NSMO PA JEZNI HEHEHEHE:)))

/

Ne jezni … razdraženi … :))))) ;))))) … he he … in veš kakšne postanemo ženske ko ne dobimo tisto kar hočemo … :)))))))))))))))))))))))))) … hahahaha …

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a moj tatooo pa ni več zanimiviv…..smrk……

saj vem…po uporabi – zavrzi….

pa vseeno lep dan še naprej

leta letijo - iščem stevardeso.....

??????????????????????????????????? Dej dej … Razo … :)))) … sej veš da ti si eden in edini … :))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

AHA POHOTNE HEHEHEHEHE

VSE BI DALE SAM DA BI DOBILE HHEHEHEHEHE :)))))))))))))

/

No … hm … sej jst se troštam, da bom danes kej dobila … :)))) … he he … … … … od miškota … .. … :))))

… sam bi bla še toliko bolj srečna, če bi dobila kaj tudi od tebe … ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

OD MENE JA KOKR ZGLEDA DANS NE BO NIC :))))

GA NE NAJDEM ;))))))))))))

/

A ga ne najdeš? … .. ehm … sem verjetno jst na prvi pogled zastopla neki druzga … :)))))))))))))))))))))))))))))))))) ;)))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA SEJ SE POGOVARJAVA O KANJICKU AL KAJ;))))

HAHAHAHAHAHAHA

/

Ajaaaa … ja ja … o konjičku, ja … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

NO JA TISTEGA PA ZMERI NAJDEM ,NC BAT

CE GA PA SLUCAJNO NE GA PA KERA DRUGA HEHEHEHEHEHE

/

:))))))))))))))))))))))))))) … lump … zdej me pa že res rajcaš … lump … !!! :)))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

kaj delam,ah ne no pa tko hitr ej dej se mal pocak pol pa bo …………..

/

Kaj bo pol? :))))))))))))))))))))) …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja kaj pocak pa bos vidla :)))

bom vidu ce bos zdrzala hehehehe

(slikce ocitno dans ne bo :((((((((,bom prej znoru kt je ne najdem)

/

Pol pa aparat v roke in poslikat … !!!!!!!!!!!!! :)))

A če bom zdraža praviš … :))) … Jst sem do 16h tu … tko da … :))))) … bolje da pohitiš …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hehehe ja ne vem kako bo to dans morm jit se nekam pogledat sam pol me ni du jutri hehehehe

/

New Report

Close