Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vlada Janeza Janše

Vlada Janeza Janše

I, seveda se hvali tale vlada, kaj ne, sami uspehi so jo…kar menda dela nasprotno stran jako živčno in nesproščeno.
Se pa z vrabčkom strinjam. Dosti je tele zatohlosti tudi meni.

Ej ptička, ne poznaš življenja. Vodovod je tudi na vasi vsaj toliko pomemben kot v mestu, kjer lahko vodo konec koncev kupite za vsakim vogalom. Prihodnost Slovenije pa JE odvisna TUDI od podeželja, na kar se prejšnja oblast, razen pred volitvami, ni kaj pogosto spomnila. Lumparije je pa treba razčistiti, pa čeprav so te stare tudi več kot 50 let. Zaradi našiš dedkov in naših vnukov, če že zaradi nas ne.

Ej ptička, ne poznaš življenja. Vodovod je tudi na vasi vsaj toliko pomemben kot v mestu, kjer lahko vodo konec koncev kupite za vsakim vogalom. Prihodnost Slovenije pa JE odvisna TUDI od podeželja, na kar se prejšnja oblast, razen pred volitvami, ni kaj pogosto spomnila. Lumparije je pa treba razčistiti, pa čeprav so te stare tudi več kot 50 let. Zaradi našiš dedkov in naših vnukov, če že zaradi nas ne.[/quote]

A pa nisi ti tisti, ki se boji tudi stranskih učinkov čiste vode…glede ne neko temo spodaj?

No, tlele:

Vrabček, BELA KRAJINA NI ENA VAS! Dovoliš si podcenjevati to območje in ga na tak način tu gor razvrednotit. Belokranjci so lahko upravičeno prizadeti.Dejstvo je, da so brez vodovoda odkar pomnijo. Ta vlada jim bo to omogočil. Prejšnjim vladnim garnituram so ti kraji “viseli dol”.

Sem prebral, a ni vredno komentarja, prav tako kot tvoje mlatenje prazne slame ne. Pa vendar.
Sicer je bilo govora o hladni vodi, ne o čisti. Te nekateri ne poznate, ker vam je očitno bolj všeč ribarjenje v kalni. Ali pa mislite, da se zaradi nje stranski učinki ne opazijo.

Lumparije je pa treba razčistiti, pa čeprav so te stare tudi več kot 50 let. Zaradi našiš dedkov in naših vnukov, če že zaradi nas ne.

Kar se “lumparij” tiče je pomembno samo to, da ima vsak sam s seboj razčiščeno. Samo to šteje in nič drugo.

Takega mnenja je bil tudi moj dedek, tako mislim jaz, ker me je tako vzgojil in tako mislijo moji otroci.

Nič ne pomaga, da ti nekdo nekaj prizna, če je “njegova” resnica drugačna. Zato naj lumparije razčisti vsak sam s seboj. Tisti, ki jih pa več ni, pa predvidevam, da so jih tudi – sami s sabo.

Torej glejmo v prihodnost in pustimo preteklost. Vsak ima svojo resnico. In prav je tako.

Predvidevam da je bil tvoj dedek pameten mož in da te ni učil kako je voda nepomembna za neko od Ljubljane oddaljeno podeželsko vas. Za Belokranjce je tudi voda prihodnost, tega ti seveda ne razumeš, ker ti je bil blagostanje očitno položeno že v zibko. In ti ljudje naj po tvoje kar pozabijo na preteklost, ko pod tisto oblastjo niti vode niso imeli.

Voda je naravna dobrina. Zato ima vsak pravico do nje. In verjamem, da so tudi “tisti o katerih pišeš” vodo imeli in jo imajo tudi danes. Kaj ima oziroma je imela torej bivša oblast s tem.

Kar se pa preteklosti tiče, kot sem napisala: vsak zase ima svojo preteklost in svojo resnico. In to pomeni, da se mora “spraviti vsak sam s seboj”. Če pa “resnice” nisi zmožen sam sebi priznati, ne moreš tega zahtevati od drugih.

…Se strinjam, da dobi ena vas vodovod, prav, zakaj pa ne. Vendar to ni tako pomembno za danes in prihodnost Slovenije….Voda je naravna dobrina. Zato ima vsak pravico do nje. In verjamem, da so tudi “tisti o katerih pišeš” vodo imeli in jo imajo tudi danes…quote]

Predvidevam da je tole oboje tvoje, ali pa vsaj z istega računalnika. “Tisti o katerih pišem” so vodo seveda imeli. Bi bila ti danes zadovoljna s tako vodo kot so jo do včeraj imeli oni? Ali pa so mogoče “tisti o katerih pišem” manj pomembni državljani in je za njih tako vse dobro, saj so navajeni. Čeprav so tudi oni davkoplačevalci. Ampak za davke plačevat je tako vsak dober. Bil in bo.
To, da se mora “spraviti vsak sam s seboj” je pa malo za lase privlečeno. Marsikoga so pospravili tedanji oblastniki, (ali pa morda tudi ne), in prav je, da se našim vnukom pojasni, kaj so nekoč počeli njihovi dedki. Prejšnji vladi to ni uspelo (ali pa ji ni bilo v interesu), sedanja je interes pokazala, ji pa verjetno tudi ne bo uspelo, še zlasti miniranja vsake njihove poteze zaradi dolgoletnega pranja možganov, katerega smo bili deležni pripadniki generacije polpreteklega obdobja. Marsikomu, ki ni nikoli znal razmišljati s svojo glavo so jih oprali tako dobro, da jih niti z zahoda uvoženi pralni praški ne bi mogli bolje.
“Resnice” pa če je prava RESNICA ni nikoli treba pisati pod narekovajem.

Mik napisal:”Resnice” pa če je prava RESNICA ni nikoli treba pisati pod narekovajem.

Kam si se pa ti sedaj zapeljal spoštovani Mik. V isti sapi pišeš, o vodi, pranju možgan, pralnih praških,prejšnjih grdih oblastnikih, sedanjih dobrih, ….. in seveda zahtevaš “resnico”. Kakšno resnico. Tvojo in tvojih. Saj jo vendar imaš. Kdo ti pa jemlje pravico “do tvoje resnice”. In povej jo svojim vnukom, da bodo vedeli resnico o svojem dedku.

Zaključujem debato na to temo. In še vedno vztrajam pri tem. Vsak ima svojo resnico. In prav je tako. Če pa “resnica” posamezniku ni povšeči, ali če z njo ne more mirno živeti, mu te “resnice” ne more dati nihče drug. Mislim prave resnice. Ta je samo v človeku samem.

Lepo nedeljo.

Kaže, da pri nekaterih pranje ni bilo možno. Ni bilo kaj……

Vrabček, mislim, da si se tudi ti malo zapeljal. Ker ne smeš pohvaliti napeljavo vodovoda, moraš pa vlado omaleževati, si Belo Krajino spremenil kar v “eno vas”. Verjamem, da privoščiš vodovod tam živečim, v to ne dvomim, vseeno te pa jezi, da bo to uredila Janševa vlada.

Gremo naprej, gremo, ni bat! Vrabček, pridi na prireditev Dneva državnosti.Boš videl še eno sposobnost govornika.

Verjamem, da si še ves zaflekan, ja.

Po volitvah 2008 pokliče tip v pisarno Janeza Janše in vpraša: “A bi lahko govoril s premierem Janšo?”
Tajnica odgovori: “Gospod Janša ni več naš premier . ”

Naslednji dan isti tip spet kliče in vpraša: “A bi lahko govoril s predsednikom vlade gospodom Janezom Janšo?”
Tajnica mu spet odvrne “Gospod Janez Janša ni več predsednik vlade”.

Tretji dan isti tip spet pokliče in spet vpraša isto.
Tajnica je že malo jezna pa mu odgovori: “Ali vam nisem že nekajkrat povedala da gospod Janša ni več naš premier”.
Tip pa pravi “Ja, ja, ste mi povedali, vendar pa mi to tako paše slišati.


Nikar se tako ne dajaj v nič. Vsak, pa naj bo še tako b….. pa le ima nekaj malega za oprat.

Joj, si me nasmejal… Za tebe tudi ne bi bilo treba prav veliko praška. Razen, če spretno skrivaš…

Smeh je pol zdravja, prdec pa še druga polovica.

Mik,

pri pranju, vsega, je treba biti previden, ker bumerang deluje.

Otroci so radovedni, predvsem vnuki, mene sprašujejo že pravnuki, so že v tretjem in petem razredu OŠ. No, iskreno sožalje.

lep pozdrav!

VRTCI BODO BREZPLAČNI ZA DRUGEGA, TRETJEGA … OTROKA. To bo uredila spet ta ZANIČ VLADA JANEZA JANŠE.

Zakaj ne popljuvate to vest? Na to vprašanje bi rad prejel odgovor.

Oglejte se Eurobarometer. Gremo naprej, gremo. Bravo Janša. Bog te živi še dolgo za Slovenijo.

Janez Janša je naš narodni heroj!!!

Pri slovenščini, zadnjo uro v petek pride v razred šolski minister Milan Zver in vpraša učiteljico, kaj se učijo. Učiteljica pravi, da se učijo zložene stavke, priredje, podredje itd.
Milan Zver vpraša Janezka: No, Janezek, poglejmo, kaj si se danes naučil. Povej mi en zložen stavek in to naj bo priredje!”
Janezek odgovori:” Naša mačka je skotila sedem muckov in vsi so simpatizerji Janeza Janše !”
Milan Zver popeni, v tem trenutku pa zvoni konec pouka. V ponedeljek je spet prvo uro slovenščina in učiteljica nahruli Janezka:” Kakšno sramoto si naredil meni, ravnatelju, šoli, neverjetno, le kako si si lahko izmislil stavek, naša mačka je skotila sedem muckov in vsi so simpatizerji Janeza Janše ??!?”
Pa pravi Janezek:” Gospa učiteljica, samo trije mucki so še Janševi simpatizerji!”
Učiteljica ponori:” Janezek, a ti mene za***avaš? Zadnjič sedem muckov, danes trije mucki Janševi simpatizerji, kaj se to pravi?”
Janezek:” Gospa učiteljica, ostali so včeraj spregledali!”
__________________

Človek bi skoraj pričakoval da ste jih pobili. Glede na sovraštvo se ne bi prav nič čudil.

Vic? A to je to?

Glede gledanja ali pa spregledanja niso dovolj oči.

Mali princ pravi, da moraš GLEDATI S SRCEM.

Tudi to zna Janez Janša. Slovenijo ljubi. To je vse. In dovolj!

Pridite proslavljat v Ljubljano Dan državnosti. Govornik ne bere z listka! Tudi to zna Janez Janša.

Janez Janša je naš narodni heroj!!!!

New Report

Close