Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Vlada popušča anticepilcem

Vlada popušča anticepilcem

Vlada bo uvedla samotestiranje, ker kloni pred anticepilci, ki jih nikjer na svetu ni toliko, kot v Sloveniji. Pa bi lahko zaživeli normalno življenje, če bi se nas 90% cepilo. Tako pa bo vlada metala skozi okno denar za testiranje in čez kak mesec bo spet plačevala tistim, ki jim bo zaprla dejavnosti. In spet ne bomo imeli dostopnega zdravstva, ker se bodo vsi zdravniki ukvarjali s covidom!

Ravno poteka vkrcavanje na letalo za Tel Aviv.

Je še nekaj prostih sedežev. Pohiti!

Odgovor na objavo uporabnika
četrti val bo hud, 19.08.2021 ob 13:50

Vlada bo uvedla samotestiranje, ker kloni pred anticepilci, ki jih nikjer na svetu ni toliko, kot v Sloveniji. Pa bi lahko zaživeli normalno življenje, če bi se nas 90% cepilo. Tako pa bo vlada metala skozi okno denar za testiranje in čez kak mesec bo spet plačevala tistim, ki jim bo zaprla dejavnosti. In spet ne bomo imeli dostopnega zdravstva, ker se bodo vsi zdravniki ukvarjali s covidom!

MARŠ trolček SDS- kopriva V BUNKER IN SE ZABETONIRAJ BUTEC FAŠISTIČNI!

… dzizs, spet ste me pobrisal. Moderator, Jansa, kralj matjaz, neverjetno … ajde izpljunite… od kdaj resnica potrebuje cenzuro? Najbolj prav je imel Sifrer v tisti pesmici…

sm lacn, grem na pico…

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 19.08.2021 ob 14:44

MARŠ trolček SDS- kopriva V BUNKER IN SE ZABETONIRAJ BUTEC FAŠISTIČNI!

Ne bi to moglo veljat za tebe?

Drži, tako hud bo, kot v Izraelu, kjer so upoštevali tvoj nasvet in so se dvakrat cepili. Zdaj pa so v bolnici v kritičnem stanju. Kao zato, ker niso poslušali tebi podobnih in prav čas leteli po tretji špik:

Izraelski glavni čovjek za koronu, Zarka, rekao je kako nitko od ljudi koji se trenutno nalaze u kritičnom stanju u bolnicama nije primio 3. dozu cjepiva.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/u-izraelu-sampionu-cijepljenja-zaraza-eksplodirala-covid-potvrde-izdaju-i-3-godisnjacima-moguc-ekstremni-lockdown-15095833.

Zato hitr laufaj in se slišimo spet čez nekaj mesecev, ko bostd v vrsti čakali na četrtega.

 

 

Ti se cepi v svojo bu ta sto pamet.

Se vidi da jo ne uporabljaš kaj dosti.

Tebi se vidi da če bi se bilo potrebno še 100 x cepit pa bi se .

Ja res si glup.

Važno da obstajamo taki ,ki vemo kaj cepiva prinaša ali bolje rečeno povzroča.

Moja izkušnja je sledeča, pred leti sem se cepil proti gripi.

Zaradi  cepiva ,ki je negativno deloval na moj organizem bom do smrti imel posledice na zdravju posledica je da moram vsak dan jemati tablete.

A TI MISLIŠ RESNO DA BI SE ŠEL CEPIT.

JE BI SE TI IN TV OJ I CE PI LCI

Odgovor na objavo uporabnika
JE BI SE TI IN TVO JI CE PI LCI, 22.08.2021 ob 14:29

Ti se cepi v svojo bu ta sto pamet.

Se vidi da jo ne uporabljaš kaj dosti.

Tebi se vidi da če bi se bilo potrebno še 100 x cepit pa bi se .

Ja res si glup.

Važno da obstajamo taki ,ki vemo kaj cepiva prinaša ali bolje rečeno povzroča.

Moja izkušnja je sledeča, pred leti sem se cepil proti gripi.

Zaradi  cepiva ,ki je negativno deloval na moj organizem bom do smrti imel posledice na zdravju posledica je da moram vsak dan jemati tablete.

A TI MISLIŠ RESNO DA BI SE ŠEL CEPIT.

JE BI SE TI IN TV OJ I CE PI LCI

Kaj pa cepiva povzročajo? Če si že tak pameten.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3120, 22.08.2021 ob 16:14

Kaj pa cepiva povzročajo? Če si že tak pameten.

daj fašistek trolček SDS kopriva spravi se spat ali pa se zabetoniraj v Janševo klet, morda te bo odkopal!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 22.08.2021 ob 19:07

daj fašistek trolček SDS kopriva spravi se spat ali pa se zabetoniraj v Janševo klet, morda te bo odkopal!

Kaj ma to veze z sds, janšo ali fašizmom?

Povej mi kaj točno cepiva povzročajo in kako. (pa ne pošiljat nekih videov ker vsi vemo da so navadno sranje)

Pa kaj lahko že nehaš enkrat. Kdo tebe sploh prenaša v življenju? Nič druga nisi kot ena propalica ki nima pojma o ničemer v lajfu, tu se delaš pametno v lajfu pa nisi nič. Tu gor diskreditiraš  ljudi ki majo 100 krat več pameti, znanja, delovnih izkušenj, zmožnosti razumevanja in še posebej spoštovanja in medčloveških odnosih. Ti pa absolutno nič od tega. Kaki fašizem? Poglej si definicijo, nauči se zgodovino, sociologijo fašizma. Pol pa uporabljaj besedo. Kaki sds pa politika. Nima veze. Brez razloga politizirate stvari ki nimajo z politiko niti malo veze..

Odrasti že enkrat. Pizda eni froci so pametnejši pa zrelejši od tebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Fukjeno, 22.08.2021 ob 19:41

Pa kaj lahko že nehaš enkrat. Kdo tebe sploh prenaša v življenju? Nič druga nisi kot ena propalica ki nima pojma o ničemer v lajfu, tu se delaš pametno v lajfu pa nisi nič. Tu gor diskreditiraš  ljudi ki majo 100 krat več pameti, znanja, delovnih izkušenj, zmožnosti razumevanja in še posebej spoštovanja in medčloveških odnosih. Ti pa absolutno nič od tega. Kaki fašizem? Poglej si definicijo, nauči se zgodovino, sociologijo fašizma. Pol pa uporabljaj besedo. Kaki sds pa politika. Nima veze. Brez razloga politizirate stvari ki nimajo z politiko niti malo veze..

Odrasti že enkrat. Pizda eni froci so pametnejši pa zrelejši od tebe.

tole si poglej trolček SDS:..https://www.logicno.com/politika/potpuno-ludilo-u-australiji-vijesti-postaju-sve-bizarnije.html?fbclid=IwAR2j7abwfWtYtWzjkP97KKqmW35Q6jvWI7fzD1f-RzVK9tRRnUUZv_YGYBU

Ta SS ovski debilni gestapovec, si bo Avstralijo vzel za zgled in idealno državo.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 23.08.2021 ob 09:32

tole si poglej trolček SDS:..https://www.logicno.com/politika/potpuno-ludilo-u-australiji-vijesti-postaju-sve-bizarnije.html?fbclid=IwAR2j7abwfWtYtWzjkP97KKqmW35Q6jvWI7fzD1f-RzVK9tRRnUUZv_YGYBU

Ravno dokazuješ da mam prav.

New Report

Close