Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vlada predlaga, da bi delavcu lahko dali odpoved brez razloga!

Vlada predlaga, da bi delavcu lahko dali odpoved brez razloga!


A bejž no? Nisi odvisen od sistema. Namesto tebe dela nekdo drug. Če vsi nehamo delat, boš tudi ti crknil. To te ne skrbi?
[/quote]

Bejž, no bejž … a nekdo ni funkcionalno pismen?
Žal sem odvisen od sistema, ker izstopiti ne morem … mu pa vedno manj SLEDIM!
Kapiš?
Crknil pa jaz ne bom, ker imam v glavi znanje, ki ga zelo cenijo doma in v tujini!

Bejž, no bejž … a nekdo ni funkcionalno pismen?
Žal sem odvisen od sistema, ker izstopiti ne morem … mu pa vedno manj SLEDIM!
Kapiš?
Crknil pa jaz ne bom, ker imam v glavi znanje, ki ga zelo cenijo doma in v tujini!
[/quote]

Kot pravi ext….ko bomo vsi delali na tvoj način, boš crknil.

Kot pravi ext….ko bomo vsi delali na tvoj način, boš crknil.
[/quote]

Tako je! Nihče ni večen, tudi ti ne …
Zdaj pa se umikam iz tega pogovora, ker ni konstruktiven, ker nismo na isti “frekvenci”.
Srečno!

Bejž, no bejž … a nekdo ni funkcionalno pismen?
Žal sem odvisen od sistema, ker izstopiti ne morem … mu pa vedno manj SLEDIM!
Kapiš?
Crknil pa jaz ne bom, ker imam v glavi znanje, ki ga zelo cenijo doma in v tujini!
[/quote]

Rili? Znanje šenkuješ ali prodajaš? Tako si poln sranja, da te čez ekran voham:-)))

Tako je! Nihče ni večen, tudi ti ne …
Zdaj pa se umikam iz tega pogovora, ker ni konstruktiven, ker nismo na isti “frekvenci”.
Srečno!
[/quote]
Če bi bil konstruktiven ti, bi tudi pogovor bil konstruktiven oziroma tema sploh ne bi bila odprta.

Kaj pa je danes drugače?
Eni ti dajo ob zaposlitvi odpoved za podpisat brez datuma, če gre za minimalca jih steraš u tri…, če ti ponudijo 1500 neto se pa trudiš in delaš.
Spet drugi ti rečejo daj sporazumno odpoved, “sicer boš pod strogim drobnogledom, brez vsakršne stimulacije, pa še sodelavci bodo izvedeli XYXYXY zadeve, komu pa misliš da bodo verjeli” pol se pa pejt.

Rezultat zadnjih 20 let intenzivnega pranja možganov je nesposobnost prepoznavanja korpofašizma in vzpostavitve novega sužnjelastniškega reda. Druga Švica, vsi srečni, od same sreče po samomorilnosti v samem vrhu…


Odpustit budalo,ki je to predlagala!! In ta budala dobiva denar/placo za te ideje od koga?!?


Kako nima delavec pravic? Še preveč nekateri!
Na železnici pri Kopru so dobili 4 delavce pri kraji iz vagonov. Dobili so odpoved. Ker so železnice nekaj zamutile pri odpovedi so jih morali sedaj nazaj zaposliti. To je 2 kratni kriminal. Se smejejo sedaj tatiči!!!


Kako nima delavec pravic? Še preveč nekateri!
Na železnici pri Kopru so dobili 4 delavce pri kraji iz vagonov. Dobili so odpoved. Ker so železnice nekaj zamutile pri odpovedi so jih morali sedaj nazaj zaposliti. To je 2 kratni kriminal. Se smejejo sedaj tatiči!!!
[/quote]

Kaj ima to veze z odpuščanjem brez razloga?
Kradli so tudi v NLB, NKBM, Vzajemni, HYPO itd. nekje tudi prali denar…ampak to nima veze s to tematiko.

ja, članek iz leta 2016 – če se prav spomnim, je bila takrat na oblasti leva politična opcija

Kakšno zvezo ima tu datum objave, razen če na vse gledate s strankarskimi očmi? Meni se zdi predlog v redu. Veliko ljudi hodi v službo samo gret stole. Taki naj letijo. Najboljše delavce naj se dodatno nagradi.


Kdor se boji odpovedi naj gre na svoje, tam bo on določal kdo in kaj bo delal, aja nesposobni ste , to vas teži, verjemite vaše delodajalce tudi…

Ko bodo volitve, bi bilo dobro, da se spomnimo na ta predlog LEVE vlade.

janša je kriv, kriv, kriv kriv kriv, ….

New Report

Close