Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vlada pripravlja zakon o nacionalizaciji praznih stanovanj

Vlada pripravlja zakon o nacionalizaciji praznih stanovanj

Na mizi je predlog zakona, po katerem bodo lastniki praznih stanovanj prisiljeni v oddajo prosilcem za mednarodno zaščito. Najemnine bo poravnal lokalni CSD, ki bo višino najemnin določal po svojem pravilniku. Kdor ne bo sledil ukazu, bo razlastninjen!

Takoj zamenjat vlado, ker so vsi na kokainu in s tem, opravilno nesposobni.

Marsikaj, čemur smo se smejali in je izgledalo nemogoče, se je kasneje izkazalo za resnično in se udejanilo. Morda ne tako direktno, kot se je to dogajalo po 2. vojni, a trend gre v to smer.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena stara2, 08.10.2023 ob 10:14

Marsikaj, čemur smo se smejali in je izgledalo nemogoče, se je kasneje izkazalo za resnično in se udejanilo. Morda ne tako direktno, kot se je to dogajalo po 2. vojni, a trend gre v to smer.

Vse se dogaja tako prikrito, da večina sploh ne opazi celotne slike.

Vse samo z dobrimi nameni, kot je pot v pekel tlakovana z dobrimi nameni.

 

Temu zdaj se reče fašizem in diktatura. To je daleč od kakšne svobode, to je pot v prepad… Lepo so nas scat peljali.

Bodo pač začasno naselili sorodnike do tretjega kolena.

Odgovor na objavo uporabnika
Queen599, 08.10.2023 ob 10:21

Temu zdaj se reče fašizem in diktatura. To je daleč od kakšne svobode, to je pot v prepad… Lepo so nas scat peljali.

A šele zdaj govorite o fašizmu in diktaturi ?

Na to sem opozarjal že v začetku korone, ker se je že takrat začela fašistična agenda.

 

Ne bo šlo. Ne živimo več v komunizmu, kjer lahko uradno kradejo in pametujejo ljudem kaj naj počnejo s SVOJO lastnino. Bo padlo na prvi stopnji tožbe. Čas da prebolite našo zgodovino in tradicijo krasti ljudem. Pošteni slovenčki 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 08.10.2023 ob 10:26

A šele zdaj govorite o fašizmu in diktaturi ?

Na to sem opozarjal že v začetku korone, ker se je že takrat začela fašistična agenda.

 

 

Robi9 Golobovoa ritna baca ti si bumbar.

 

Robi9 bo z veseljem sprejel v svoj dom eno Afranistanske mladce samo, da bo osrečil svojo veliko vodjo Roberto Golobico.

Odgovor na objavo uporabnika
Pametnemu dovolj, 08.10.2023 ob 09:56

Na mizi je predlog zakona, po katerem bodo lastniki praznih stanovanj prisiljeni v oddajo prosilcem za mednarodno zaščito. Najemnine bo poravnal lokalni CSD, ki bo višino najemnin določal po svojem pravilniku. Kdor ne bo sledil ukazu, bo razlastninjen!

 

Pa kaj že vedno govorim. Poglejte si spodnji video in je vse jasno.

( https://youtu.be/w6nSZeqnXIU?si=Dwbg1CNuyzW03KEi )

Mislite, da tega ne more biti pri nas?

Ah dejte no….prvo je treba zakon sprejet, potem najti prazna stanovanja, en kup bi se jih prepisalo in bi žena živela v enem, mož  drugem, otrok v tretjem.  Podučit CSD o izvajanju zakona, najti prosilce, preveriti prosilce, ljudem, ki ne bodo želeli odstopiti izdati sodno odločbo….koliko let sem naštel 3-5. Raje se vprašajte kaj se skriva v ozadju, da izvajajo takšen manever.

A to pomeni, da bodo največjemu zaslužkarju iz Corona časov zaplenili več kot 50 stanovanj? Samo vprašam…

…bodo poteptali lastnisko pravico ?   Po kateri usravi ?

…dej  pejt gnoj kidat naprej 🤣

Ne verjamem, to je provokacija.

Ampak glede na to, kakšni kreteni so naši levaki, niti ni posebej daleč od resnice. Itak ne more biti, da bi bil nekdo prisiljen v svojem lastnem stanovanju naseliti neke barbarske islamistične podgane, ki so v Evropo v resnici prišle, da bi jo pokorile. To, da bi ti razturile stanovanje, je v celotni zgodbi še najmanj.

Nacionalna izdaja je že to, da levaki in Tavbi tako neovirano spuščajo te islamistične ilegalce protipravno čez državno mejo. Je pa samo vprašanje časa, kdaj bo Italija zaprla mejo in bo ta banda islamistična ujeta v Sloveniji.

Brcnite čimprej Tavbija in levakarske idiote z oblasti! Potem pa dati slovenski vojski vsa vojaška pooblastila in z njo zavarovati slovensko zunanjo mejo. Če ni dosti profesionalnih vojakov, pa dajte mobilizirati vse vojaško sposobne slovenske moške. Za to nalogo se jaz kar prostovoljno javim.

Včasih smo se smejali šalam o carinikih na Kolpi. Tako, da dokler je levica na oblasti, me ne preseneča nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 08.10.2023 ob 13:07

Ne verjamem, to je provokacija.

Ampak glede na to, kakšni kreteni so naši levaki, niti ni posebej daleč od resnice. Itak ne more biti, da bi bil nekdo prisiljen v svojem lastnem stanovanju naseliti neke barbarske islamistične podgane, ki so v Evropo v resnici prišle, da bi jo pokorile. To, da bi ti razturile stanovanje, je v celotni zgodbi še najmanj.

Nacionalna izdaja je že to, da levaki in Tavbi tako neovirano spuščajo te islamistične ilegalce protipravno čez državno mejo. Je pa samo vprašanje časa, kdaj bo Italija zaprla mejo in bo ta banda islamistična ujeta v Sloveniji.

Brcnite čimprej Tavbija in levakarske idiote z oblasti! Potem pa dati slovenski vojski vsa vojaška pooblastila in z njo zavarovati slovensko zunanjo mejo. Če ni dosti profesionalnih vojakov, pa dajte mobilizirati vse vojaško sposobne slovenske moške. Za to nalogo se jaz kar prostovoljno javim.

Tavbi je kot globalist v resnici skrajni desnicar, ki sluzi korporacijskemu kapitalu.

A res, poravnali bomo mi, privat al kako? 🙃☺️☺️☺️ Še 15 socialnih prispevkov naj odobri ta vlada, ker ima šef preveč v varžet. Torej, a bo država odkupila al kako misli upravljati privat premoženja? Pa dobr, meni najprej naj država zgradi ostalih 100, pol bomo pa o denarju, luksuzni požrešneži. 🙃☺️☺️☺️

Odgovor na objavo uporabnika
Šišmaš, 08.10.2023 ob 14:22

A res, poravnali bomo mi, privat al kako? 🙃☺️☺️☺️ Še 15 socialnih prispevkov naj odobri ta vlada, ker ima šef preveč v varžet. Torej, a bo država odkupila al kako misli upravljati privat premoženja? Pa dobr, meni najprej naj država zgradi ostalih 100, pol bomo pa o denarju, luksuzni požrešneži. 🙃☺️☺️☺️

Država ti bo ukradla stanovanje, ki si ga kupil s svojimi prihranki in dala migrantom, to je razlastninjenje tvojega premoženja. To je zrelo za interpelacijo vlade.

Odgovor na objavo uporabnika
Se razume, 08.10.2023 ob 14:32

Država ti bo ukradla stanovanje, ki si ga kupil s svojimi prihranki in dala migrantom, to je razlastninjenje tvojega premoženja. To je zrelo za interpelacijo vlade.

Debilno provokatorsko si zrelo za psihiatrijo.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 08.10.2023 ob 14:34

Debilno provokatorsko si zrelo za psihiatrijo.

Je še veliko drugih stvari zrelih za interpelacijo te vlade, ni to edina stvar.

Odgovor na objavo uporabnika
Žal, 08.10.2023 ob 14:41

Je še veliko drugih stvari zrelih za interpelacijo te vlade, ni to edina stvar.

To je res, vendar pa je lažniva S(d)S greznica s svojimi izmišljenimi temami in podtikanji še bolj zrela za psihiatrijo.

Pametni ne rabimo golazni in blesavih idiotov, pa ne glede na to ali so levi ali desni.

Vidalli 08.10.2023 ob 13:07

Peesda kaj si ti naiven!
Kot prvo, ocitno se ne zavedas, da smo slovenci ZE manjsina v Sloveniji. Kar poglej si priimke v sindikalnih, ministrskih ali zupanskih sluzbah. Slovencev ni.
Ze, ce pogledas mentaliteto/pismenost na tem forumu, ti zagotavljam, da vec kot 10 slovencev tu NI!

Trobezljati o levakih ali desnakih mi je povsem debilno. Smo le bruseljska provinca, katera daje “glas” za njihove agende. NE nase, slovenske, ki je NI vec!
Madjari in Poljaki so se zbudili, mi ne, ker nismo vec vecina v Sloveniji!

In, ti bi, tega bukslja, Holoba, brcnil? OK. Kdo ga bo nasledil? Si se to vprasal?
Se zavedas, da se bodo podlasice, svinje pri koritu, po ponovnih volitvah spet pririnile v parlament, kot so Fajonka, Bratuskova…etc, ceprav bos Holoba brcnil v rit? In TI bi se sel borit prostovoljno? Da si moj moz, bi te zvezala doma in TI nikakor ne bi sel v vojsko. Za koga? Vse juznjake in muslice v nasi drzavi? NO-go!

Se to: Da, stanovanja, namesto mladim SLOVENSKIM druzinam bodo sle v posest in ravnanje prislekom. Tako, kot do sedaj!

.https://www.youtube.com/watch?v=GM1kzbAgo_E

Golob bo naredil vse saj rabi delovno silo pa tudi prazna stanovanja. Kar pripravite se,

New Report

Close