Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VLOMILCI DELAJO POLETI

VLOMILCI DELAJO POLETI

Nov slovenski film na TV SLO 1.

Ga gledate? Končno noro dobra komedija. Slovenska. Nezatežena, brez zamorjenega kričanja in hlipanja…….

Morje. Smeh. Malo kompliciranja. Najboljši igralci.
ZAKON si Roman Končar in Nina Ivanič. Pa Jernej Kuntner.

TA FILM BO V MOJI DOMAČI FILMOTEKI !!!!!!!!!!!
———————————————————————–

Saj se hecaš, a ne ?
Čist negledljivo.

NE!!! ČISTO RESNO.

OK, ni kot kakšna ameriška komedija, za SLO film pa je cool.

Lahkoten – kot Poletje v školjki…………en tak za kratek čas.

Dobr no……..receptorka (MERLJAKOVA) res malo zateži. Drugače je pa lep, pa pokrajina
na Debelem rtiču – pa plaža………..pa sama zgodba………čist SLOVENSKA family.

NE BIT PREVEČ PICAJZLASTI!

Meni je bil tudi fajn 😉

Joj, pa to ni za gledat! Govorijo kot da čitajo.

Glede na ostale SLO filme – zelo znosno!

Ste videli, tudi ansambel Kalamari je igral….

Ma res je lep film. Zadnje čase zelo malo gledam slovensko tv, ker mi ni več nič všeč…končno en dober, lahkoten film.

Tukej pa res ne. Dej nehi.

Imaš pa prav. AGRFT ves folk pokvar – vsi morjo tako igrat, kot v starih časih pod kozolci. Zato
so jim dali naturščiki vetra.
Samo zdaj je že bolje.

Mislim, da se je KONČAR ful izkazal. Pa še 1 x – Nina Ivanič je res dobra!!

LUŠKAN SLO FILM ZA RAZVEDRILO – BRAVO!!!!

In NE kokodakat in pljuvat! BABE.!

Brezvezna igra, taka čist češka komedija, se skrije pred Gadi, naprimer. Škoda denarja. Našega.

Ne lapaj.

zelo ok film….smo se z mularijo zelo narežali. pohvalno do vseh ustvarjalcev in igralcev. na karikiran način prikazana tipična slo familija, lepa zgodba vpeta v pripovedovanje najstnice.

še najbolj me pa veseli, ker je to eden redkih, če ne edini novejši slo film, ki ne rabi podnapisov. ponavadi povsod vtikajo jugoviče itd…ala đuričevi filmi ipd.

Ja, men je bil tud všeč.
Tak lahkoten, s tipično slovensko familijo, ki ji 3000 Eur zelo polepša počitnice.
Edino, kar me je zmotilo: odnos do denarja.
Če je bilo to kao karikirano- OK.; če pa ne, pa bodo morali otroci dobiti kakšen pogovor okrog tega.

Smo gledali z vnuki in se vsi fino zabavali. Sem se pa spomnila na še eno Končarjevo nadaljevanko izpred nekaj let, ko je tudi nastopala družina z otroki in je v njej igrala še njegova 1. žena (Maja?) Tudi super. Se spomnite?

ma film je čist vredu. supr je za gledat

ni zdej neki ful zakon ampk je za slo film fuuul uredu!;)

sicr je pa res d tist tamau nejčk govori ku d bi pregovore govoru. amok je useen težko poiskat tazg a nejčka k je tko mali pa bi ful dobr igrou.

film je ZAKON, ampak ne prekosi knjige

Suepr film je bil. Bravo! Končno en gledljiv mladinski film. In ni kot kakšna Anica, kjer so žaljivi drug do drugega.
Film si bom kupila za družinsko filmoteko!

ejj ka kdu ve ki bi si lahk ta film ogledala tko v več delih kot je na youtubu al pa genspotu pa to sm že iskala pa nisem nič našla če ma kdo kako idejo link prosim 😉

in kk ste kej

New Report

Close