Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vložki za najstnice

Vložki za najstnice

Malo večja je že pri odrasli ženski, kakor pri 13 letni punčki, ki z rastjo in razvojem še ni popolnoma zaključila. Sicer pa ne, se ne kar širi. V bistvu gre bolj za to, da deviška kožica ovira vstop in se lahko poškoduje pri uporabi tampona ali skodelice. Ko je punca enkrat spolno aktivna, je dosti lažje.

Mamanajstnice
12 Jul 2019 13:00

Vesel oče je napisal/a: ↑
Mi lahko prosim razložite, kaj je to nenavadnega, če vprašam, zakaj je ostala edinka?

Pri migrantkah se mi tega ni potrebno spraševati…….

Vesel oče

Če te ravno zavno, šibek mv.

Lahko prosim napišete smiselno! Šibek libido?

Vesel oče

Bolj si firbčen kot smo vse stare babe tukaj na forumu. Kaj to tebi mar? Nihče ni dolžan tebi razlagati koliko otrok ima oz. nima in zakaj. Brigaj se zase.
Koliko otrok si pa ti spravil gor?

maternični vrat

Mv, torej maternični vrat. Če je ta šibak, je nosečnost zelo rizična. Največkrat se konča s spontanim splavom ali s tako prezgodnjim porodom, da je otrok še premajhen, da bi lahko preživel. Zato je čisto razumljivo, da ženske raje ne tvegajo in se za nosečnost ne odločijo, sploh če jim je vsaj enega otroka uspelo donositi.

Najboljši so modri od always, drugi so tako tako, odvisno od dneva. Tampone lahko uporablja kdorkoli in tudi kožice ne moreš predreti, ker itak ne gre. Moraš pa ugotoviti, kako jih prav uporabiti.

Libresse zeleni “natural” (neke kamilce so gor narisane). Mene motijo VSI ostali.

New Report

Close