Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vnetje ledvic-spolni odnosi?

Vnetje ledvic-spolni odnosi?

Imam vnetje ledvic zelo pogosto.Vceraj mi je ginekolog rekel da verjetno vpliva ,ce si po spolnih odnosih dobrone umijes in polulas
Ima kdo izkusnje



Po mojih izkušnjah se je treba umiti in polulati prej. Magari dezinficirati. S prekuhavanjem…

Jaz sem enkrat imela to, boli ko hudic 🙁

In res sem se takrat na frisno zaljubljena z mojim cel vikend dol dajala, res od jutra do vecera 🙂 parkrat pa vmes nisem sla lulat in po koncu vikenda me je najprej nekaj dni peklo pri lulanju, potem pa slo naprej na vnetje ledvice ocitno.

Se spomnim, da so tudi meni rekli, da je lahko od ne-lulanja po seksu. Od takrat naprej grem kar kmalu, magari par kapljic in se (trkam) nikdar vec ni ponovilo.

nova
Uredništvo priporoča

Ce so problemi z vnetjem je najbolj preprosta preventiva lulanje po odnosu. S tem speres secevod in odplaknes bakterije. Preverjeno deluje.

A ve babe vsekane ločite, kaj je vnetje ledvic in kaj je vnetje mehurja ??
To kar opisujete po seksu, je VNETJE MEHUJA, ki nima z ledvicami nobene veze.
Vnetje ledvic je bolj resna okužba in tukaj ne pomaga nobeno lulanje po seksu, ampak samo antibiotiki.
To kar pa ve opisujete, pa je cistitis – vnetje mehurja.
Pa dajte se malo izobrazit, internetimate na vsakem koraku, ve pa ste kure na dvadrat.


Sečila
Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Sečíla (tudi mokríla ali uropoétski sistem) so organski sistem, ki proizvaja in odvaja seč in zajema ledvici, ledvična meha, sečevoda, sečni mehur in sečnico.

……ampak valda mehur in ledvice….nobene povezave tukaj….huh

Ko te boli ledvica VES da te boli ledvica in ne mehur. Peesda ste ene tezke in pametne. In ja, okuzba mehurja lahko privede do nadaljnih zapletov z ledvicami. Torej cistitis lahko povezemo z pielonefritisom.

Ali pravis, da strokovnjaki lazejo?

http://www.nasa-lekarna.si/clanki/clanek/o-ne-ze-spet-to-vnetje/
http://www.zdravstvena.info/preventiva/okuzbe-secil-vnetje-secil-vnetje-mehurja-vnetje-ledvic-okuzbe-ledvic.html

New Report

Close