Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vnetje mehurja ali vnetje ledvic?

Vnetje mehurja ali vnetje ledvic?

Kako veš, ali gre za eno ali za drugo? Le po laboratorijskih izvidih?

*************************************************** Imagine all the people living life in peace ...

Trenutno imam infekcijo ledvic, prej sem imela pa mehurja. Torej – oboje mi je pokazalo v urinu bakterije, pri vnetju meh. me je peklo , ko sem šla na vodo, stalno sem hodila na wc, primotren očitno ni pomagal, oziroma je uničil le nekatree baktwerije, z mehurjem pa konkretno ni bilo več težav. začele pa so me malce bolet ledvici, v vodi so se še (na kontroli) kazale bakterije, zato antibiotiki za prav te bakterije, ki jih pokaže urikultura(ne vem, če sem prav napisala)

Pri obojem hodiš na wc tak pogosto, da se ti skoraj ne splača vstajat iz njega.
Pri vnetju mehurja te peče, ko uriniraš. Pri vnetju ledvic te bolijo ledvice, ko sam hudič! Mene je bolelo vzadaj pri križu, da sem mislila, da me je neke v hrbtenici štihnilo al pa da sem si kako mišico konkretno pretegnila na hrbtu…drugič, ko sem mela tako vnetje ledvic, da so me mislili v bolnici zadržat, me je pa pod rebri bolelo, ej stari, veš kaka bolečina…ko da bi mela zlomljeno rebro, glej. Pa vedno sam na eni strani.

Mehur boli nizko v trebušni votlini, ledvica pa levo in desno nad pasom odzadaj.

Živi in pusti živeti

New Report

Close