Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vnetni rak dojke

Vnetni rak dojke

Zopet nerazumevanje problematike, Pona:

ljudje praviloma pozabimo na grde stvari, ki smo jih doživeli v življenju. Ne moremo se tudi spmniti edikta, s katerim smo sebi v neki hudi, travmatični situacijisami naredili program samouničenja, ki v nas latentno počiva in se določeni trenutek v življenju sproži in tudi uresniči. Čas od edikta pa do njegove, izvršitve je ponavadi dolg kar precej let.

Primer: sredi travmatične situacije človek sebi reče: “raje takoj umrem, kot pa da…..”. Pri taki “komandi” samouničevalnega karakterja, manjka le še močno čustvo( mržnja, sovraštvo…), pa že imamo v sebi tempirano bombo, ki bo vsekakor en dan tudi počila.

Trenutno je edina metoda v svetu, s katero je možno brez napake in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} natančno ugotoviti TOČEN čas in kraj nastanka samouničevalnega programa, je diagnostika karme. Terapevt vodi klijenta skozi čas in prostor v preteklost,( tudi v prejšnja življenja!), v sam trenutek dogodka. Nato skupaj s klijentom razrešita problem, pri katerem klijent ozavesti, da je njegova rekacija v kritični situaciji za posledico nosila edikt, ki je kriv za bolezen( recimo raka).
Klijent pri tem ima možnost odpustiti sebi in soudeleženim in storiti še druge poteze, s katerimi se edikt in z njim nastali samomorilski program ” izbrišeta” tako, da “balon” zajete negativne emosionalne energije posledičnoi ne obstaja več.

Prijateljev oče je trikrat sebi samemu naredil program tako, da je pri svojih tridesetih letih sprejel odločitev, da bo umrl pri osemdesetih. Do svojega osemdesetega rojstnega dne je bil čil in zdrav, ter popolnoma vitalen. Na svoj/ zadnji?) rojstni dan se je brez razloga slabo počutil…in končal na urgenci, kjer so ga morali umetno oživljati. Zdravniki niso ugotovili nobenega vzroka za šok………Ko se je zbudil iz kome, mu je spontano stekel film iz časa nastanka edikta, oz. odločitve. Skupaj sva ga razrešila.

S tem, ko pišem resnico, o čemer večinska populacija pojma nima( žal), to še zdaleč ne pomeni, da kogarkoli nimam rad! Ljubezen do življenja in razumevanje je tisto, kar me varuje pred lastnimi napačnimi sodbami in konflikti z ljudmi.

Delavnic ne delam, nimam časa za to. S tem se ukvarjajo drugi, Pona.

Vam pa toplo priporočam, da si preberete vsaj knjigo Marjana Ogorevca: Karmična diagnostika.

Lep pozdrav.

Kako lepo je to, če se lahko spreminjajo gesla.
Le zakaj je potem tale svetovalec napisal Eriki v osebno sporočilo, da ga naj kontaktira?
Morda vem še več, ampak ne bom dokazovala kdo je „antivirus“ in kdo je tisti svetovalec…
Se ne splača. Ker kot si rekel, je še veliko takih ovčk, ki nimajo pojma, a ne.
In to sem se od tebe naučila, da jaz nisem odgovorna za njih.
Roko!

Pozdravljeni!
Moja mama trpi za rakom trebuha. Najprej so sicer postavili diagnozo neznanega izvora, zdaj pa se je zadeva premaknila v trebušno votlino. Zanima me, če mi lahko posredujete kak kontakt oz. za kakršno koli pomoč. Hvala.

Poglej tule; pri Nadji se je tudi širil v trebušno votlino.
http://www.kam.soltek.de/viewtopic.php?f=35&t=1599

Pozdravljeni.
Pred enim mesecem sem si dala odstraniti obe dojki,ker sem imela raka na levi dojki.Za ta poseg na obeh sem se odločila zaradi estetike.Istočasno so mi vsadili eksplanerje.Zagotavljali so mi da ne bo nobenih bolečin,ampak en mesec po operaciji in ko sem šla prvič na polnenje eksplanderjev s fiziološko raztopino,bi najraje sama sebe zgrizla,tok me boli.Boli ponoči in podnevi,spanca sploh ne poznam več,kljub uspavalnim tabletam.
Ima še katera podobne težave,naj mi prosim katera ali kdorkoli malo svetuje,kajti od zdravnikov ne zveš ničesar,za njih je tako ali pa tako vse v redu (samo da so opravili operacijo), mene pa še zmerom boli,boli,boli….pa sem precej trpežna in močna.HVALA.

Hmmmm …. koliko žolča se preliva tukaj v tej temi.

Ali ni vsak odgovoren za svoje zdravje? Se vsak zase ne odloča, kako si bo pomagal, ko zboli? Slepo prepuščanje odgovornosti zdravnikom ali zdravilcem ne bo pri resnih obolenjih ravno koristno. Še vsak se je pozdravil sam … nikogar ni pozdravil zdravnik. S karmičnim zdravljenjem, čiščenjem vzorcev ali pa le z močno voljo in veseljem do življenja se je uspel obdržat pri življenju. Zdravila, naprave in ostala pomagala so le pomoč, da lahko premaga neravnovesje v telesu. Zdravnikom so umirali pacienti pri rutinskih posegih ali zdravljenju in ostajali pri življenju brezupni primeri. Ali ni znan rek da v medicini ni nič gotovega. Tudi zdravilci niso nič bolj vsemogočni. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} uspeha pri zdravljenju nima nihče.

Zato ne bom obsojal nikogar, ki se odloči za drago alternativno zdravljenje, če se mu zdi to tisto kar potrebuje. Mirno bi se lahko odločil, da s sokovi izstrada raka (brez uradne terapije, oboje zagotovo ni mogoče), če ima dovolj poguma za to in bi bilo veliko cenejše. Vsak se odloča sam. Zase vem, da bi najbrž uporabil vse kar bi mi prišlo pod roko.

Zoya_Erika naj počiva v miru. Se je že izteklo njeno poslanstvo tu na Zemlji.

To temo in podobne teme vidi OGROMNO obolelih. Ne bom pametoval in razlagal, da Dr. Kobal služi na tistih, ki so obupani in se oprimejo še zadnje bilke, ker je to jasno. Rad bi povedal samo eno stvar:

MED-OVER.NET je IDEALEN medij za propagando, ker lahko ljudje pišejo vse mogoče reči brez potrjanja svoje identitete in dosežejo, da izgleda kot da je v temi pisalo 10 različnih ljudi, v bistvu pa je večino postov na tej strani napisala ENA SAMA OSEBA. Na žalost se tega ne da preveriti, ampak imejte v mislih da lahko tudi jaz čez tri minute pridem na forum kot uporabnik Zorica in napišem “Metoda Dr. Kobala pomaga, moj mož je ozdravel v enem letu bla bla” in potem še kot Dr. Metod Koren in napišem “Kot strokovno usposobljen bla bla lahko povem bla bla”.

Seveda bo za mano komentiralo še veliko oseb, ki ne bodo razkrile svojo identiteto, tudi jaz ne vidim potrebe da jo razkrijem – vendar PROSIM, RES PROSIM, da imate moje sporočilo v glavi, ko se boste odločali na podlagi objav oseb, ki se skrivajo na internetu.

Hvala.

Ja. Vpišem “vnetni rak dojke” ker imam ene fleke in ene občutke v prsih, kot sem videla na enih ameriških tv oddajah za tega raka. In dobim ta forum in te izjave. Tako teško je razumeti, kako se lahko nekdo igra z tujim življenjem. Vnetni rak ni kar en rak dojke. Je poseben, opazen pogosto ko je prepozno. V začetni fazi ga tako rekoč ne moreš najti ker velikokrat nima bule, izcedka, obrnjene bradavice ipd. Mislim, da je na mestu, da se takoj, ko se na takem foorumu najdejo obljube za takšne zvrsti bolezni, da se vse skupaj prijavi kar na neko uradno institucijo, ki bo to v prihodnosti preprečila. Npr policija. To je umor iz malomarnosti. Ali pa načrtni umor.
Lahko kombiniraš “sve i svašta” ampak poleg uradne medicine, z konzultacijami z pravimi zdravniki, z drugim mnenjem onkologa, drugega, tretjega onkologa. Ne moreš pa ljudi ki ne razumejo potek biologije v telesu, zaupati da bodo razumele mehanizme, ki vplivajo na celično delitev, če še strokovnjaki vsak dan odkrijo kaj novega in še ugibajo.

New Report

Close