Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vnovično zaostrovanje ukrepov?

Vnovično zaostrovanje ukrepov?

Ja, pijančki, o katerih je govora, imajo vsi happy family, ko si pred gostilnami litrce podajajo. Kaj boste še naložili. :))) Vi ste začeli z njimi, ne jaz. Jaz pa še vedno vztrajam pri tem, da so tisti, ki se tako obnašajo, covid že zdavnaj preboleli in se nanje pač ne morete več sklicevat kot na problematične in krivce za trenutne okužbe.
[/quote]Iz tvojih komentarjev gre sklepat, da ti je ljubše, da se tvoj pijanček klati naokoli, kot, da ga imaš doma :-)))) sama si si ga izbrala, sama ga trpi.

Od kdaj pa virus raznašajo SAMO pijančki? A zato si ti zdrava? Kaj pa trgovine, lekarne, pošte itd… Jp smo že ugotovili kje virus skače in kje ne.
[/quote]
In ti se imaš za zdravo (psihično) ?

moj pogled na svet, človeštvo
Itak to bogo Zemljo izkoriščamo, je neobnovljiva. Še več: uničujemo okolje v katerem živimo.
Sleje – preje bi/bomo ustvarili za naš način življenja neprimerno okolje (poraba surovin, uničeno okolje, naraščanje morja, ekstremne zime/poletja … degradirano okolje (da naredimo neko elektrarno sesujemo 100x več površine ozemlja, roovitnega področja … btw: ena vetrna elektraarna je v prihodnje plastični odpadek, ki ne propade nikdar!! sedaj ob izgradnji pa je strahoten porabnik energije in proizvodnja plastičnega odpadka. … aja pa bakra porabi ogromno .. ki ga začenja zmankovati ☺
Pustimo vurusom prosto pot, da nas razredčijo vsaj do naših pra vnukov ☺ … da lahko mirno umrem ☺

Budalo, ze od zacetka se ve da na enega odkritega je 10 neodkritih, zdaj pa racunsj butara zabita
[/quote]
Kljub temu da se jih zdaj testira nx več kot na začetku?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Iz tvojih komentarjev gre sklepat, da ti je ljubše, da se tvoj pijanček klati naokoli, kot, da ga imaš doma :-)))) sama si si ga izbrala, sama ga trpi.
[/quote]

Komentar na ravni petletnega otroka.


Kljub temu da se jih zdaj testira nx več kot na začetku?
[/quote]

Cifra se skoz vrti od 20 do 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov, sam who je podal podatek da je okuzenih 10x kot jih uradni najdejo, in ko se dosezs prekuzenost v populaciji zacne padati…municije pocasi zmanjkuje…zato pa rabijo angleski sev da se malo podsljsajo agonijo

Cifra se skoz vrti od 20 do 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov, sam who je podal podatek da je okuzenih 10x kot jih uradni najdejo, in ko se dosezs prekuzenost v populaciji zacne padati…municije pocasi zmanjkuje…zato pa rabijo angleski sev da se malo podsljsajo agonijo
[/quote]
No po novem bo treba cepit tudi živali. Koliko miljonov jih imamo v Sloveniji.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tudi jaz mislim, da je tudi prekuženost “kriva” za umirjanje situacije. To se vidi tudi po regijah – vsaka regija je bila nekaj časa v vrhu, potem je začelo padati. Najprej je bila gorenjska, koroška, potem pomurje, zasavje, zdaj je na vrsti goriška…


No po novem bo treba cepit tudi živali. Koliko miljonov jih imamo v Sloveniji.
[/quote]

Jp, sem bral ja , sem ze razmisljsl o tem evo in ni dolgo ko so obelodanili

:))) Kje so zdaj ocene, da je realno okuženih desetkrat toliko kot odkritih? Da je četrtina Slovencev prebolela covid, si nisem izmislila jaz. Govori se celo o polovici. Seveda v obeh valovih.
[/quote]

Ja, eni celo govorijo, da virusa ni in da se ga ne moreš nalest. Torej je nič potrjenih in nič umrlih, testi so pa lažni 😂. Ko so na začetku testirali po 1000 ljudi na dan, je bilo 150 pozitivnih in je bilo pričakovano, da je št. neodkritih 2 do 3x večje. Danes jih testirajo tudi po 12 tisoč na dan in je št. okuženih bliže realni številki.

Ta zapis bi bil aktualen 14 dni po izbruhu pandemije. Vklopi logiko. Če so stranke vedno ene in iste in se družijo isti ljudje, so covid že davno preboleli! Tole blatenje vsega, kar si upa živeti kot v normalnih časih, se bo počasi izpelo. Normalno, da se nas večina želi vrnit v čase, kakšni so bili, sploh če smo covid že preboleli.
[/quote]

Pa saj je Kacin lepo rekel, da se je treba držati lastnih mehurčkov. Tista banda pijana, ki poseda pred gostilnami, je itak ves čas v mehurčkih.

New Report

Close